poster

Armáda démonů: Matka slz

 • italský

  La terza madre

 • anglický

  Mother of Tears: The Third Mother

Drama / Fantasy / Horor / Thriller

Itálie / USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lupuscanis
  *

  DARIO ARGENTO, ARMÁDA DÉMONŮ: MATKA SLZ (2007) ________ Očekával jsem surrealistické hrátky, expresivně stylizovanou barevnost, orgii ničím nespoutaných šílených a osobitých nápadů, v jejímž víru budu jako divák zneuctěn, sežvýkán a zase vyplivnut - ale nějak si teď, asi deset minut po zhlédnutí, nemohu vybavit cokoli, co by mohlo být onou často zmiňovanou lekačkou, která snad jednoho z Vás dokonce skopla ze sesličky... vlastně mi v mysli utkvěla jediná scéna, která měla navíc mizernou stopáž, rozuměj příliš krátkou pro dokonalé vychutnání: Šlo o lepé tělo mladé (no není to relativní..?) čarodějky s nádherně vyvinutými ňadry, přes něž si úhlavní nepřítelka všeho DOBRA oblékala rozevlátou, dlouhými-věky-potrhanou košilku barvy krve se zlatým nápisem ve stylu "to, co spatříš není, co nespatříš je ", ovšem zřejmě pozpátku a v nějaké cizí řeči. Těžko totiž budu moci kdy opomenout, že ta rozkošná košilka místo kdesi u kolenou skončila asi tak (SPOJLER:) v půli nahého zadečku. Tento poněkud "vilný" okamžik byl pro mne jediný opravdový šok, jenž mi neškodný Mistr Argento uchystal...(10.12.2009)

 • peter12
  *****

  CHAOS,KRV,SLZY-MOTTO AKO MA BYŤ.Už začiatočné titulky hrali na diabolsky až satansky vizuál tak som začal tušiť že to bude tento krát démonické.Kurva to bolo drsné,omotali ju vlastnými črevami a vzápeti ju dusili no proste paráda,špinavo až chrapúnsky zvrhlé a morbídne až do morku kosti.Ale pre hororového fanúšika to nemohlo začať lepšie ako rozpáraným bruchom.Pre nehororových fanúšikov mám UPOZORNENIE-Tento film má v sebe veľmi drastické scény,tak je len pre otrhlých divákov,lebo ostatný tento film asi nepredýchajú.To dieťa čo zhodila z mosta,chcelo sa mi vracať v tej chvíli,na také scény som dosť citlivý.Niektoré scény boli nelogické ale aj tak mi to nevadilo.Tu sa Argento vybujačil,Suspíria bol len slabí krváčik oproti tomuto silno gore krváku.Len zamrzela hudba,lebo Suspíria ohromila hudbou a tato snímka svojou odhodlanou krutosťou.A hlavne neskutočne bezcitným chovaním niektorých postav.To finále ma presvedčilo o Argentovej zvrátenosti a ujetosti a práve to je základná zložka,ktorú mám na nom najradšej.Iný si to len myslia a Argento to znázorní ná filmové plátno.A.Argento mi nie je sympatická ale ako herečka nebola zlá.(24.4.2014)

 • Djkoma
  **

  Stejně jako mě u svých předchozí hororů Argento nedokázal přesvědčit o svém umění nedokázal to ani tentokrát. Vzal si na pomoc svojí, pro někoho velmi krásnou, pro mě nezajímavou dcerku Asii Argento. Vedle promyšlené historie celé trilogie o Matce slz nemá tento snímek z čeho těžit. Kvality Daria Argenty, pokud existovaly, zůstaly v minulosti. Většinu času tohoto hororu (????) jsem se opravdu dost nudil a nijak se ve mě neprojevovaly žádné obavy nebo úzkost až mě to zklamalo. Chvílemi však atmosféra a nápady Argenta dostávají zajímavý rozměr, který pokud je udržen v rozumných mezích, vytváří zajímavou podívanou. To by však nemohlo být několika nechutností a nesmyslností, které jako by režisér filmu vnutil aniž by ho zajímala konstrukce a pevnost příběhu.(5.7.2008)

 • InJo
  **

  Když vás na hororu od legendy žánru, jenž je plný over-the-top brutality, nechutností a snahy o napětí a nepříjemnou atmosféru, nejvíce potěší stylové úvodní titulky a několik odhalených koz, je něco (hodně) špatně. Pro některé zaryté "argentovce" možná dobrý drsný horor v duchu jeho kultovních děl, pro mě pouze těžce béčkový sick shit hodný (rychlého) zapomnění...(4.12.2016)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Konečně film, který má správné ohodnocení. Musím přiznat, že některé vraždy byly dost brutální např. rozbití hlavy dveřmi od wc až vylezlo očičko, nebo naražení kopí do ženských genitálií, které poté vylezlo její pusou ... apod. Ke všemu film doprovázela skvělá gotická hudba. No a na závěr, italština v horroru působi excelentně.(18.2.2008)

 • - Film měl premiéru 6. září 2007 v Torontu. (Chatterer)

 • - Třetí část trilogie navazují cí na Suspirii a Inferno. (Chatterer)

 • - Daria Nicolodi a Asia Argento jsou v reálném životě matkou a dcerou. (Chatterer)