Maigret klade past (E23) (epizoda)

 • Francie

  Maigret tend un piège

 • slovenský

  Maigret kladie pascu

 • anglický

  Maigret Sets a Trap

Krimi / Drama / Mysteriózní

Česko / Francie / Švýcarsko, 1996, 95 min

Režie:

Juraj Herz

Předloha:

Georges Simenon (kniha)

Scénář:

Bernard Marié

Hudba:

Zdenek Merta
 • bohus75
  *****

  Pokud je tu někdo dement a lůza, je to podle chování tady náš slovenský kolega. Asi zapomněl, že jeho vkus není jedinný na světě a už vůbec nemusí být jedinný správný. Nevím, co je tady supermoderního. Je to klasická francouzská kriminálka, Cremer je jako Maigret naprosto uvěřitelný. Zrovna tenhle díl je mezi ostatními vcelku povedený a lepší, než "moderní" verze s Mr. Beanem..i když ani ta určitě není k zahození. Zvláštní, že zrovna Herzovy díly s Mertovou muzikou patří k těm nejlepším. Jo mě se prostě tahle klasika líbí, já se bez stříleček a létajících aut obejdu....život je o něčem jiném. p.s. kolego, a Maigret není trilogie, Simenon napsal desítky dílů, podle kterých jsou všichni maigreti točeni...těžko to může být nějaká vykrádačka(11.1.2017)

 • klúčik
  ***

  Bruno Cremer ako Maigret pod vedením Juraja Herza......65%.(9.12.2010)

 • jessic
  ***

  Maigret je pomalá detektivka s nepříliš charismatickou hlavní postavou, což se týká už předlohy. Režie Juraje Herze přinesla tajemnou atmosféru, které pomohla i Mertova hudba. Potěšily české lokace.(22.5.2015)

 • Martin741
  **

  Ne, ne a ne! Nezdielam nadsenie s miestnymi vrcholnymi dementalmi a miestnou vymletou luzou ohladom super moderneho ponatia komisara Maigreta. Toto bola skor ubohost nez film, Bruno Cremer nema na vysiny povodnej francuzskej trilogie ani omylom. Pribehovo je to len sprosta vykradacka kultovej starej francuzskej trilogie. Takze ubohost a ledva 15 % ani neviem za co.(30.8.2014)

 • Snorlax
  ****

  Modernější a zábavnější Maigret, než ten s Gabinem v hlavní roli. Herzova režie opět staví na zajímavé kameře, výborně vystavěné atmosféře a Mertově hudbě. Byť bylo zpracování z roku 1958 vyšperkováno mnoha hereckými esy a nedisponovalo pouze televizním rozpočtem, nemělo zdaleka takový spád jako tento film.(23.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace