poster

Poslední mise

 • Česko

  Kurýr: Poslední mise

 • Německo

  Final Contract: Death on Delivery

 • Německo

  Ausgeliefert! Jagd durch Berlin

 • Slovensko

  Posledný kontrakt

Akční

Německo, 2006, 93 min

 • MickeyStuma
  ****

  Německý televizní akčňák netající se sebeparodií a bondovskou empatií. Zábavné automobilové eskapády, honičky, sexy záporačku a joudu, který ke všemu přišel jak slepý k houslím. A nebylo to špatné. Komiksová atmosféra dodává snímku jistý nadhled a nadsázku nad vším děním. Nelogičnosti tu jsou sice do očí bijící, ale svojí rychlostí a chytlavostí je lze přehlédnout. Plusem jsou i reálie, které nám jsou tolik blízké. Akční zážitek film rozhodně zanechá.(18.1.2015)

 • djcremo
  **

  Niečo na štýl Kobry 11, podané ako celovečerný film, len som mal taký pocit, že v Kobre 11 je viac napätia ako v tomto filme. Úvodná naháňačka skvelá aj trikovo slušne prevedená, ale potom to už ide len dolu vodou až to nakoniec zaklincuje záver. Prišlo mi to také nemastné, neslané hlavne čo sa výkonov hercov týka ale ako kinohit na niektorej našej televízii by sa to chytilo :)(3.10.2010)

 • Quendi
  *

  Heh...no co dodat. Chtěla jsem se alespoň smát, ale ono se to bralo, tak vážně, že to moc nešlo. Honička v autech prolétajících okny z jednoho domu do druhého, neprůstřelná kukaň u soudu, protivná hrdinova přítelkyně, půlka "herců" zase s módním přízvukem. A ten příběh je odpad odpadu. Trapný, stokrát omletý, nudný a debilní. Stálo mě to hodně, dokoukat to do konce. Ne-fanoušci Drew Fullera nechť si odečtou dvě hvězdičky.(12.6.2009)

 • JARDAHONDA
  **

  Film je slabší odvar seriálu : Anakonda 10. Postrádal jsem v něm akorát Siemira :) Špionážní akční podívanou, která se odehrává, jak na souši, tak na vodě hodnotím, jako podrprůměrný snímek, který se tvůrcům dle mého názoru moc nepovedl.. Mizerný děj se slabým scénářem už moc nezáchránilo pár povedených akčních scén... Sorry = 2 **(11.8.2012)

 • Vikki
  odpad!

  Klasická německá brutální kokotina těžkého kalibru. Opět pro debily a aagresivní zamindrákované feminy nechybí elastická píča s koulema. V německuuž nehledejte chlapi, tam už zrůdný agresivní feminizmus zlikvidoval populaci. A u nás je to totéž, mladí pánové jsou jen nagelované zženštilé štětky, drahé na povrchu, ale uvnitř jen bezcenný zbabělý odpad, který si neumí bránit svou důstojnost a čest.(21.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace