Poslední mise

Posledný kontrakt

Akční

Německo, 2006, 93 min

• Quendi

Heh...no co dodat. Chtěla jsem se alespoň smát, ale ono se to bralo, tak vážně, že to moc nešlo. Honička v autech prolétajících okny z jednoho domu do druhého, neprůstřelná kukaň u soudu, protivná hrdinova přítelkyně, půlka "herců" zase s módním přízvukem. A ten příběh je odpad odpadu. Trapný, stokrát omletý, nudný a debilní. Stálo mě to hodně, dokoukat to do konce. Ne-fanoušci Drew Fullera nechť si odečtou dvě hvězdičky.(12.6.2009)

• Slavomír

Film ako celok vyznieva, len ako drahší a trocha lepší diel kobry11. Je to také.....plytké....... úvod vcelku super, snaží sa navodiť cool atmosféru ( a teraz musím pochváliť Markízu ako mi dobre tento film vnútila: najlepšie scény podfarbené singlom Nine Thou ma zaujali ) Samozrejme, nedostal som to v čo som tajne dúfal. Plynie skokmi ktoré míňajú dej a nezasahujú do ničoho zaujímavého, nemecká rutina, pseudohlášky nula bodov, Lorca, trošku staršia, ale pekná:-) Do odpadu by som tento kúsok nehádzal, akčné scény boli slušne prevedené, ale ako píšem, nič nové pod Slnkom.......40%(18.12.2007)

Německý televizní akčňák netající se sebeparodií a bondovskou empatií. Zábavné automobilové eskapády, honičky, sexy záporačku a joudu, který ke všemu přišel jak slepý k houslím. A nebylo to špatné. Komiksová atmosféra dodává snímku jistý nadhled a nadsázku nad vším děním. Nelogičnosti tu jsou sice do očí bijící, ale svojí rychlostí a chytlavostí je lze přehlédnout. Plusem jsou i reálie, které nám jsou tolik blízké. Akční zážitek film rozhodně zanechá.(18.1.2015)

• mala_kea

Včera večer jsem se rozhodl podívat na Axela Sanda a bylo to pro mě veliké zklamání. Honičky ulicemi, které jsou zakončené nejtrapnějšími pády a kotouly aut. A jiné věci, které mi ten film obrovským způsobem znechutily. Ale abych jen nekritizoval, líbil se mi nápad a celkem prokousání se stupidní režií. I tak ale, hodně slabé.(11.11.2009)

• candy_daze

Nablýskaná a na první pohled vábivá pohádka. Upřímně můžu říct, že jsem nic hloupějšího dlouho neviděla. Snaha omráčit všechny efekty a akčními scénami (které nakonec stejně nudí) je naprosto nejdůležitější. Ale nikdo asi neřešil, že scénář je asi tak logický, jako výplod osmiletého kluka, který rád hraje střílečky na PC. Bohužel, ta hloupost je nepřehlédnutelná, chování postav naprosto nepochopitelné a film je plný klišé. (Samozřejmě nesmí chybět ultra-sexy samice v latexu- haha)(2.4.2012)