Odkud já vás znám (TV pořad)

Komedie

Česko, 2003, 42 min

Felix Holzmann, byť mu rozhodně neupírám výsadní postavení mezi československými komiky, byl opravdu nepřehlédnutelnou personou tuzemské zábavy, leč tento neumětelský střihový pořad České televize, který nabízí pouze ty nejprovařenější mistrovy scénky, což je mi popravdě úplně lhostejné, určitě mě to neirituje pod záminkou neoriginálnosti.. Zato po stránce dramaturgické či střihové se jedná o naprostý diletantismus a vrchol nevkusu !! Jako byste večeřeli steak s hranolkama na záchodě..!! ;) (21.7.2013)

• NinadeL

Sterilní předvoj k dalším střihákům Řekněte mi, kdo to je a Tak mi tedy řekněte, které přišly příští rok. A ačkoli tady všichni pláčete na špatným hrobě, nikdo nepíšete, co má Felix Holzmann společného například s několikerou variací písně Biograf je vrchol lidské slasti? Co to je za kombinatoriku?!(28.8.2011)

Pětihvězdičkový komik v rukou jednohvězdičkové dramaturgie. Zaplať pánbůh, ani „A-Team“ kolem scénáristy a režisérky Aleny Berkové nedokáže pokazit dojem z nestárnoucích dialogů jednoho z nejlepších komiků české historie (no schválně, zkuste vyjmenovat pět lepších) a jeho dvorních přihrávačů Františka Budína či Viktora Maurera. Pokud byla koncepce pořadu míněna jako jakési „to nejlepší z Felixe Holzmanna“, možná by se dal vytknout výběr jednotlivých skečů, ale případný diváku neboj se, o ten nejzásadnější ochuzen nebudeš......... „Na včera dnes a zítra???“ „Ne, jenom na zítra, protože na včera, to už bych asi nestih, že jo.“ :D:D:D:D:D:D:D(24.4.2012)

• Machrovic

Felix Holzmann ve svých tradičních rolích infantilně popleteného joudy je dokonalý, ale pro mne nepochopitelné prostřihy mezi jednotlivými scénkami tentokrát jednu hvězdu ubírají. Jinak jsem samozřejmě rád, když vidím seniora podivovat se nad zjevným nesmyslem, tedy že v pátek hrají V sobotu večer a v neděli ráno, rovněž mne neomrzí znalost dvou řezníků - sochaře a krejčího, vždy mě rozesměje hašašíra, ale stejně tak se dá citovat cokoli z dokonalého díla zmateného brejlovce.(17.8.2016)