poster

Night Stalker (TV seriál)

 • Slovensko

  Nočný stopár

Drama / Krimi / Horor / Sci-Fi

USA, 2005–2006, 7 h 9 min (Minutáž: 42–44 min)

Hrají:

Stuart Townsend, Gabrielle Union, Eric Jungmann, Cotter Smith, Madeline Carroll, David Denman, Maeve Quinlan, Pat Healy, Stephen Tobolowsky, Susan Misner, Alexis Rhee, Heather Kafka, Reggie Lee, Ted Rooney, Paula Newsome, Yancey Arias, Kevin Rahm, Cayden Boyd, Alex Fernandez, Fredric Lehne, Tony Curran, Mira Furlan, Lane Garrison, John Pyper-Ferguson, Art LaFleur, Clare Carey, Michael Shamus Wiles, Ele Keats, Sarah Lafleur, William Lucking, Alex Datcher, Michael Fairman, Jennifer Cadena, Austin Highsmith, Stacy Edwards, Peter Mark Vasquez, Ricardo Chacon, Jim Gleason, Lise Colleen Simms, Gil McKinney, Michael Warren, Madison Mason, Manny Perez, Mike Batayeh, Brandon Fobbs, Robin Pearson Rose, Timothy McNeil, John Wesley, Darren McGavin (a.z.), Alex Carter, Robert Curtis Brown, Eugene Byrd, Travis Wester, Michael O'Keefe, Kevin Brief, Shane Johnson, Tony Todd, Steve Witting, Jane Lynch, Pat Skipper, Dennis Howard, Rick Scarry, Paul Dillon, Regi Davis, David Dunard, Charles Rahi Chun, Terry Woodberry, Keely Watson, Clay Wilcox, J. Marvin Campbell
(další profese)
 • Ant
  ****

  Obrovský potenciál, který zabila nízká sledovanost. Škoda, Townsend se tady předvedl v moc dobrém světle, díly byly až na několik vyjímek napínavé a poutavé. A ta podobnost se znělkou Fringe je taková, až to není pěkné.(3.1.2008)

 • sulimo
  ****

  Je škoda, že se udrželo překombinované a kvalitativně do kytek jdoucí Fringe a tohle nedostalo u diváku za louží šanci, jelikož je to hodně dobrý projekt, dost dobře obsazený a jednotlivé díly jsou parádně napínavé, nevysvětlené, mysteriózní až hororové a někdy i propojené tak, že si celý příběh zachovává jednu tajuplnou linii celých deset dílů a nezačne nudit, dohromady to dalo takřka perfektní záležitost. Věřim, že kdyby do se do toho vrazilo víc peněz (jejich nedostatek je místy dost okatý) a vydrželo by to ještě jednu řadu, kvalita by stoupala. Achjo, je hrozně nefér ten seriálový svět, kde se kdejaká kravina udrží třeba deset let, ale kvalitní záležitost jen jednu sezónu, tohle je typický případ té nespravedlonosti, za kterou si ale diváci můžou z velké části sami. Tak holt jdu zase jednou oplakávat brutálně zabitý potenciál, jehož vražda je pro míru imbecility neschopných producentů nepochopitelná....až mysteriózní.(31.1.2012)

 • Eawy
  ****

  Nočný seriál. Jednotlivé časti hádam každého vtiahnu do deja.....Zachytila som len pár častí. Keď to budú dávať znova nevynechám ani jednu...80%(9.5.2007)

 • Teardown
  ****

  Pokud zrovna nemáte chuť na horor plný krve a gore a nevadí vám sledování 40 minutovek, určitě sáhněte po tomhle. Příběhy nesoucí se na vlně hororu, sci-fi, krimi vyšetřování, a mysteriozního thrilleru, zcela jistě potěší fandy seriálů typu Akta X nebo třebas Lovci duchů. Novinář Carl Kolchak, jakožto hlavní představitel, pomáhá při objasnění těch případů, nad kterými zdravý rozum zůstává stát. Mezi seriály se jedná rozhodně o vysoce nadprůměrný kousek. Teď bych ještě moc rád viděl originál sérii Kolchak: The Night Stalker z roku 1974.(8.1.2009)

 • numan
  ****

  Temná paranoia opravdu ne nepodobná X-Files. Jak dalece je horší nebo lepší, než byl původní Kolchak ze 70. let, můžu posoudit jen z fotek, na kterých je pán s legrační hučkou, co mu sedí jako praseti cylindr. A zase je mi líto, že to skončilo moc brzo - dalších minimálně 20 dílů by bodlo. Ovšem nějakej pan manažer s kravatou od stolu a od koláčů rozhod, že končíme.... Moc pěkná je i znělka od krále hudebního minimalismu Philipa Glasse (nezaměňovat minimalismus za módní bz bz ssss minimal house...:o)).(30.8.2010)