Reklama

Reklama

Cestující

  • USA Passengers (více)
Trailer

Terapeutka Claire se stará o pasažéry, kteří přežili letecké neštěstí, a s jedním z nich se sblíží. Pak však začnou cestující tajemně mizet a Eric by o tom mohl leccos vědět.  Po leteckém neštěstí dostane mladá terapeutka Claire Summersová (Anne Hathaway) od svého učitele (Andre Braugher) úkol pohovořit si s pasažéry, kteří tragédii přežili. Cestující se s ní dělí o vzpomínky na děsivou nehodu a někteří se zmiňují o výbuchu, který však aerolinie popírají. Claire věnuje největší zájem uzavřenému Ericovi (Patrick Wilson) a i když ví, že to není profesionální, pracovní vztah přeroste v milostný poměr. Poté však cestující začínají jeden po druhém tajemně mizet a v Claire sílí podezření, že právě Eric by mohl znát odpovědi na všechny otázky. Rozhodne se proto, že odhalí pravdu za jakoukoliv cenu. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (163)

Tuxedo 

všechny recenze uživatele

Slušně natočený průřez několika žánry (přiznávám, v mém případě nad zajímavě se rozvíjejícím mysterióznem zvítězila neotřelá romantika a více než sympatické duo Anne Hathaway/Patrick Wilson), zařazujíc se tak mezi originální kousky jako The Nines. Bohužel, s odhalováním karet či alespoň gradací se velmi dlouho váhá a když se tak konečně stane, nastává mírné zklamání, k němuž by rozhodně nedošlo před takovými 10 lety (šak uvidíte:). ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

No tak do hororového thrilleru má tohle hodně daleko, spíš bych to nazval konverzačním mysteriózním dramatem. Naprosto všechno se v Passengers drží v mezích průměru, nedostavují se výkyvy ani na jednu stranu. Což sice znamená, že málokdo bude po zhlédnutí nějak naštván, ale současně to snímek předurčuje k zapomnění. Vyloženě nepovedený je snad pouze digitální oheň při pádu letadla (ona celá ta scéna je divná). 5/10 ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $25miliónovTržby USA $292,437Tržby Celosvetovo $5,775,956Tržby za predaj DVD v USA $4,863,076 //počet predaných kusov 275,315║ Napätie a dusná atmosféra v komorne skľučujúcom príbehu staviacom na výborných výkonoch hercoch(Hathaway, Wilson, Morse), kde nie je žiadne záchytné miesto pre diváka aby si mohol zrovnať čo je realita a čo nie, takže do samotného záveru je človek na vážkach, slušná práca. /70%/ ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Ed Shearmur: 1. The Wreckage [1:26] ,2. Group Therapy [2:20] ,3. House Call [1:08] ,4. What Do You Remember [2:46] ,5. Norman [3:09] ,6. At The Museum [2:54] ,7. Giving Eric The Key [1:31] ,8. Eric At Midnight [1:25] ,9. Arkin [1:45] ,10. Rooftop [1:35] ,11. Motorcycle Fix [3:21] ,12. Norman's House [3:59] ,13. Eric Remembers [3:58] ,14. Porch [2:36] ,15. Epiphany [3:13] ,16. At Peace [2:29] ,17. End Titles [4:26], ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

S filmem se vůbec nehodlám zabejvat. Hlavní hrdinka mě připomínala kytku diviznu, pořád se totiž něčemu divila. Některé nosnější okamžiky, případně myšlenku o air a jejich zájmech ohledně katastrof pohřbil naprosto trapný konec. Vážení filmoví scénáristi, vemte si svojí jednu jedinou šokující pointu, kterou jste v posledních deseti letech vymysleli, nalepte si jí na mávátko a vyražte na setkání hnutí neoriginálních lidí, budete tam za hvězdy. Jediný čím má smysl se detailně zabývat je herečka Anne Hathaway, ta je tak proměnlivě hezká až nevím jestli jse s ní chci spíš vyspat nebo jí ignorovat. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (2)

  • Když Claire (Anne Hathaway) poprvé navštíví Erika (Patrick Wilson), řekne jí, že pracuje v makléřské firmě Kahane-Drake. Kahane a Drake jsou výkonní producenti tohoto filmu. (HappySmile)

Reklama

Reklama