Zmatená duše

Numb

Zmätená duša

Drama / Komedie

USA / Kanada, 2007, 93 min

Nadprůměrné drama, jemuž vévodí Matt Perry. Pořád ale můžeme slyšet z jeho úst vydařené nejapné poznámky a pár ksichtíků, které dají připomenout jeho nejslavnější roli. Matt se výborně ať už rolí v Ron Clark Story nebo teď v Numb odpoutává od Chandlera. Je to k nevíře, ale drama mu sedí také výborně. Scénář je docela v pohodě, až teda na ten konec. 70%(17.4.2008)

Fajn filmík ze života, kterej i když neni náš, docela klidně jím být muže. Upřímně - komu občas nehrabe? A někomu z nás to ani nevadí. Hudsona naopak zaskočí, že se mu rozsype osobnost a pohodovej veget. Koktejl dovedně namíchanej z vtipu, melancholie, sebemrsku i romantiky, ale šprajcuje se mi to na zlatíčku "Chandlerovi" a že to řeknu já, milovnice Přátel ... fuj mi! Přitom se kluk snažil, sou mač, ale to je prd platný, když mě jeho depka nehodí do ... někam. Lepší 3*.(16.11.2008)

Překvapivě hodně dobrá nezávislárna, ve který Matthew Perry potvrdil, že fakt hrát umí. Tady předvedl opravdu výborný výkon a mezi ním a okouzlující Lynn Collins to opravdu funguje a přál jsem jim to celou stopáž. Scénář je chytře napsanej, nenápadná režie odvedla dobrou práci a občasnej jemnej humor potěší.(14.6.2009)

Na tento film jsem se těšil, ač jsem si nebyl jistý jak uspěje Perry ve filmu, který není vyloženě komedie. A bohužel mohu říci, že Pery obstál tak na půl. Byly zde záběry a scény, kdy působil věrohodně, ale zdaleka to nebylo po celý film. Samotné téma se vesměs točilo stále dokola, aneb "cítím se pod psa" "nikdo mě nemá rád" "nic nedokáži", a to nedokáže vyplnit 93 minut. Co filmu vždy pomohlo byla krásná Sara (Lynn Collins) či překvapivě labilnější psycholožka. Suma sumárum film o muži s psychickým problémem má nejsilnější momenty ve vztahové části a to není dobře s takovou se mohlo ubrat pár pilulek od doktorů a nějaké to sezení a hle máme romantiku o Hudsonovi a Sarah. Celkově dávám 3z5 na víc to určitě není z té poruchy šlo vytěžit mnohem víc.(28.3.2014)

• Hismael

Příběh ze života, ale bohužel trochu prázdné nebo spíše o ničem. Mnohem více drama než komedie. Jediný kdo to zkazil je námět který sice má nějakou myšlenku, ale nejde o nic co bych nějak moc prožíval. Perry to zvládnul, Goldberg to zvládnul a všichni ostatní taky, ale jak říkám, příliš obyčejné, skoro o ničem.(2.3.2011)