Ovocňáčci (TV seriál)

Fruitties, The

Animovaný / Rodinný

Španělsko / Francie, 1991, 91x25 min

Antoni D'Ocón

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

Banán vytiahne z vaku maličký stan, položí ho na zem a on sa zväčší na normálny :)(1.10.2009)

Na tú dobu a vek to bolo tak akurát. Každý jeden diel som si dostatočne vychutnal. Úvodná zvučka tu: http://www.youtube.com/watch?v=f232HGutlZA(5.12.2007)

Moc si už z tejto šou nepamätám. Jedine tie pesničky, ktoré boli fakt super... a Thorny (kaktus) bol skvelou postavou(3.6.2015)

Nezabudnuteľné! Keď Banán vyťahoval zo svojho batohu všetko na čo si pomyslel a čo bolo potrebné, hneď mi poskočilo detské srdiečko... Najlepšie na tom je, že chuť na ovocníčkov mi ostala doteraz :-)(6.11.2007)

Viem, ze ako maly som to uplne zral. Nenazival by som to animovana telenovela. Proste iba dobry animovany serial, ktory zaujme asi najma tych mensich.(9.3.2009)

• Kri-kri

Dnes už víceméně zapomenutý španělský animák vysílaný v polovině 90. let na ČT. Není to úplně špatné, vcelku originální a občas i vtipné, ale bohužel často spíš s pomalým a nudným dějem. Podstatnou část každého dílu obsahovaly i zpívané pasáže. Škoda že se celý seriál točí především kolem čtyř hlavních postav (ananasu Cvalíka, banánu Báglíka, kaktusu Bodliny a lidské holčičky Kumby), zatímco mnoho jiných ovocňáčků tvoří spíš křoví a jejich potenciál zůstává nevyužitý. Přitom kolik zajímavých druhů ovoce a zeleniny se v té jejich vesničce dá spatřit. Ale možná že na ně taky v pozdějších dílech došlo, pravda je, že jsem viděl jen prvních pár dílů. 40%(20.10.2017)

• Danoboss

Toto bolo hrozné už v tej dobe.(16.7.2010)

Pak maj děti jíst ovoce, když vidí jak je roztomilý a šikovný.(8.3.2013)

Mojim oblúbencom bol banán Edison, miestny vedec :-). Ako dieťa som tento seriál miloval.(1.4.2013)

Jednoduchá animace i jednoduché příběhy - přesto (nebo možná právě proto) příjemný dětský seriál. Ale je pravdou, že u hodnocení se asi trochu podepsala nostalgie.(19.10.2017)

Tento seriál som v škôlke miloval. Každý si obľúbil iú postavu..niekto ananás niekto kaktus...a banán, ktorý vytiahol z batohu všetko možné aj nemožné je nezabudnuteľný.(27.3.2018)

• Swampy

Bol som sklamany ked zrusili Walt Disney uvadza a namiesto toho nam predlozili na nedelne popoludnie taketo...substitucie.(3.5.2013)