All About Anna

• USA All About Anna
všechny plakáty
Romantický / Pornografický / Drama / Komedie
Dánsko, 2005, 91 min (Director's Cut: 76 min)

Snímek otevírá historka, že každá žena potřebuje ve svém životě tři muže. Jednoho pro skvělé chvíle zábavy, jednoho pro sofistikovanou konverzaci a jednoho na dobrý sex. Anna poznala všechny tři muže v jediném – Johanovi. Měla ho, a přišla o něj. Nyní se po pětiletém strádáni její život dostává do lepší fáze, když tu se na scéně znovu objevuje Johan, stejně neočekávaně, jako tenkrát zmizel. Vše o Anně je v nejlepším slova smyslu ženský film. Za jeho úspěchem stojí téměř výhradně ženy. Režisérkou byla Jessica Nilsson, scénář napsaly dvě dámy a jeho centrálními body jsou také ženy, především Anna. (Pavel Vošíval - Pornoktitik.cz) (Mišuge)

javak810i

Jeden z prvních tzv. "femine porn", neboli porno pro ženské. Jde o to, že "to" netvoří hlavní náplň filmu, ale přesto je explicitní sex (ikdyž ne tak okatě zabírán) jeho obsahem. Celkem příjmený snímek, hlavně tedy díky roztomilé dánské zpěvačce Gry Bay, která se skutečně odvázala :D. 3* ()

dezorz

3,5/5 Soft porno romanticka psychologicka anglicky nahovorena danska drama natocena v roztrasenom polodukoumentarnom style dogmy 95. ()

lulka5

Chápu, že po pornohercích nemůžu chtít žádné velké herecké výkony, ale tyhle byly opravdu tak špatné, že úplně kazily dojem ze všeho... Ale pořád alespoň softporn na úrovni... ()

Misery

Průměrný romantický film s podprůměrnými hereckými výkony a pár záběry na ženské vzrušení (které je však zahrané velmi dobře narozdíl od průměrného pornofilmu) a pánské ztopořené "zařízení" :-) Celkově to mohlo být originálnější, ale vzhledem k tomu, že je to nejlepší soft "eroťák", který jsem kdy viděla, dávám tři hvězdičky. (btw. hlavní herečka pěkná, hlavní herec moc namakanej a vůbec ne můj typ - kdyby byl hezčí, mohlo být i víc hvězdiček:-D ()