Malé pohádky (studentský film)

Little Fairy Tales

Animovaný / Krátkometrážní

Česko, 2006, 5 min

Kristina Dufková

Karel Fairaisl

Michal Hýka

Zvuk:

Marek Musil

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (5)

• Matty

Takový hodně odfláknutý večerníček. Sotva žvatlající caparti se snažili, jen jaksi zanikla práce samotného režiséra. Pouhé zapojení levné (čili dětské) pracovní síly někdy nestačí.(20.3.2007)

• Dudek

Věru tenhle sentimentální snímek není až tak špatný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kdyby tvůrci stvořili ještě dvěstě dílů, mohlo by se to stát skoro takovým kultem jako teletubbies. Každopádně samotné pohádky jsou dost zoufalé, cením si však animace, které vychází přímo z fantazie dětí a krásně do toho všeho zapadá. Princezna která pojídala draky je ovšem zajímavá.(3.3.2007)

Myslím, že debaty o tom, jestli práce režisérky zanikla kvůli dětem, nejsou jaksi k věci. Vždyť ukázat nám "dospělým" jak si hrají děti je přece skvělý nápad..a možná i způsob, jak se vrátit do dětských let a užívat si vlastní neomezenou fantazii, pokud jste už zapomněli, jak se to dělá. Mno, ale už konec se sentimentem..a hurá na draka. :)(14.6.2007)

Velmi roztomilý snímek, nejvíce mě pobavila princezna, která všechno snědla.(18.11.2008)

• Machrovic

režie: Kristýna Dufková(2.3.2007)