Reklama

Reklama

Recenze (3)

Kass 

všechny recenze uživatele

Výborná komedie, která si jízlivě dobírá instituci zvanou manželství. Vůbec se nedivím, že se na IMDb honosí tak vysokým hodnocením. Na jednu stranu je sice mile hravá, ale mezititulky má břitce vyšperkované až do poslední nezaujaté glosy. Je faktem, že ke konci snímku se z toho začne líhnout až zbytečně velké drámo, ale to nic nemění na veskrze pozitivním pocitu z filmu. Hodně se mi taky líbilo, že přestože mohly v rozehrané hře postavy lehce sklouznout do karikatur, působily na mně naopak opravdovým a příjemně sympatickým dojmem. Btw. je zážitek vidět slavnou G. Swanson v době její největší slávy a krásy. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Lehce lascivní film. Chlápek se snaží svést cizí ženu, sladká Gloria Swanson se začne oblékat svůdně, poslouchá vážnou hudbu apod. a vztah tím zachrání. Film od všestranného režiséra Cecila DeMille, který si třeba založil první soukromé aerolinky v USA. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Genialna komedia o peripetiach manzelskeho zivota s genialnou Gloriou Swanson /neskor si zahrala aj Normu Desmond v Sunset Boulevard a hrala aj vo filme Letiste 1975/. Neme grotesky su proste neme grotesky - najma ak su s Gloriou Swanson. 100 % ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • William Boyd v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Reklama

Reklama