Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $919,427(1.9.2010)

• Hillock

Panenko skákavá, co jsem komu udělal? Člověk občas chce po těžkém dni zhlédnout film, u kterého může vypnout mozek, ale tento je pro diváky, kteří ho mají vypnutý permanentně. To se snad nemůže líbit ani malým dětem a tak vymysleli něco pro totální blbečky. Český dabing nemůžu promítnout do hodnocení, protože bych musel dát odpad. Ten snad tvořili někde ve sklepě, kde vzali každého, kdo si šel zrovna pro kolo.(14.8.2017)

Když se ráno člověk probudí po návštěvě restauračního zařízení takříkajíc na sračky a nechce jenom čumět do stropu a fňukat nad těžkým osudem pijana, tak jsou takovéhle filmy jako balzám na duši (a žaludek a hlavu). Cílovka je tak 10-12 let s IQ +- 80, takže ve stavu v jakém jsem na to koukal, jsem to trefil perfektně. 50%(7.9.2016)

Jako film pro děti mezi 7 a 10 roky myslím super. Navíc pan Ptáček hraje velice slušně, přitom ta role nebyla vůbec lehká.(5.2.2011)

• Rodriguez

"Dementnost" pana pelikána byla vyslověně nekoukatelná!(10.3.2009)

• - Natáčení probíhalo ve Finsku a okolí. (Cheeker)