Cyklistický pretekár Ryder (Dolph Lundgren) sa nemôže zmieriť so smrťou svojho najlepšieho priateľa. Jedného dňa však Ryder zistí, že jeho priateľ nezomrel, ale že bol zavraždený miestnym podnikateľom Renom (Matthew Tompkins), ktorému stál v ceste. Ten chcel postaviť kasino na území indiánskej rezervácie. Na svojej misii spravodlivosti sa Ryder postaví proti Renovi a jeho mužom. (oficiální text distributora)

Slasher

Takhle drsný už Lundgren dlouho nebyl. Žadný flashbacky, žádný velký kecy o minulosti, máme tady hrdinu beze jména a dozvíme se o něm tak akorát, že je velkej, blonďatej, na motorce, má armádní výcvik a věčně sebou tahá Bibli (prostě My family is my friends and my faith. Oh... and my bike.). Tak přijede na pohřeb svýho kámoše do indiánské rezervace, kterou ale šikanuje místní parta gaunerů. Chtějí si prosadit casino a jsou to oni kdo stojí za smrtí starýho indiána. Takže teď se jim to vymstí. Jednoduchý příběh, nic složitýho ale od pořádnýho akčního filmu nečekám. Je to slušně natočený a s relativním minimem trapných momentů, se slušnou závěrečnou čističkou (když se do toho připlete ještě banda motorkářů). Jak jsem napsal Dolph si tady vypiloval hodně drsnej charakter a zase jednou natočil nekompromisní film. Navíc bych podle jedný scény s ručníkem řekl, že se docela slušně naposiloval a oproti jeho posledním filmům je to znát. Sekne mu to i v brýlích na čtení (v tu chvíli možná i uvěřité, že má Lundgren vážně IQ 160) a zvlášť když předčítá písmo svaté místním indiánským prckům:) A taky odvrátí jeden pedofilní románek ve svůj neprospěch. Jinak to ale moc odlehčený není. Kromě toho závěrečnýho srovnání si projde pár menších střetů a jednou si na to stylově vezme i víko od popelnice. Takže vypněte mozky a čekejte klasický, jednoduchý akční film. Pokud máte takové rádi, tenhle doporučuji. ()

Boss321

Další béčkový akčňák, u kterého vypnete a užíváte si předem jasný děj bez nějakého konstruktivního scénáře a s absencí alespoň průměrného herectví. Jenomže já už jsem takovou dobu neviděl béčkový akční snímek, že jsem se bavil celkem dobře a myslím, že dvě hvězdičky jsou i celkem zasloužené. Navíc s Dolphem Lundgrenem bych se opravdu do křížku dostat nechtěl :)................ ()

sniper18

Je to celkom dobrý akčný film s Dolphom Lundgrenom, ktorý patrí medzi jeho priemerné filmy. Má dosť dobrý príbeh o bývalom vojakovi, v súčasnosti tulákovi na motorke, ktorý príde na pohreb svojho indiánskeho priateľa, no zistí, že to nebola nehoda, ako to pôvodne vyzeralo, ale vražda, do ktorej je zapletený miestny vplyvný muž, ktorý má pod kontrolou celé mesto. A tak motorkár nejaký čas ostane, aby pomohol rodine svojho priateľa. Spracovanie nie je najhoršie, ale sľubný potenciál moc nevyužilo. Film síce ani na chvíľu nenudí, ale väčšina sa nesie v pomalšom tempe, nič výraznejšie zaujímavé sa nedeje a príbeh sa ani výraznejšie neposúva. Prakticky celá prvá hodina je stále na tej istej úrovni, až potom sa to už viac rozbehne, ale aj tak do ideálu má aj potom pomerne ďaleko. Akcie je tu veľmi málo a je skôr iba priemerná, ale pri tejto tématike sa na ňu pozerá dobre. Za väčšinu filmu sa nájde iba niekoľko doslova pársekundových súbojov, v ktorých Lundgren v rýchlosti zneškodní menšiu skupinu protivníkov, pričom mu snáď na každého stačí len jeden úder a navyše nikomu ani nejde o život, sú to len také bezvýznamné potyčky. Až v poslednej tretine sa príchodom motorkárskeho gangu akčnosť filmu o niečo zväčší, začne sa už aj zabíjať a v poslednej akčnej desaťminútovke sa nájde niekoľko slušných momentov a likvidácií, či už brokovnicou, alebo zaujímavý spôsob obesenia. A toto je určite najlepšia časť filmu. Herecké obsadenie je na tom dobre, Dolph Lundgren je stále v slušnej forme a tu si zvolil aj zaujímavú postavu, prirodzený drsniak, ktorý pomáha tam, kde treba a za celý film nenájde jediného protivníka, ktorý by mu aspoň trochu spôsobil problémy. Okrem neho poteší aj príjemná indiánska rodina, celkom slušní záporáci, obzvlášť šéf motorkárskeho gangu a ani vedľajšie postavy nesklamú. Réžia je skôr sklamaním, cítiť z nej snahu, ale často pôsobí až úplne nováčikovsky, čo ma teda pri Lundgrenovi, ktorý má v tomto žánri už dlhoročné skúsenosti prekvapuje a navyše sa mi moc nepáči ani použitý filter, ale aspoň technická stránka je pre tento film dostatočná. Škoda, Krvavá pomsta mala rozhodne potenciál byť výborným akčným béčkom, príbeh, aj obsadenie na čele s Lundgrenom tomu položili slušný základ, ale na to by potrebovala schopnejšieho režiséra, vylepšiť scenár a hlavne výrazne zvýšiť akčnosť filmu. Ale aj tak som celkom spokojný, je to príjemne pozerateľný akčný film pre fanúšikov filmov v štýle Kráčajúcej skaly. Objektívna kvalita filmu- 54%, film sa páči mne na 62%. ()

