• Krosmen

Jeden by si řekl, a možná dva pokud by nenašli nic lepšího k rozhovoru, že takové obsazení a Coeni k tomu jsou zárukou dobré nebo alespoň zajímavé nebo ALESPOŇ originální podívané..tak nic takového v Gambitovi nenajdete. Ono se taky není čemu divit. Postavit film na texaském přízvuku Cameron a vykradeném scénáři od Gyue Ritchieho nemůže vést k úspěchu. Trailer vypoví víc než celý film a původní očekávání fakt povedené komedie skončilo uvažováním o ukončení příjmu projekce asi v polovině, kdy stejně víte, jak to skončí. Za kino ušetřete a radši přispějte na žrádlo pro pandu(9.3.2013)

Objektivně průměr, totální. Nedokážu si představit, jak jinak by měla vypadat průměrná hollywoodská komedie. Ovšem na druhý pohled je člověku smutno - to když vidí ty jména lidí, kteří se na filmu podíleli (nemluvím jen o hercích, ale prakticky celý štáb od scénáristů přes režii až po obsluhu u cateringu má na mnohem víc).(21.7.2013)

• boshke

(Febio Fest) I přes nepatrné množství momentů, které byly vtipné, to bylo necelých devadesát minut čirého fyzického utrpení. Začalo to už titulky. Snad nejnevkusnějšími a nejdementnějšími titulky v dějinách kinematografie. Vrazit do devadesáti minutového filmu pěti minutové Harryho představy byl skvělý tah. Podobně jako Diaz s hubou jak rozšláplej pomeranč. Silně mi to připomínalo projekci Babovřesk. Humor té nejnižší možné úrovně, ale plebs se spokojeně plácá do kolen. Hrůza. Děs běs... Chtěl bych tímto pozdravit toho strašně milého pána, co seděl vedle mne a co očividně nerozlišoval, kdy mluví nahlas a kdy v duchu sám k sobě, a tak s otravně častou frekvencí pronášel "ty vole", "ty kráso", "to jsem si myslel" či "to nebyl dobrej nápad"... 0%(17.3.2013)

Čekal jsem toho asi moc. Žánr komedie mi přijde jaksi mimo, jelikož krom jedné scény na římse to opravdu moc vtipné nebylo, i když tvůrci se moc snažili aby to vtipné bylo. Až konec mě příjemně překvapil a to docela zajímavým rozuzlením, které jsem jaksi nečekal. I přesto je to lehce podprůměrný film.(20.3.2016)

Konečně jsem se dočkala mého vysněného spojení Colin Firth a Alan Rickman! Herecké obsazení je jedna z hlavních věcí, která filmu hodně přidala pozitivum. Další pozitivní věc na filmu je humor, který bohužel ale není v celém filmu. Musím vyzdvihnout scénu Colina Firtha v hotelovém pokoji bez kalhot. To mě pobavilo nejvíce. Film je průměrný. Polovina je zábavná a polovina nudná. Ovšem jednou za rok se na to koukat dá.(1.4.2014)

• - S hlavní ženskou rolí byla původně spojována Jennifer Aniston. (R´Hell)

• - Film byl uveden do kin 12. října 2012. Nakonec však bylo rozhodnuto, že bude vydán rovnou na DVD. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve Velké Británii, v Novém Mexiku a USA. (Terva)