poster

Odkud já vás znám (TV pořad)

Komedie

Česko, 2003, 42 min

 • NinadeL
  **

  Sterilní předvoj k dalším střihákům Řekněte mi, kdo to je a Tak mi tedy řekněte, které přišly příští rok. A ačkoli tady všichni pláčete na špatným hrobě, nikdo nepíšete, co má Felix Holzmann společného například s několikerou variací písně Biograf je vrchol lidské slasti? Co to je za kombinatoriku?!(28.8.2011)

 • Tommassi3
  ***

  Felix Holzmann, byť mu rozhodně neupírám výsadní postavení mezi československými komiky, byl opravdu nepřehlédnutelnou personou tuzemské zábavy, leč tento neumětelský střihový pořad České televize, který nabízí pouze ty nejprovařenější mistrovy scénky, což je mi popravdě úplně lhostejné, určitě mě to neirituje pod záminkou neoriginálnosti.. Zato po stránce dramaturgické či střihové se jedná o naprostý diletantismus a vrchol nevkusu !! Jako byste večeřeli steak s hranolkama na záchodě..!! ;) (21.7.2013)

 • Olík
  ****

  Pětihvězdičkový komik v rukou jednohvězdičkové dramaturgie. Zaplať pánbůh, ani „A-Team“ kolem scénáristy a režisérky Aleny Berkové nedokáže pokazit dojem z nestárnoucích dialogů jednoho z nejlepších komiků české historie (no schválně, zkuste vyjmenovat pět lepších) a jeho dvorních přihrávačů Františka Budína či Viktora Maurera. Pokud byla koncepce pořadu míněna jako jakési „to nejlepší z Felixe Holzmanna“, možná by se dal vytknout výběr jednotlivých skečů, ale případný diváku neboj se, o ten nejzásadnější ochuzen nebudeš......... „Na včera dnes a zítra???“ „Ne, jenom na zítra, protože na včera, to už bych asi nestih, že jo.“ :D:D:D:D:D:D:D(24.4.2012)

 • Machrovic

  http://www.ceskatelevize.cz/program/20352216550.html?zanrf=all&puvodf=all&backaddr=search&advanced=1&andf=tAK+MI+TEDY+%D8EKN%CCTE&nazvyf=1&aktualnif=1&archivf=1(17.3.2007)

 • gabin(a)
  *****

  Felix Holzmann je pro mě absolutně nejlepším českým komikem a oceňuji u něj, že se držel svého kopyta a necpal se do filmu a do televize jako herec. Jeho hlášky jsou nezapomenutelné a dokonce jsou srozumitelné i v jiném jazyce, jak dokázal sám Holzmann svým úspěchem v Německu a já v Polsku:-) Strašně se mi líbí, už jsem to někde psala, že se obešel bez sprosťáren. Nejraději mám Šachovou koncovku (Dáša Šá, ta dovede, pane, rošťačit), nikdo neumí říkat slova jako moula a hašašíra jako on:-) Ten se to pané nikdy nedoví, ledažé bych mu to řek já sám:-) S geniálním humorem mistra Holzmanna neuvěřitelně kontrastuje naprosto zbytečná hudební výplň, vyložená zhovadilost!(24.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace