Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Felix Holzmann už potřetí v hlavní roli zábavného střihového pořadu (2004).

Felix Holzmann patří ke klasice televizní zábavy. Málokterá lidská profese vyžaduje tak důkladnou a precizní přípravu jako profese komika. Když se pak při lehounce plynoucí konverzaci publikum prohýbá smíchy, vůbec si neuvědomujeme, jak je to pracně vydobytý úspěch a že ho dosáhne jen málokdo. Legendárnímu Felixi Holzmannovi se to ale dařilo opakovaně. Ačkoli vypadal jako člověk, který neumí počítat do pěti, své výstupy měl pečlivě promyšlené a vypointované. Jeho tvář s obřími brýlemi a splácnutý tralaláček rozesmávají diváky dodnes. Pro komika nemůže být větší pocty... Proto si nenechte ujít střihový pořad "Tak mi tedy řekněte", který měl premiéru na Silvestra a který jistě opět potěší diváky. Pořad ve spolupráci s archivem ČT připravili střihači Marie Maršálková a Mirko Veselý, zvukař Jan Štěpánek, scenáristka a režisérka Alena Berková. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (22)

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Tak mi tedy řekněte, proč jsem se u dvaadevadesátiprocentního pořadu s jedním z nejzábavnějších komiků naší historie dvaadevadesátiprocentně nebavil? Nabízí se hned několik vysvětlení, mimo jiných i takové, že pořad zazdil Střihoruký Edward. No jo, jenže co když o Felixovi bylo už řečeno tolikrát totéž, že ani nejlepší střihač z řad ČSFD by tomu nepomohl? Suma sumárum; Holzmann ano, ovšem tahle směska spíš ne-e. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Poslední tečka za střihovým triptychem na téma Felix Holzmann, jak zničit jeho humor nesouvislou kolekcí čehosi, co zrovna přišlo pod ruku. Ono by to ty pány a dámy v ČT zřejmě namohlo, když mají možnost udělat tři střihové pořady, aby v nich zmapovali vývoj humoru Felixe Holzmanna přehlednou formou, pak by to bylo zřejmě příliš komplikované pro diváky tvořící koncesionářský střed, není-liž zbla? ()

UncleG

všechny recenze uživatele

Česká televize opět boduje: Vpravdě geniální scény Felixe Holzmanna "STYLOVĚ" doplnila snůškou vykopávkových splašků - dementních písniček z televizního fundusu, na které se dnes už opravdu nedá dívat. A tak z nesmrtelného a stále aktuálního Holzmanna vykutalo studio na kvačích horách zase jeden pořad pro důchodce. Na druhou stranu je to až netušené, jak se dá zmrvit tzv. "střihová zábava". Fujtajxlpes! ()

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Střihové pořady zajišťují České televizi materiál relativně ucházející srandy, když není schopna přijít s něčím novým. Zpívaná mezičísla jsou docela slušný bizár a když se člověk zamyslí, není Holzmannův humor kdovíjak invenční (humor pramenící ze špatného chápání slovních spojení je docela průhledný), ale raději tohle než švandu s Petrem Novotným. (1 080.) ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama