Reklama

Reklama

Začíná zábavný souboj pohlaví. Vztahy zaměstnanců a stálých návštěvníků svérázné londýnské kavárny se nečekaně obrátí a všechny zúčastněné čeká odhalení jejich trapasů souvisejících se sexuálními nezdary. (Filmbox)

Recenze (15)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Inspiracia opusmi Kevina Smitha je tu dost zrejma. Bohuzial tvorcovia tohto filmu nemaju ani zdaleka taky velký talent ako Kevin Smith. Síce si evidentne dali zalezat na tom, aby vsetky tie epizodky zapadli do zmysluplneho celku, ale co z toho, ked postradaju poriadnu stavu. Postavy nie su zaujimave tym ako su napisane, ale skôr tym aka povedoma tvar ich ztvarnila. Je tu dostatok viac ci menej zabudnutych xichtov. Lenze ani tie hviezdicky sa pri hrani prilis nepretrhli. Výsledkom je strašne nezáživný film a napriek tomu, ze sa ma jednať o komediu, tak som sa ani raz nezasmial. Smutne. 4/10. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Taková nenucená filmová jednohubka o jedné kavárně a lidech v té kavárně. Bavila mě Mena Suvari, na tu se zajímavě koukalo. Ještě mlaďounká Kateřina Heigl byla zajímavá. Je to ale tak velká jednohubka, že to ocení akorát ten, který se dokáže úplně přesně najet na ty kecy těch kavárenských povalečů. Jinak je to tak jako, řekl bych, o ničem… ()

Reklama

Mahalik 

všechny recenze uživatele

Co se to tam děje? - Nic, jen nějaká babka střílý po baru z brokovnice. Ani nevím proč, ale Caffeine ve mě vzbuzoval pocit, že se dívám na film podobný Clerks, akorát s tím rozdílem, že se vše odehrává v restaruraci. Vše co se stane za 24 hodin v The Black Cat Cafe je naprosto nereálný, ale já se tomu docela dost smál. Abych vše uvedl na pravou míru, film jsem chtěl vidět jen kvůli Katherine Heigl, ovšem ona se ukázala za celý film tak pětkrát. Všechno mi ale vynahradila Mena Suvari, ze které jsem nemohl odtrhnout oči. Největší slabinou Caffeine jsou některé postavičky , které jak říká kukentipla, nemají ve filmu co dělat a nekteré jsou vyloženě na obtíž a střelit je do místa, kde slunce nevychází, by bylo málo. John Cosgrove to měl dobře vymyšlený, ovšem chtěl toho říct tolik, že se do toho tak nějak zašmodrchal. Nebýt sympatických číšníků a kuchařů, šel bych s hodnocením hodně dolů. Zábava to ale pořád byla... ()

Hees 

všechny recenze uživatele

Nedá sa povedať, že by tento film nejako extra zabával svojou vtipnosťou.Ale nedá sa ani povedať, že by bol nudný alebo nepriniesol žiadnu pointu.Pointa bola a nie len jedna.Pre niekoho kto čaká komédiu kde je vtip za vtipom toto moc neodporúčam.Nie je to totiž nejaká teen komédia.Je to pokus o vyspelejšiu komédiu ktorý sa ako tak z odretými ušami podaril.Herci hrali super a každému som uveril jeho rolu.Aby to nevyzeralo moc pozitívne tak na koniec ešte napíšem mohlo to byť oveľa lepšie.Je to priemerná komédia. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

V zásadě nevyhledávám filmy, které se odehrávají během jedného dne a jsou založeny hlavně na dialozích a několika různých příbězích. Což je přesně případ této komedie, takže proč jsem se na ni díval? Kvůli Katherine Heigl. V popisu byla na druhá v pořadí a měl jsem za to, že právě ona bude šéfkou kavárny. Bohužel její role byla naprosto zbytečná a mohla ji hrát klidně jakákoli béčková herečka. Zato mě potěšila Mena Suvari. Znáte ten pocit, když přestanete vnímat herce jako herce, ale reálnou postavu? Přesně tak na mě působila! Ze začátku jsem sice ze snímku neměl nic moc pocit, pak jsem se začal bavit; a i když se shoduju s kukentiplou, že některé postavy tam byly jen kvůli pár gagům, dávám 3*, protože právě to mě bavilo. A přiznejme si to - který filmař to tak nedělá? ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles. (Terva)

Reklama

Reklama