Reklama

Reklama

Night Stalker

(seriál)
  • Slovensko Nočný stopár
všechny plakáty
Drama / Krimi / Horor / Sci-Fi
USA, (2005–2006), 7 h 9 min (Minutáž: 42–44 min)

Hrají:

Stuart Townsend, Gabrielle Union, Eric Jungmann, Cotter Smith, Madeline Carroll, David Denman, Maeve Quinlan, Pat Healy, Stephen Tobolowsky (více)
(další profese)

Epizody(10)

Carl Kolchak (Stuart Townsend) je zvláštny druh reportéra. Nič nie je stratené, pretože nech to je čokoľvek, on na to príde. Jeho žena bola záhadne zavraždená a od tej chvíle nemá pokoj. Za jej vraždou totiž odhalil čosi viac. A tak zatiaľ čo mesto spí, on hľadá odpovede na tie najnemožnejšie otázky. Pretože v tomto svete môžete pravdu zahliadnuť iba v tme. Spolu s jeho kolegyňou Perri (Gabrielle Union) rozplietajú nitky zločinu, ktoré stále zreteľnejšie naznačujú šokujúce súvislosti. Remake slávneho seriálu Kolchak zo sedemdesiatych rokov. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

numan 

všechny recenze uživatele

Temná paranoia opravdu ne nepodobná X-Files. Jak dalece je horší nebo lepší, než byl původní Kolchak ze 70. let, můžu posoudit jen z fotek, na kterých je pán s legrační hučkou, co mu sedí jako praseti cylindr. A zase je mi líto, že to skončilo moc brzo - dalších minimálně 20 dílů by bodlo. Ovšem nějakej pan manažer s kravatou od stolu a od koláčů rozhod, že končíme.... Moc pěkná je i znělka od krále hudebního minimalismu Philipa Glasse (nezaměňovat minimalismus za módní bz bz ssss minimal house...:o)). ()

sulimo 

všechny recenze uživatele

Je škoda, že se udrželo překombinované a kvalitativně do kytek jdoucí Fringe a tohle nedostalo u diváku za louží šanci, jelikož je to hodně dobrý projekt, dost dobře obsazený a jednotlivé díly jsou parádně napínavé, nevysvětlené, mysteriózní až hororové a někdy i propojené tak, že si celý příběh zachovává jednu tajuplnou linii celých deset dílů a nezačne nudit, dohromady to dalo takřka perfektní záležitost. Věřim, že kdyby do se do toho vrazilo víc peněz (jejich nedostatek je místy dost okatý) a vydrželo by to ještě jednu řadu, kvalita by stoupala. Achjo, je hrozně nefér ten seriálový svět, kde se kdejaká kravina udrží třeba deset let, ale kvalitní záležitost jen jednu sezónu, tohle je typický případ té nespravedlonosti, za kterou si ale diváci můžou z velké části sami. Tak holt jdu zase jednou oplakávat brutálně zabitý potenciál, jehož vražda je pro míru imbecility neschopných producentů nepochopitelná....až mysteriózní. ()

Reklama

Teardown 

všechny recenze uživatele

Pokud zrovna nemáte chuť na horor plný krve a gore a nevadí vám sledování 40 minutovek, určitě sáhněte po tomhle. Příběhy nesoucí se na vlně hororu, sci-fi, krimi vyšetřování, a mysteriozního thrilleru, zcela jistě potěší fandy seriálů typu Akta X nebo třebas Lovci duchů. Novinář Carl Kolchak, jakožto hlavní představitel, pomáhá při objasnění těch případů, nad kterými zdravý rozum zůstává stát. Mezi seriály se jedná rozhodně o vysoce nadprůměrný kousek. Teď bych ještě moc rád viděl originál sérii Kolchak: The Night Stalker z roku 1974. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Nočný seriál. Jednotlivé časti hádam každého vtiahnu do deja.....Zachytila som len pár častí. Keď to budú dávať znova nevynechám ani jednu...80% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Remake seriálu z roku 1974, ktorý prevzala ABC a vydaril sa. Dobré prípady, veľmi dobrí herci a ich osobné osudy. Napriek tomu po prvej sérii došlo k zrušeniu seriálu. Tradičným dôvodom sa stala nízka sledovanosť. Napriek tomu sa oplatí pozrieť, má to svoj krimi a mysteriózny duch líznutý až Aktami X. ()

Zajímavosti (2)

  • Natáčanie prebiehalo v Kalifornii, Los Angeles. (Greenpeacak)

Reklama

Reklama