Jsem rád, že sem se nenechal odradit místnim hodnocením a plakátem, kterej by jako z oka vypadnul takovejm těm levnejm trapnejm thrillerkům. Deception neni vůbec špatnej film, neni to sice originálně nabitej scénář, ale o překvapení sem nouze neměl a sestava herců mi šla přímo na ruku.(18.10.2009)

• murakamigirl

Názov nie je podvod, teda..... :-) Ale, tangerine1, pekne od piky, ááno? ____________ Úvod je tak fajnový, že ako predátor zbystrím a prižmurujem oči a pýtam sa: "fakt modrý?!"..... Áno, a odpoveď Deception ponúka. "Fakt modrý?" Modrý? Tento by mal byť zelený, čo zelený, ak by nejaké označenie zodpovedalo tomuto matrošu, mal by byť priesvitný- taká zbytočná a kopírujúca žánrovka to je..... Deficit vzrušenia? Zapnite si televízne noviny, napr.!! Źalúdok vyobracajú taktiež a garancia omnoho výživnejšej zábavy, stopro. Sto-pro!, počujete?!(14.2.2009)

• Cival

Ewan McGregor by měl rychle změnit agenta. Dřív než se pro něj stanou tyhle mizerné látky normou.(9.2.2009)

• choze

"TO BYLA JEN PŘEDEHRA. TEĎ TĚ JEBU." Strašlivě neoriginální a podprůměrný thriller, překvapivě koukatelný díky atmosféře, hercům a řemeslné technické stránce.(18.3.2009)

Tak tohle je až klasicky staromódní thriller.Jsou v něm vraždy,lži,sex,prachy.Co víc si můžeme přát,že?Film je ale bohužel až příliš průhledný a předvídatelný.Prakticky během prvních deseti minut se dá poznat kdo je parchant,a pokud už v oblasti thrillerů máte něco málo nakoukáno,tak vám ani nebude dělat problém uhádnout hlavní pointu.Tento fakt mi sice sledování tohoto snímku poněkud znepříjemňoval,ale i když jsem věděla co se stane,kdo koho podrazí a jak to skončí,tak i tak jsem se celkem slušně bavila.Nuda se během těch necelých dvou hodin vůbec nedostavila.Herecké výkony ústřední trojice byly sice velice slabý průměr,ale na jedno podívání film slouží výtečně-sice nepřekvapí,ale určitě pobaví.(22.5.2010)

• - Oba pasy, ktoré vo filme kontroluje zamestnanec banky, majú rovnaké čísla, dátumy vydania a tiež dátumy narodenia oboch kontrolovaných osôb. (MikaelSVK)

• - Vo viacerých, časovo rozdielnych scénach v New Yorku sa objavuje stále ten istý žltý taxík s číslom 8B42. (MikaelSVK)

• - Hmotnosť jednej 100-dolárovej bankovky je cca. 1 gram. 20 miliónov dolárov by teda znamenalo 200 000 kusov 100-dolárových bankoviek. Hmotnosť jedného kufríka s polovicou tejto čiastky by teda bola až 100 kilogramov. (MikaelSVK)