Zmatená duše

Numb

Zmätená duša

Drama / Komedie

USA / Kanada, 2007, 93 min

Velice vyvedený snímek, perfektní Matthew Perry, který mě naprosto dostal, jeho rozložení bylo skutečně skoro hmatatelné :o) hezký film, až na ten závěrečný happy end, ten jsem tam fakt nechtěl vidět... stačilo aby ho krásně poslala do pr.... a byl by to film jak cumel. Takhle to zase zapadlo do tradičního popcornového bahna, škoda...(30.10.2008)

Nečekané malé potěšení z vod nezávislých snímků. V tomhle filmu jsou všichni blázni, tak jako v životě, celé je to takové hořko-sladké, jako doopravdy, místy vtipné, místy smutné a pořád absurdní. Jako v životě, kurva! A já emociálně taju a hořím u filmů tohohle druhu a přeji si, aby se nikdy nepřestaly točit. A aby měly lepší hodnocení, než všechny ty nadhodnocené pakárny. Matthew Perry a Lynn Collins jsou skvělí, strašně jim to spolu jde.(4.8.2009)

Tož tohle vás rozhodně nepobaví, spíš vás tenhle snímek uvrhne do deprese, ale musím přiznat, že je to deprese zajímavá. Je to prostě o životě a o tom, že každý máme své problémy, své sny, své touhy a ne vždy se je daří naplnit. Dopujeme se prášky a chceme se cítit skvěle, řešení je často někde úplně jinde. Matthew Perry, to by vždy můj oblíbenec, ať již jako Chandler v Přátelích, či v Můj soused zabiják po boku Bruce Willise. Zdá se, že už je to veliký kluk, který se schopen zvládnout veliké role, složité a s kvalitním scénářem.(26.6.2008)

Jako zapřísáhlého fanouška Přátel se musím přiznat, že hned zezačátku mě nepotěšil dabing Matthewa Perryho. Nevim proč, ale udělá to hrozně moc, když svýho oblíbenýho herce slyším stále se stejným hlasem. Když pak příjde jiný dabér, hned na něj musím koukat jinak, skoro jako kdyby to byl jiný herec. Přesto jsem i tak rád, že si Matthew zase konečně někde zahrál. Od souseda zabijáka je totiž tohle další film kde kse konečně objevil, a to už utekla docela dlouhá doba. Příběh zas tak zlý není, ale má v sobě strašně moc nesmyslů, který ale stejně většinou házim za hlavu, protože u filmu se chci hlavně pobavit a ne nad ním přemýšlet, i když i to příjde k duhu. Zmatená duše ale rozhodně není nic hroznýho nebo na druhou něco závratně inteligentního. Je to dobře odvedená práce a solidní příběh, ve kterém se Perry po delší době zase ukázal.(16.8.2009)

Aneb jak Chandler nechtěl zůstat Chandlerem. Matthew Perry se zuby nehty snaží vymanit z "Přátelovské" škatulky nesmělého Chandlera. V tomto nenápadném "typicky malém" filmu, který se snaží být něčím neobvyklým si zahrál depresemi posedlého kleptomana, který tak trochu neví co chce. Občas zajímavé ale režijně nezkušené.(19.5.2011)