poster

Pokus (studentský film)

 • anglický

  Attempt

Krátkometrážní / Psychologický / Experimentální

Česko, 2006, 20 min

Režie:

Tomasz Wiński

Scénář:

Tomasz Wiński

Kamera:

Darko Štulič
(další profese)

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (8)

 • Matty
  ***

  Nejzajímavější na tomto Pokusu je jeho vznik. Samotný pokus mohl být i odvážnější. Na první pokus to však není špatný Pokus.(20.3.2007)

 • Morien
  ***

  Krátce po sledování jsem byla filmem vcelku nadšena, ale jak se zvětšoval můj odstup, pozitivní prvky se vytrácely. Úvodní a závěrečné záběry spáčů jsou krásně výtvarné, ale co ten zbytek? Hlavně mi připadalo, že na tak krátkém prostoru je příběh až nemístně vyhrocený a na konci v tom hyperšrocení koleček v Jiráčkově hlavě jsem vlastně nevěděla, co on, nebo kdokoliv jiný, má komu co vyčítat. Podivné.(19.9.2010)

 • Deimos
  *****

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +příhěh, herci, kamera, hudba, atmosféra, a samozřejmě Hana Vagnerová a Renata Visnerová -klidně by mohlo být více takových snímků/// Nóó hustý. Docela dusná atmosféra, který ze snímku přímo čiší je úžasná. Hudba je dramatická. Herecké obsazení je na takový projekt velmi potěšující. Zatím asi adept na nejlepší film Noci filmových nadějí./// Celkem 90%///(10.10.2007)

 • swamp
  ****

  Tomasz Winski je jeden z režisérů, jehož příspěvky mě v Noci filmových nadějí překvapili asi nejvíc. Má zcela jasný, a troufnu si říct osobitý, rukopis. Ví, jak pracovat s jednotlivými záběry a nenudí. Je naprosto jasné, že FAMU si/nám vychovává zajímavé osobnosti..(18.5.2007)

 • Katullka
  ***

  Zajímavé obsazení, zajímavá režie. Jen by měli zlepšit katedru kamery... // 36. LFŠ UH(2.8.2010)

 • Rosana
  ***

  Bylo to napínavé, zábavné a erotické, hlavně "dojezd" ráno potvrzuje některé psychologické momenty. Kdo by čekal, že to dopadne jinak? Lidi by si neměli jen tak zahrávat.(2.8.2010)

 • fojtas
  ****

  na kazdy pokus se musi potkat ti spravni lidi...a kdyz neco neni v poradku, muze to dopadnout buhvi jak... hodne povedeny filmik od hercu po kameru...(3.3.2007)

 • kuduka
  ***

  Poměrně sympatický malý počin o jednom experimentu nebo spíše o neschopnosti rozejít se s kdysi milovaným partnerem přímou cestou...Chválím zejména příběh, který je dosti aktuální v době, kdy "intimnosti" jsou spíše "veřejnosti"...(3.3.2007)