MM_Ramone

Švédsky borec Dolph Lundgren je stará známa persóna v oblasti béčkových akčných filmov. Urastený, svalnatý blonďák s drsným pohľadom a tvrdou ranou. Chlapík s ktorým sa neslobodno dostať do konfliktu. Tak sa predviedol i v snímku "Krvavá pomsta", ktorý v roku 2007 sám zrežíroval. Stvárnil v ňom postavu osamelého, tichého motorkára, čo prichádza do malého indianskeho mesta pomstiť smrť svojho kamaráta. Musím uznať, že Lundgren v tomto filme pôsobí hodne drsne. *** ()

Wacoslav1

Dolpha mam rad ale tohle mi moc nesedlo pulku filmu se nic moc nedeje semtam bitka prumerne natocena jinak Lundgren predcita z bible filozofuje a az na konci to trochu rozjede ale zadnou velkou krvavou pomstu z vyjimkou jednoho pekne rozstriknutyho mozku neuvidite a kdyby pro vas byla trochu zahadou postava kterou Dolph hraje tak ti kteri to nevideli a nechteji znat pointu at dal nectou prichazi SPOILER Lundgren je mrtvej ano presne tak je to duch co se msti ze zahrobi a pochopite to na konci kdyz pred zaverecnymy titulky na motorce mizi za horizontem a uz se nevynori ovsem budete li se divat pozorne tak z ruznych narazek a odkazu vam to dojde uz tak zhruba v pulce filmu jako mne takze o nejaky pointe se moc mluvit neda sorry Dolphino ale tenhle kousek si uplne nezkorigoval no nevadi nikdo neni dokonalej ()

mzss1

Takže něco jako takový nádech Westernu. Máme tu filtr v obraze, který se mi docela líbí. Drsnej Lundgren jak má být. Souboje a přestřelky mohly být lepší. Přijdou mi nedotažené do konce. I děj byl místy nezáživný. Druhá polovina filmu byla lepší, příjezd motorkářského gangu atd ... Závěrečná vyvraždovačka byla celkem bez napětí. I tak se film dal v klidu dodívat. Takže celkem dobrý průměr. Hodnotím 60% = *** ()

Frajer42 odpad!

Film, přesně řečeno jeho část, jsem viděl vlastně omylem. Viděl jsem asi 20 minut a usoudil jsem, že v dívání nemá nejmenší smysl pokračovat. Totální sračka o indiánech na jejichž území má vzniknou casino. Více jsem nezachytil. Protože se jedná o film od Dolpha Lungrena s Dolphem Lundgrenem, tak si docela zvládnu představit, co by přibližně mělo následovat. A jsem rád, že jsem se tomu vyhnul. Odpad, co jiného. ()

Smok

Tak sme sa zase po dlhej dobe s Dolphom videli a mám pocit, že nám to zase na nejaký čas stačí. Ale som rád, že stále vyzerá ako dvojkrídlová skriňa. ()

SeBig odpad!

