Slunovrat

Bruton Jones

Kostýmy:

Caroline Eselin
  • J*A*S*M

Ničím vyjímečný, průměrný, nejen duchařský horor s dávno provařeným scénářem. Postavy ale působí vcelku sympaticky, děj je zasazen do atraktivního prostředí amerického jihu, finále, ač zpočátku docela zmatečné, bylo i trochu napínavé. Prostě průměr srovnatelný s The Messengers, a silné 2 hvězdičky.(23.1.2008)

• Circo macabre

Tohle byl horor? Fakt? To si ze mně spíš někdo dělal prdel. Spíš než horor to připomínalo romantické drama s dost tupým scénářem a celkově je to fakt neuvěřitelná dementnost. Závěr byl sice docela povedený (dokonce jsem chvíli uvažoval o dvou hvězdičkách) jenže pak přišel úplný konec a člověk by až nevěřil, že dialog o třech větách to může tak dokonale zabít. Je to bída a doufám, že podobných filmů už moc neuvidím.(19.4.2013)

• Maty85

Drama / Horor / Thriller tj. popisek u tohodle béčkovýho filmu, ale ani jedno z toho sem teda nezaznemenal a celý film sem se v podstatě nudil. Až na vybornýho R. Lee Ermey, který umí svou roli zahrát na jedničku a je známý z těchto typů filmů - viz Texaský masakry atd. atd jsou ostatní herci jen loutky co nic nesvedou včele s hlavní hrdinkou co celý film jenom brečí a řve jako dítě, chjoo, ubohý..... * za snahu(11.2.2008)

• sona123

Slibný začátek, ale hrozně brzy film ztratí tempo. Celou dobu jsem netrpělivě čekala, ať už se něco stane, a ono stále nic...a tak to zůstalo až do konce filmu. A o čem že to je? Partička "dětí" vyrazí na letní sídlo slavit slunovrat. Návrat je to těžký, sestra jedné ze slečen zde spáchala sebevraždu. Začnou se tu dít podivné věci, sestře se zjevuje ta mrtvá, autu se samy rozsvěcejí světla...do toho podivný domorodec a fešný prodavač, který umí komunikovat s mrtvými...konec pak rádoby překvapivý, ale pouze rádoby...Co tím chtěl autor říct?(9.7.2009)

• Phobia

Jediné, čím tenhle film vyniká, je naprostá všednost a průměrnost. Sice se na to dá dívat, ale jedině pokud se někdy večer budete opravdu hodně nudit a jiná zábava nebude po ruce. "Slunovrat" je zkrátka zbytečný, nepřináší vůbec nic nového a ani to staré a 100x omleté nedokáže podat dostatečně zajímavě. 50%(24.11.2008)