poster

Shrek: Zvonec a konec

 • USA

  Shrek Forever After

 • Slovensko

  Shrek: Zvonec a koniec

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Nie som shrekofil, možno aj preto sa mi páčili všetky doterajšie filmy (okrem SHREKOVÝCH PRVÝCH VIANOC). Toto však už bolo príliš jednoduché, málo dobrodružné a pramálo parodujúce. Kocúr úplne zbytočný, akčný príbeh nevyužitý. Málo vtipné, ale aspoňže to nie je trápne... Skutočný Shrek je však len ten prvý...(9.1.2012)

 • InJo
  **

  Jako jedna epizoda tv seriálu obstojné, jako celovečerní film uzavírající úspěšnou a kvalitní sérii velice slabé. Minimum kvalitního "shrekovského" humoru (jakž takž mě bavil jen vypasený kocour, především vtip s perníčkem je kouzelný) a hrozně nevýrazný příběh (trojka měla minimálně o třídu lepší zápletku). Takhle nedůstojné zakončení si báječné první dva díly opravdu nezasloužily... :-( 40 - 50 %(1.9.2012)

 • matestlust
  ***

  Tohle už není Shrek jak má být. Škoda, že celé zakončení, pro mě hodně milované ságy o zeleném týpkovy,dopadlo takhle.Nemastné,neslané,jediné opravdu vtipné momentky jsem viděl už téměř půl roku předtím v traileru...Co dodat,v porovnání s prvními dvěma díly je to těžkej odpad, i co se porovnání s trojkou týče je to slabota.Tak ani nevím proč dávám tak ,,vysoké ´´ hodnocení, možná jen proto, že jsem Shreka žral od samého počátku a tak sem byl rád, že jsem se na něj ještě naposled mohl zajít podívat.2,5*(8.8.2010)

 • playboxguest
  ***

  Vydařené pokračování parádní jedničky, slušné dvojky a silně nepovedené trojky. Extra body za alternativní realitu, Rumpelníčka a Krysaře. PS: Rozpušťené kadeře Fioně sluší daleko víc (skoro jsem si myslela, že sleduju zlobří verzi Nariko z Heavenly Sword).70%(6.10.2011)

 • imf
  ***

  Průměrná náplast na mizernou trojku. Vykrádačka klasického schématu "co kdybych žil trochu jinak" nabírá na síle až v poslední třetině, ale i tam se chytne jen spád a podtext, nikoliv vynalézavý humor z prvních dvou dílů. Ten chybí i tentokrát, což pár šustících hlášek a křečovitého poskakování zakrývá ještě hůř než unylý a zaostalý vizuál. Jděte na originál, dabing ubíjí i ty poslední pokusy o snahu dotáhnout zeleného veterána do důchodu se ctí. (50%)(11.6.2010)

 • - Tento díl bude ve 3D a jako první ze série uveden v IMAX kinech. (T.I.P)

 • - Původní anglický název filmu zněl Shrek Goes Fourth, ale pouze do té doby, než se rozhodlo, že čtvrtý Shrek bude posledním dílem série. (Karlsberger)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 21. dubna 2010 na Tribeca FF. (Varan)