Koupil jsem si to nějak v době vydání, pustil jsem to a když jsem viděl ten odpornej vizuál tak sem to vypnul během dvou minut..nemohl jsem si na tohle najít žaludek. Nakonec přišla ta chvíle, kdy jsem si řekl, že to zkusím. No a mé odhady byly přesné. Levnej humus. ()

korbitch22 odpad!

Dost možná nejhoší Lundgrenův film vůbec.Důkaz toho, že egoimus je nebezpečná věc a pokud ste tupý, vyčpělý a netalentovaný herec akčních béček, nerežírujte film, nepište k němu scénář a proboha se neobsazujte do hlavní role.Prakticky nedokoukatelné a tím se nemůže pyšnit ani Steven Seagal, z jehož trapné nadváhy a teplýho copánku si aspoň můžete dělat prdel.0%. ()

jojinecko

Dolph ako motorkár, čítajúci z biblie a chlastajúci tequilu zásadne bez limetky a soli. Dolph ako nemilosrdný a neohrozený krývajúci drsňák, ktorý kosí parchantov na počkanie, je jedno čo alebo kto do neho páli- nemá šancu. Dolph ako "brilantný" scenárista, ktorého repliky sa skladajú zásadne z jednoduchých viet (no dobre raz možno vypustil aj súvetie!). Dolph ako režisér- nadšenec, ktorý dá pokyn "zapnite kameru a skrátka točte" a ide sa. Dolph ako karikatúrna postavička akčného filmu bez štipky sebareflexie a motivácie natočiť niečo lepšie ako svoj štandard= sračku. ()

Tommassi3

Přiznám se, že jsem Dolphu Lundgrenovi, který však pro mě zůstane hlavně Ivanem Dragem, který mu slušel ze všech rolí nejvíce, poslední dobou přišel docela na chuť !! Missionary Man naprosto zhovadile českým distributorem překřtěný na Krvavou pomstu rozhodně patří k Lundgrenovým lepším filmovým počinům, když sám stvořil parádně béčkovou postavičku nekompromisního pijana tequily a tajemného mstitele s intelektuálskými brýlemi na čtení a Biblí v ruce, zřejmě se nechal inspirovat v tomto směru tragickým Stevenem Saegalem.. Ani Lundgrenův "mstitel", ani samotný příběh se s ničím moc nepáře, nebere se příliš vážně, bez všelijakých zdlouhavých kudrlinek a zápletek, či nepřehledných bitek a přestřelek se vypořádá se všemi neřády ve městě, aby nakonec stejně jako přijel, nakonec i beze slova zmizel na své motorce stejně jako kdysi Odpadlík Lorenza Lamase..;) Krvavá pomsta nenudí, milovníky akčních béček a Dolphieho určitě potěší, jen ten filtr staré zažloutlé fotky mi nesedl, zdál se mi zbytečný.. ()

GeusX

Hrdina beze jména (a bez minulosti) ochraňuje obyvatele sužované samozvaným pánem města. Byly tu mnohem lepší kousky na toto klasické téma, např. Kráčející skála. Celé je to... no prostě nuda. Vhodné tak akorát rovnou na levná DVD za 10kč. 30% ()

5150

V pohodě koukatelné akční béčko s Dolphem Lundgrenem, které bohužel hraje pouze na vážnou notu a Dolph se tady prezentuje až moc neohroženě, tak jako například Steven Seagal ve všech svých filmech. Jinak film produkoval Andrew Stevens, který se ve filmu mihne ve scéně "předávka drog". ()

Terva

Dolph Lundgren touží po odplatě a spravedlnosti. V moderním akčním westernu, který vás rozhodně nenechá v klidu, se představuje nejen v hlavní roli, ale také jako jeho režisér a autor scénáře. ()

Expendable

Tequila s limetkou?! To si Dolph dělá srandu ne? Akce je tu málo a ta co tu je je mizerná, zase roztřesená kamera a pár banditů, kteří chtějí vyhnat Indyány z města. Dolph jako mizející motorkář tomu samozřejmě zabrání a všichni jsou šťastní až do smrti. ()

ConanVJ

Taková průměrná béčková podívaná, která určitě nikoho nenadchne ani neni nejhorší. Dolph zde nemá tolik akce, jako za starých časů. Konečné vyrovnávání účtů se zloduchy je na filmu asi to nejlepší. Za mě 60% :) ()

Andersis

Hodně špatný film. Střich u bitek je hodně zmatený, ale těch rvaček si moc neužijete. Zlatý Inkvizitor. Kamerový filtr se mi sem nehodil. Tak za konec dávám jednu *. ()