poster

Motel Auvajs (festivalový název)

 • anglický

  Motel Hell

Komedie / Horor

USA, 1980, 102 min

Režie:

Kevin Connor

Kamera:

Thomas Del Ruth

Hudba:

Lance Rubin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bloody13
  ***

  Hororová blbinka natolik šílená, že člověk se u toho zákonitě MUSÍ bavit (a dvojnásobně to platí na Otrlém divákovi). Ulítlá sourozenecká dvojice si za domem na zahrádce pěstuje vedle zeleniny i bezbranné lidské tykve, ostatky jejich majitelů pak výborně poslouží jako tajná přísada do oblíbených uzenin. Dosažení naprosté absurdity pak navíc pomáhá sexy blondýnka (ano, kozy ukáže a rozhodně stojí za to si na ně počkat), která, coby naivní oběť, rychle zapomene na svého mrtvého nabíječe, a zamiluje se do psychopatického kmeta. Stockholmský syndrom hadr! No a ty dialogy jsou kapitolou samy pro sebe. Takže fakt sranda, pokud tedy nečekáte vážný hixploitation ve stylu Texaskýho masakru a jemu podobných kamarádů. Silná trojka.(10.3.2013)

 • T2

  Rozpočet $3miliónyTržby USA $6,342,668Tržby Celosvetovo $-(7.12.2009)

 • Slasher
  ***

  Docela dobrý komediální horor o dvou sourozencích, Vincentovi a Idě, kteří loví kolemjedoucí, pěstují lidský záhonek a udí to nejlepší maso v okolí sta mil. Vše jde jak po másle, dokud se v jejich motelu Hell(o) neocitne jedna žádaná mladice... Celkově je to až moc roztáhlý, ale celkem jsem se bavil a vždy to mělo čím překvapit. Jen nečekejte větší množství akce a sviňáren... Ale na závěr přijde prase s motorovkou! There's too many people in the world and not enough food. Now this takes care of both problems at the same time.(11.5.2010)

 • LION-MR.T
  ***

  Na film jsem moc těšil,ale moje zklamání přišlo tak asi po půl hodiny,sice se jedná podle názvu o Motel Pekla,ale na žádné peklo to nevypadalo,snad trčící hlavy ze zahrady a konečný souboj s pilamy stál zato,jinak sledujem jak majitel pokládá pasti na cestě,aby někdo havaroval a on tak měl lidi,které strčí do zahrádky.(29.11.2007)

 • Radko
  **

  U nás kolovala taká mestská legenda, že také tie bielepotrhané franforce v čínskej ostrokyslej polievke tam Číňania dávajú z placenty novorodencov. Prečo by teda bravčové lahôdky nemali byť vyrábané spôsobom ukázaným v moteli Hell(o). To by teda nevadilo. Len spôsob akým to je podávané evokuje to horšie z obdobia 80. rokov - nezábavná zábava, nudné dialógy, vtipnosť za každú cenu - aj za cenu neskutočnej nudy. Azda len zobrazenie dvoch úchylov a záverečná bitva v prasacej maske zdvíhajú celok z odpadu kamsi do mierneho podpriemeru.(27.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace