Žiješ jednou, zemřeš dvakrát (TV film)

• Kanada

Mourir deux fois

• slovenský

Raz žiť, dvakrát zomrieť

Live Once, Die Twice

Drama / Thriller / Krimi

Kanada, 2006, 90 min

• SKreyn

Zvláštne pocity mám z tohoto filmu. Dalo sa to pozerať, zaujímavý scenár ale zdalo sa mi to byť trošku odfláknuté, proste nevyužili veľký potenciál. Zase sa mi potvrdzuje, že možnosti hodnotenia majú príliš malý rozsah stupnice a moje hodnotenie presne nezodpovedá môjmu pocitu z filmu. Chcelo by to minimálne 10 bodovú stupnicu. :/(27.10.2010)

Běžné spotřební zboží.(31.3.2012)

• klima777

Jeden z vrcholů filmového neumětelství. Honem pryč!(28.10.2010)

Kanadské drama, které plyne příliš pomalu a klidně odtušíte, co se bude dít dál. Typický film, které nám Hallmark nabízí. Škoda, že Hallmark dává tolik reklam, celý film byl příliš narušován. Spořádáný manžílek záhadně zmizí při rybaření. Pašoval platinu a překupnící chtějí své peníze. Jeho zoufalá žena se snaží všemu přijít na kloub. Zjistí pár překvapujících a nepříjemných věcí. Uvědomí si, že její milující manžel byl někdo jiný, než za koho ho považovala. Žil dvojím životem.(28.12.2008)

• VLAN

Ať s ena mě nikdo nezlobí, ale takových filmů jsou tucty. Příběh příšerný, kvalita zpracová taktéž. Film má několik zásahních chyb...Kellie Martin uslyší rámus když se sprchuje, za okamžitě vyběhne pomoct své kamarádce. Zní to klasicky, ale normální není to, že on okamžitě vyběhne z té koupelny oblečená a upravená, za tu dobu by byla ráda, kdyby na sebe navlékla alespoň župan.(31.10.2010)