• TommyDiamond

Přemýšlím a pohybuji, že by se i úspěšné ženy z vyšší společnosti nechali bodat jen tak pro členství v nějakém němém klubu nymfomanů od nějakých vyklepaných skoro paniců, někde na hotelovém pokoji. Když pominu, že ano, tak nechápu proč si Waytt neukradl ty špinavý prachy sám, když byl takovej frajer. Nemusel vymýšlet šílenej plán, kde navíc Jonathan ke konci dostal návod co a kam z penězi, jinak by nevěděl která bije. Mohl to na něj jen narafičit a nešpinit si ruce. Nakonec i na Waytta došlo ve velmi komickém závěru. Ve filmu je sice možné všechno, ale aby nás někdo až takhle zkoušel? To mi přijde už moc...(3.8.2013)

• maverick10

Utahane jak tejden pred vyplatou, predvidatelne jak rozhovor se sportovcem a nudne jak okresni soutez v hlaskovani. Asi tak by se dala popsat filmova prvotina pana rezisera. Ewan jako ulizly ucetni je perfektni, Hugh jako lstivy parchant taktez obstal ovsem tohle porad jeste nestaci.Nejake silnejsi pouto mezi Jonathanem a slecnou S jsem nezaznamenal. Spis mi to primoninalo moji lovestory kdyz jsem v seste tride byl blazen do jedne holky v devitce a ona se na me divala jako na svrab na krysim zadku. Takze to zaverecne shledani bylo asi tak platne jako McDonald v Indii.(27.8.2008)

• jerenymo

NO ze začátku se mi to zdálo jako docela dobré.... dobrá zápletka, dobrý zvraty atd,ale přece jenom sme tohle už několikrát viděli,ale i přesto se mi to zdálo dobrý, potom ale přišla poslední třetina filmu, která byla tak průhledná že sem nevěděl jestli to mám přetočit nebo doufat že se mýlím.....zvolil sem druhou variantu,ale bohužel sem se mýlil.....fakt to bylo tak kýčovitý a průhledný jak sem myslel.(5.2.2009)

Dva muži, jedna žena a balík peněz. Účetní Jonathan se zaplete do předem připravené pavučiny lží právníka Wyatta, na jejíž konci by měla být dvacetimiliónová sladká tečka. Sice je tato režijní prvotina Marcela Langeneggera až příliš čitelná a málo co Vás v ději překvapí, musím dát tři hvězdičky, protože to rozhodně nebyl špatně strávený čas.(23.7.2010)

• murakamigirl

Názov nie je podvod, teda..... :-) Ale, tangerine1, pekne od piky, ááno? ____________ Úvod je tak fajnový, že ako predátor zbystrím a prižmurujem oči a pýtam sa: "fakt modrý?!"..... Áno, a odpoveď Deception ponúka. "Fakt modrý?" Modrý? Tento by mal byť zelený, čo zelený, ak by nejaké označenie zodpovedalo tomuto matrošu, mal by byť priesvitný- taká zbytočná a kopírujúca žánrovka to je..... Deficit vzrušenia? Zapnite si televízne noviny, napr.!! Źalúdok vyobracajú taktiež a garancia omnoho výživnejšej zábavy, stopro. Sto-pro!, počujete?!(14.2.2009)

• - Vo viacerých, časovo rozdielnych scénach v New Yorku sa objavuje stále ten istý žltý taxík s číslom 8B42. (MikaelSVK)

• - Pracovným označením filmu boli aj názvy The List či Untitled Hugh Jackman Project. (MikaelSVK)

• - Hmotnosť jednej 100-dolárovej bankovky je cca. 1 gram. 20 miliónov dolárov by teda znamenalo 200 000 kusov 100-dolárových bankoviek. Hmotnosť jedného kufríka s polovicou tejto čiastky by teda bola až 100 kilogramov. (MikaelSVK)