Velká vykrádačka Hry s nevěrou a menší Zloděje životů. Celá zápletka tady už byla, dějové zvraty nepřekvapí, navíc divák pojme podezření velmi brzo, všechno je nápadné, průhledné a slaboduché. Škoda, že Ewan a Hugh se sešli u natolik slabého thrilleru. Vtipná hláška s předehrou bude asi to jediné, co mi z tohoto filmu utkví v paměti.(29.10.2009)

Pronásledovala mě naivní představa o tom, že duo Hugh a Ewan by nemuseli být jenom zárukou dobrého pokoukání ale také dobrého herectví. Nějak to nefunguje, Ewan přehrává roli stydlína a Hugh je takový...nemastný neslaný záporák, z kterého jde občas strach a agrese. Michelle se mi jaksi nelíbí a celkově mi tam nesedí. V polovině už se veškerý děj dá předpokládat. Celkově bych ho řadil spíš k průměru a to je škoda.(9.12.2012)

• Psema

What a stupidity, Mr. Langenegger! Uťápnutý Obi-Wan chodí s namachrovaným Wolverinem na tenis a do stripklubů a pomalu se zamotává do Rosomákovy sítě, z níž již brzy nepovede cesta ven. Výsledek ovšem vypadá jako slepec tří různých žánrů a Langenegger neví, jaký film by chtěl vlastně točit. Kamaráda do deště 3,druhou Sexbombu od vedle nebo snad hitchcockovský thriller? Kdo ví. Deception je rutinně odvyprávěný slepenec přefiltrovaných obrazů, které jsou při zapnutém mozku děravější než zděděný kastrol po babičce a překvapivě v nich nefunguje ani charisma ústřední dvojice a sexy křivky Michelle Williams. Nechápu, jak se do toho tak dobří herci mohli namočit (zřejmě kvůli tomu jointu na začátku a nekonečným souložím v první polovině filmu), ale je mi jich vlastně docela líto. Takovýhle škraloup v kariéře si nezasloužil ani jeden.(25.8.2008)

Žiadne strhujúce divadlo, ale ako oddychovka ujde, podobných podvodníkov sme už videli neúrekom a boli aj horší, veľmi sa netreba pri pozeraní zamýšľať, lebo všetko odhalíte skôr, ako sa to objaví na obraze, mohli to osviežiť aspoň herci, ale ani tí nemali svoj deň, a len tak na okraj, ak niekto toto pokladá za erotický thriller, tak mi je ľúto jeho predstáv o erotike, takže 60%.(28.10.2011)

Nebylo to tak špatné. Spíš se to dá popsat slovy "nuda", ale ne jako vyloženě špatný film. Možná by to chtělo trochu vygradovat napětí - míň nahotinek (pánové prominou) a víc samotné akce s podvodem a víc konfrontace mezi postavami Jackmana a McGregora, protože herecky si (podle mě) celkem sedli. Hlavně víc Hugha Jackmana, který je jako záporák naprosto skvělý a musím říct, že z něj šel fakt strach. Ewana McGregora jsem mívala hodně ráda, teď už můžu říct, že ho mám "jen" ráda. Jestli rychle nezmění styl výběru scénářů, tak už za chvíli bude hrát jen v "direct-to-DVD" filmech, což si určitě nezaslouží.(10.4.2009)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na autentických miestach v americkom New Yorku a španielskej metropole Madrid a trvalo sedem týždňov. (MikaelSVK)

• - Oba pasy, ktoré vo filme kontroluje zamestnanec banky, majú rovnaké čísla, dátumy vydania a tiež dátumy narodenia oboch kontrolovaných osôb. (MikaelSVK)

• - Vo viacerých, časovo rozdielnych scénach v New Yorku sa objavuje stále ten istý žltý taxík s číslom 8B42. (MikaelSVK)