Musím priznať, že pocit derealizácie som pochopil až po vzhliadnutí tohto snímku, nakoľko som ho z toho filmu dostal. Z letargie ma počas sledovania vytrhla len kongitívna psychiatrička Mary Steenburgen. Okrem novej diagnózy mi Matthew Perry nič nové nedal.(13.5.2008)

Matthew Perry nadobro odchodil roli rozjařeného Chandlera a v lehce depresivním ale velice citlivém filmu Numb předvádí skvělý herecký výkon. Od dob Přátel jde o nejlepší Perryho film na který se vyplatí podívat. Film má skvělou režii a dobře napsaný scénář. 85%(17.4.2008)

Výborné nezávislé drama, které se ponoří do nitra člověka trpící úzkostmi a rozeznáváním reality. Matthew Perry dokázal, že s přehledem zahraje i dramatickou roli. Vždy jsem v něm viděl Chandlera, ale po tomhle filmu se můj názor na něj hodně změnil. Škoda trochu zpackaného konce, protože jsem vážně uvažoval o pěti hvězdičkách, ale nakonec zůstanu u čtyř. Povedené 90 minutové drama, které zaujme a uteče velmi rychle. Mohu každéme jen doporučit......(16.4.2008)

Hrozně rád bych řekl, že tohle je nedprůměrný film s vynikajícím Matthewem Perrym a s krásně popsaným charakterem člověka, který na tom není psychicky dobře. Ale přímo takhle to říct prostě a jednoduše nemůžu. Nemohu se až tak nadšeně přidat k uživatelům, kteří o tomto filmu mluví jako o nejlepší roli Matthewa Perryho. Takto to já rozhodně nevidím, za nejlepší roli a nejlepší film Perryho považuji film Triumf: Príbeh Rona Clarka, kterému jsem dal pět hvězdiček. Tohle je jen solidně udělaný mírně nadprůměrný film, který má i přes poměrně krátkou stopáž několik velice hluchých míst, u kterých jsem se docela nudil. Na druhou stranu zde Perry dokazuje, že herecký talent v sobě má a že dokáže zvládnout i dramatičtější herecké úlohy. Jinak ale nadšení z tohoto filmu nesdílím. Je pravda, že dějově je to velice zajímavý film s hlavní postavou, která trpí psychickou poruchou. Občas je to i vtipné. Ale občas to nudí. Neříkám, že by k nadprůměrnému hodnocení chybělo mnoho. Naopak, chvíli jsem i o čtyřech hvězdičkách uvažoval. Ale pro tři hvězdičky rozhodlo právě těch několik nudných scén. Perry si ale zaslouží za tuto roli pochvalu, to bezpochyby. Ale nemohu opravdu dát více než tři hvězdičky.(16.11.2008)

Film mal tmavé aj svetlé chvílky. Herecký výkon Mathewa Perryho mi nevadil aj keď som bol niekedy zmätený aj ja. Dávam 3*.(14.5.2011)