poster

Tři kamarádi a Jerry (TV seriál)

 • Švédsko

  3 Friends & Jerry

Animovaný / Rodinný

Švédsko / Velká Británie, 1999, 39x30 min

 • Untentrauer
  *****

  WoW, zejména s trávníčkovým dabingem :-) Seriál s velmi krátkými, vtipnými díly. Je to zvláštní, ale i přes to, jak jsou některé díly krátké mi přijdou velmi komplexní a obsáhlé. Ve zkratce je to o třech kamarádech, ke kterým se vždy přidá Jerry a všechno "vylepší". Na seriál se koukám dodnes a vůbec bych neřekl, že je to pouze pro děti. Tohle se povedlo!(19.3.2020)

 • kukkik
  *****

  Mimo toho, že šlo o nejoblíbenější pořad mého dětství jde také o nepřebernou studnici epických hlášek, pořad neskutečně našponovaný na hraně dětského pořadu a něčeho ve stylu South Parku, dětský pořad s jedním z nejlepších dabingů a nakonec ale ne naposledy, moji velkou srdcovku. 5/5 Jerry: "Franku, jdi tam místo mě. Máš přeci narozeniny." Vypravěč: "Pěkný okamžik mezi dvěma kamarády." Thomas: "To je blbec.."(17.1.2021)

 • Potjoc
  *

  Už jako malý jsem si říkal, že to nebude nic pro můj vkus, už tehdy mi to připomínalo jisté kontroverzní seriály (a to jsem ani nevěděl, které to jsou). Kontroverzní citlivá témata, vulgarita, dokonce v jednom díle i krev, což do dětského filmu nic z toho nepatří. Jednu hvězdičku za nostalgii, když jsem sledoval Fox Kids, který bych chtěl, aby se zase vysílal.(13.3.2018)

 • Marek1991
  ****

  Tento seriál som napriek jeho mnohým grafickým alebo iným dejovým nedostatkom miloval. Nezabudnem na Franka, ktorý nosil tričká s jednotkou, ktorý sa chcel páčiť namyslenému dievčatku Linde. Boli to partičky ako z tých trápnych teenagerských filmov, ktoré tak Američania radi robia, ale predsa to bolo iné, bolo to švédske, bolo to detské a rád som to sledoval v televízii.(20.2.2012)

 • HOCKEYKA
  *****

  Další z rady situačných animákov niekdajšej detskej TV stanice Fox Kids,nekompromisne pôsobiacich na uchechtanú bránicu.Animácia je opäť až smiešne jednoduchá,avšak zábava v podobe vtipných dialogov a slovných naťahovačiek takmer zaručená.Kreslené postavičky sú originálne,vtipné a výborne sa navzájom doplňajú.Hlášky z úst animovaných detičiek sú niekedy vážne dosť zverina,aj ked seriál sa striktne drží bokom od silných vulgarizmov a len občas si mierne rypne do sveta dospelých.Ten predstavuje zopár dosť bizardných postavičiek vrátane farára-pošuka,bláznivého bezdomovca Oscara,učiteľky mužatky a telocvikára s mierne hitlerovskými maniermi.Jednoducho nenáročná zábava,pri ktorej sa dá skvele uvoľniť.ak práve človek nemá nič lepšie na robote.Výborný český dabing,ako to uz býva zvykom.(9.4.2012)

 • - Ilustrátor Magnus Carlsson má na svědomí také úspěšný videoklip k písní "Paranoid Android" od Radiohead. Animace v klipu a v seriálu je nezaměnitelná a typická právě pro tohoto autora. (Kirman)

 • - Seriál byl ze začátku kritizován za sexuální motivy nahých dětí či pokusy padělání bankovek. Ohlasy však brzy utichly. (151kbar151)