poster

Cestující

 • USA

  Passengers

 • Slovensko

  Letecká katastrofa

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA / Kanada, 2008, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  ***

  Velkým kladem je herecké obsazení tohoto snímku. Bohužel ani Patrick Wilson a Anne Hathaway nejsou odpovědni za práci režiséra, střihače a hlavně produkce, která neměla asi tak docela jasno jakým směrem se ubírat. Velká škoda, že ve filmu převažuje romantická linie a chybí větší napětí. Každopádně ale závěrečné rozuzlení je zajímavé i když, přiznám se, nebylo pro mě nečekané...(8.10.2010)

 • jondoe
  ***

  Je pravda ze film ma vela hluchych miest a zo zaciatku mi prislo ze scenar nevie ktorym smerom sa ma uberat. Prva polovica ma moc nebavila, druha polovica bola ovela lepsia da sa povedat ze ma celkom bavila. Ocakavany zaver a pointa filmu ma vobec neprekvapili. Myslim ze tri hviezdicky si tato mysteriozna romanticka drama zasluzi. Anna Hathaway bola vyborna.(18.9.2009)

 • O´Neill
  ***

  Prožil jsem příjemný čas při sledování tohoto filmu, ale není to nic, co bych měl nutnost pustit si znova. Máme tady super herce, včele s krásnou Annou, perfektní soundtrack, a typickou thrillerovou/mysteriózní atmosféru, která je ovšem opravdu na úrovni. Příběh graduje, a konec je absolutně nečekaný. Znova si to nejspíš nepustím, přesto si ale myslím, že 70% si to zaslouží. Uživatel Ai.ma je typický příklad uživatele, který do komentáře napíše neskutečnou sračku, která nemá se skutečností nic společného, a to jen proto, aby si obhájil své hodnocení. A můj vzkaz? Pokud nerozumíš ani takovému filmu, kde se člověk na konci dozví absolutně všechno, měl by jsi zvážit, zda-li by pro tebe nebyly lepší no-brain komedie, kde není třeba nad ničím přemýšlet.(30.5.2011)

 • Radiq
  **

  Nene, horor to teda určitě nebyl. To už byste mohli nazvat hororem třeba Město andělů nebo Ducha. Jde vidět, že nic moc nového už nikdo neumí vymyslet. Jo, přibližně v půlce filmu mi došlo, jak to skončí. To už bych rači uklouzl na škváře a rozedřel si kolena a ruce, než abych se na to kouknul znovu.(22.3.2009)

 • kulyk
  ***

  Pravda, chvilinku jsem uvažoval že tomu nastřelím pět, abych trošičku dorovnal hodnocení. Protože jsem hodný maminčin hoša, proto. Pak jsem si však uvědomil, jak bych klesl v zašedlých bulvách místních hlídačů originality, tedy těch, kteří od filmu čekají šokující, inovativní a nikdy neviděný závěr a rozuzlení, pro jehož podchycení si musíte doma po zdech naškrábat přinejmenším pár set kvadratických rovnic. Film nám trošku sráží aseptická Hathaway, u níž člověk vážně musí dumat, kde a jestli vůbec zanechal tesař díru. A ten vyjevenec Wilson, který - aby si získal přízeň alespoň části publika se senzitivnímu bradavkami (chlapce z toho nevyjímám) - ukázal hned na začátku kanďoura. Opičí se po Kájínkovi, kluk snaživá. Odvárek Těch druhých, ovšem shlédnutelný bez větších jizev na okoralých zbytcích duše.(14.9.2012)

 • - Když Claire (Anne Hathaway) poprvé navštíví Erika (Patrick Wilson), řekne jí, že pracuje v makléřské firmě Kahane-Drake. Kahane a Drake jsou výkonní producenti tohoto filmu. (HappySmile)

 • - Spoiler: Pokaždé, když je ve filmu ukázána šedá barva (papíry, obálka, svetr Anne Hathaway atd.), je ve scéně poodkryta pravda o nehodě. (HappySmile)