Úřední hodiny (studentský film)

Office Hours

(festivalový název)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2006, 26 min

Eugen Liška

Eugen Liška

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (10)

Jako nápad je to dobré (taky to trošičku vychází ze skutečnosti), ovšem na můj vkus má film mnoho hluchých míst a zbytečně natahovaných scén, včetně dialogů, které jsou často o ničem. V podstatě ale to nejlepší z "Noci filmových nadějí," pásma snímků studentů filmových škol, která byla obecně dost hrozná.(26.3.2007)

Příliš dlouhé, příliš o ničem, nicméně zajímavě obsazené a i technicky na úrovni. Dokonce přítomnost ruky režiséra je zde na několika místech patrná. Nejvíce mě však překvapilo zjištění, že mělo jít o komedii, ani kdybych to věděl, tak se nesměji.(20.3.2007)

Nejzábavnější počin na Noci filmových nadějí i když by se mohl oprostit od řady trapných scén, chvilemi jsem se zasmál a to oprávněně. Příběh je brán s nadsázkou a je vidět, že si to herci řádně vychutnávají, což je koneckonců jen a jen dobře.(24.3.2007)

• hirnlego

Evžo, příště i se scénářem, oki?(13.10.2009)

Zoufale nevtipná komedie, která ovšem dokáže zaujmout velmi zdatnou režií a příjemnými výkony hlavních představitelů. Po řemeslné stránce jeden z nejlepších snímků, který Noc filmových nadějí přinesla. S lepším scénářem mají tvůrci jistou šanci se uchytit.(3.3.2007)

Sandokan vs.Petr, co je na tom tak nejasného přeci..?!!!! :-)) Skvělý studentský počin, hodnotím velice pozitivně, z tvůrců mohou být i nadějní budoucí čeští filmaři.!!!!!!!(13.10.2009)

Satira na téma byrokracie. Velmi průměrná, ale v porovnání s jinými studentskými filmy poměrně zhlédnutelná.(30.3.2007)

• Skip

Zbytečně dlouhé, protože do té délky nedokázali tvůrci jaksi dodat obsah, který by za něco stál. Je to jen podprůměrný kraťas, ale držím palce, aby se příště dařilo lépe.(30.3.2009)

• Machrovic

režie: Eugen Liška a Jan Peml, hraje: Vilma Cibulková // 50%(2.3.2007)

Pěkný příběh s výbornými postavičkami (můj oblíbený je otvírač trezoru). Divák se dostává do rozpolceného stavu, protože naivním rodičům fandit neche a úředníkům už vůbec ne. Dobře jsem se bavil: "Bez nás jste nic. Slyšíte? NIC!"(16.3.2007)