poster

Slunovrat

 • USA

  Solstice

Drama / Horor / Thriller

USA, 2008, 87 min

Režie:

Daniel Myrick

Scénář:

Daniel Myrick

Kamera:

M. David Mullen

Scénografie:

Bruton Jones

Kostýmy:

Caroline Eselin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +pohodové obsazení, slušná atmosféra, zpracování, prostředí -je to jen duchařina, je na tom trošičku poznat, že je to určeno rovnou na video/// Příjemná duchařina. Na film jsem se těšil a hlavně na Amandu a Shawna. Po dlouhé době jsem se opravu (trošku) bál. Zaujalo mě obsazení i chování postav (přátelské). Avšak více než horor je to drama několika přátel v hororovém balení. Přesto by jste to neměli minout./// Celkem 72%///(22.11.2008)

 • Mefistofelle
  ***

  Duchařina, u které jde podle všeho hlavně o to, aby se člověk radši díval na fyzicky atraktivní postavy a tak mohl bez povšimnutí projít i pokulhávající scénář. Hm, co dál? To je ten problém - já ani nevím jak tenhle film originálně okomentovat, protože mám pocit, že bych o něm mohla napsat to samé, co jsem napsala už o stovce jiných filmů podobného zaměření. Až takhle je to průměrné. Má to ducha, má to záhadu, kterou je nutno vyřešit, má to hrdinku, které kromě jednoho člověka nikdo nevěří, má to divně se chovajícího burana, kterej je možná vrah a možná taky ne, má to "nečekané" rozuzlení. Nenáročnému divákovi to nejspíš stačí, ale já už jsem viděla přes 600 hororů (hehe, teď to zní jakože se strašně chlubím) a tenhle styl se mi už zkrátka trochu zajídá.(26.8.2014)

 • Gtados
  ****

  hned po začátku filmu jsem si myslel, že to bude jeden z dalších béčkových hororů pro teenagery ale velmi jsem se spletl a mile se překvapil, protože tohle stálo za shlédnutí:-). Po půlhodině film dostával strašně zvláštní tajuplný náboj, který mě fakt bavil! Dávám tu nejspodnější hranici čtyř hvězdiček, ale jsou to ****:-)(31.10.2009)

 • Circo macabre
  *

  Tohle byl horor? Fakt? To si ze mně spíš někdo dělal prdel. Spíš než horor to připomínalo romantické drama s dost tupým scénářem a celkově je to fakt neuvěřitelná dementnost. Závěr byl sice docela povedený (dokonce jsem chvíli uvažoval o dvou hvězdičkách) jenže pak přišel úplný konec a člověk by až nevěřil, že dialog o třech větách to může tak dokonale zabít. Je to bída a doufám, že podobných filmů už moc neuvidím.(19.4.2013)

 • peter12
  ***

  Tak toto nie je horor ani omylom.Je to o dvojčatách a jedna spácha samovraždu a ta druhá ide s partiou kamarátov na rodinnú chatu,a tam pomaly odkrýva prečo sa sestra zabila.Príbeh je opozeraný ale nie zlí,k tomu dobre cielené Flashbacky,ktoré odkrývajú hroznú minulosť.K tomu si prirátajte veľmi príjemné herecké obsadenie a vznikne vám príjemný thriller s prvkami Ghost hororu,ktorí ani nie je tak strašidelní ako príjemný na pozretie,keď sa nechcete moc báť.(6.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace