Cestující

Letecká katastrofa

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA / Kanada, 2008, 89 min

• Rex Mundi

Tento film bol taký biedny, že som naň okamžite (s úľavou) zabudla a týždeň si nevedela spomenúť, čo som to sakra ešte neohodnotila? Ledva-ledva sa mi podarilo vybaviť si Anne Hathaway... Cestujúci sú slabučkí po všetkých stránkach, od scenára, cez réžiu, tempo, až po naservírovanie neoriginálnej pointy. Nemá to žiadnu silnú líniu a ani atmosféra, ktorá by to mohla zachrániť, nestojí za nič. Prisámbohu, pri poslednom Seagalovi som sa bavila viac. Tam bola aspoň sranda. A na rozdiel od niektorých užívateľov, mňa ani ten Patrick Wilson vôbec nedojal. Netrpím na fešákov bez charizmy.(3.7.2009)

• Balu...

Anne má u mě stigma, které si vytvořila už jen z tv ukázek na Deník princezny (ano, i z 30ti sekundového shotu si racionálně lze udělat obrázek, který se neliší od hodinuapůl trvajícího utrpení) a to ji u mne poznamenalo na její celo hereckou kariéru. Passengers je tak jen připomenutím si, že skutečně jen máloco, o čem si myslím, že je sračka, sračkou ve skutečnosti není..(26.6.2009)

• jenik71

Zpočátku jsem doufal, že by to mohlo být zajímavé a ještě asi v polovině jsem přemýšlel, co z toho nakonec vzejde. Potom mě to trklo, ale zase jsem si říkal, že by to bylo hodně laciné zakončení. No a ono to tak opravdu skončilo. Když jsem si potom film znovu v hlavě "přetočil", tak mi došlo, jak to bylo vlastně nesmyslné a nelogické. Kdyby někdo vymyslel lepší a rafinovanější zakončení a nějakým zajímavým zvratem to celé opepřil, bylo by to úplně o něčem jiném.(24.1.2010)

No spíš je to na 3*, ale za skvělou (a krásnou) Anne Hathaway a za i když trochu překombinovaný ale pořád hodně slušný příběh, který nepostrádá silnou romantickou linku a k tomu i prvky mysteriózna, které se příjemně prolínají přidávám tu další né uplnou *...Po pravdě pokud od tohohle nebude čekat vůbec nic tak nebudete ani zklamáni...70%(22.12.2008)

• Botič

Bylo tu, není tu! Heršvec Anne Hathaway coby psycholožka? To mi posol bulvu. Velice špatný a těžko uvěřitelný vtip. Všudypřítomný chlad sálající z každého políčka filmu zapříčiní jediné a to zamrznutí divákova „srdečního svalu“. Z čehož plyne absolutní neschopnost cítit jakékoliv sympatie či antipatie k ústřednímu duu. Navíc je tahle Garcíova pohádka, ukuchtěná podle osvědčených receptů, snadno prokouknutelná. Naštěstí třetí hlavní postava - Vancouver je úžasný v kterékoliv roční době. PS: Už Vás někdy vyděsily letící noviny? ANO? Pak je to film určený Vám :o)(15.6.2010)

• - Když Claire (Anne Hathaway) poprvé navštíví Erika (Patrick Wilson), řekne jí, že pracuje v makléřské firmě Kahane-Drake. Kahane a Drake jsou výkonní producenti tohoto filmu. (HappySmile)

• - Spoiler: Pokaždé, když je ve filmu ukázána šedá barva (papíry, obálka, svetr Anne Hathaway atd.), je ve scéně poodkryta pravda o nehodě. (HappySmile)