Campbell

Podle mě docela kvalitní "web series" kterou vysílaly na youtube a BD. Přišlo mi že tvůrci věděly že na moc nárok nemají takže se věnovaly srandě, a to se jim jaž tak povedlo. Seriál má 20 dílů z toho jeden díl trvá 3-7 minut, sice se tak děj nemá moc kam rozplynout, ale on tu děj moc není. Je to o tom že studenti školy dostanou zprávu od zlýho klauna že si můžou přát jedno přání, no a to se jim vždycky vymstí. Třeba jeden kluk si přeje aby vyděl lidi bez oblečení, ale to samozřejmě znamená i tlustý lidi a chlapy. Díly jsou sice takový blbí a jde na nich vidět levnost, ale jejich černý humor mě docela bavil, hlavně díky Barriemu z Červenýho trpaslíka, tady hraje ředitele školy, a občas ty jeho kecy jsou prdel. A pak díky Pinonovy který tu hraje odpornou postavu ale je s ní aspoň sranda. Gore není nijak extra, často je to jen digitální efekt, ale krve je tu poměrně dost. jak říkám není to nic extra, hodně lidí na to bude nadávat, ale já se bavil. ()

SOLOM.

Willburn Hall je vysoká škola plná studentů všeho druhu – odpadlíků, tlouštíků, nešťastně zamilovaných, nadrženců, sexy holek i těch o které by si nikdo neopřel ani kolo. Naštěstí tu dělá Sean Pertwee školníka, který nás bude provázet všemi dvaceti kapitolami (krátkými příběhy), které obsahují krev, gore, digi efekty, úsměvné i děsivé momenty a hlavně ďábelského klauna. Ten doporučí dceři ředitele, aby rozeslala svým spolužákům pár SMS a svět bude hned „krásnější“. Každému splní jedno přání, tak proč toho nevyužít – Už nikdy nechcete vidět svého kluka? Chcete být štíhlí? Nechcete mít uhry? Chcete vidět nahé lidi? Chcete být pro ostatní „žhavá“? Nebo jste lesbička a chtěla byste, aby vás rajcovní asiatka „sežrala“ láskou? Tak odpovězte na zprávu a napište své přání…Moment, může se stát, že vám bude vyhověno, ale trošku jinak, než byste chtěli…Trochu mě tu srali ti dva poldové, ale jinak jsem se u této 75. minutové minisérie vážně bavil po celou dobu. Solidní krvavá podívaná, černý humor, trocha té nahoty- co víc si můžete PŘÁT!!! ()