poster

Back to the Well: Clerks II

Dokumentární

USA, 2006, 120 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Bluntman
    *****

    Výtečný dokument ke druhým Clerks, který mapuje naprosto všechno, co si jenom fanoušek může přát: od pre-produkce až po premiéru a přijetí filmu. Rozhodně nečekejte přebytek záběrů z natáčení, tohle nejsou videodeníky z internetu, zato se zde dočkáme spousta rozhovorů a vyjádření, v nichž si snad každého Smith získá svou bezprostředností a upřímností a zajímavé informace se na diváka jenom valí (věděli jste, že na roli Becky byla zvažována i Rachel Weiszová či Bryce Dallas Howardová, která prý miluje Clerks a Chasing Amy, a že Harvey Weinstein považuje Clerks II za nejlepší Smithův film?). Pokud se zde objeví záběry z natáčení či ze zákulisi totožné z "Train Wrecks", videblogů na stránkách filmu, a dokument začne mít nepatřičně propagační nádech (návštěva Tarantina a Rodrigueze, Cannes), přebije to až existenciální rozjímání o tom, co dál v životě a jakým směrem se vydat ve své kariéře. Back to the Well: Clerks II je bonus dostupný na druhém disku dvoudiskového vydání Clerks II, s anglickými titulky a o délce 90 minut (nikoliv 120, jak je zde chybně uvedeno).(22.2.2007)

  • Terva
    *****

    Dokument který sice má devadesát minut obsahuje ještě třicet minut sestřihů z udílení cen, některých nepovedených záběrů a asi stovky fotografií z Kevinova albumu jako režiséra. Na bonusu k DVD je však rozdělen.(6.6.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace