poster

Sex and Breakfast

 • Slovensko

  Raňajky po sexe

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2007, 81 min

 • misterz
  *

  Žiadna dramatizácia a takmer žiadna romantika. Totálne hlúpe a obsažne prázdne. Navyše staré dobré časy pre M. Culkina už skončili hrozne dávno - nezaujímavý po všetkých stránkach (typický prototyp detskej hviezdičky). Zato z E. Dushku som nemohol spustiť oči. Jedna prízemná hviezda patrí jedine jej. 20/100(21.1.2018)

 • Shit
  ***

  Zajímavý, ale dost nezáživný. V podstatě film tak nějak proběhne a nezanechá zrovna nějakej extra dojem(teda až na Elizu Dushku), pořád se akorát řeší vztah dvou dvojic a trošku to nudí. Ale abych pravdu řek, tak sem byl hlavně zvědavej na Culkina, co tady předvede, nicméně podle mě byl dost průměrnej, i když se fakt snažil, krom toho vypadá jak čtrnáctilejtej nemocnej blbeček a ve srovnání se svým bratrem Kieranem hodně težce dostává na prdel.(15.1.2008)

 • jojoping
  ***

  Bol som zvedavý, čo Macaulay Culkin po dlhej dobe natočil. Neočakával som nič zvláštne a v skutočnosti som sa toho aj dočkal. Psychologická sonda do sexuálneho života dvoch mladých párov mala zopár svetlých momentov, ale v súhrne ma ničím zvláštnym nenadchla. A Macaulay ma zo všetkých zúčastnených nadchol najmenej.(13.1.2008)

 • Heroine
  **

  Oh! Tak tohle ani nevím jak mám okomentovat. Nápad zajímavý, ale poněkud otřepaný. Příšerná kamera i světlo, a myslím že ani herci nehráli moc dobře. I když pár scén se mi líbilo, místama vylezl docela dobrý černý humor, ve výsledku je film spíš nuda. Taky mne překvapilo, jak byl každý polibek, nebo jakýkoli "akt lásky" (kterých tam skutečně moc není) špatně zahraný. Jako by herci neuměli líbat, nebo co :-D(1.5.2011)

 • Renton
  **

  Scénář: Miles Brandman .. Sám doma a nespokojeně nadržený ___ Povrchní zpracování celkem složité součásti mezilidských vztahů. Rozporuplný experiment (sex ve čtyřech), nejasný výsledek, podprůměrný film. Kamera je hodně amatérská, celý look laciný, herecké výkony vlažné (ještě že Alexis a Eliza jsou alespoň fešné) a Macaulay Culkin je zde spíše pro to „známé“ jméno do titulků a na krabici, než pro výraznější hereckou roli. Pokud si tento scénář vybral sám, tak šlápl vedle - pokud mu lepší než tahle nabídka nepřichází, tak ho lituji.(20.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace