Barbaři

• USA The Barbarians (více)

Kočovný kmen kejklířů vedený královnou Canary (Virginia Bryant) je přepaden krutým králem Kadarem (Lynch), jenž prahne po kouzelném rubínu, symbolu kmene. Královna talisman včas ukryje a Kadar ji za trest uvězní ve svém harému. Spolu s ní jsou odvlečeni její dva chráněnci, dvojčata Kutchek a Gore (Peter a David Paulové). Bratři jsou drženi v pracovním táboře a od dětství jsou nuceni ke gladiátorským zápasům. Díky tomu z nich vyrostou statní a neohrožení válečníci, kteří se vydávají zachránit svou vládkyni. (J.Connor)

tomisaburo

Barbarian Brothers, by udělali nejlíp, kdyby natáčeli výhradně svoje tréninky v posilovně.. Jedinou hodnotu téhle slátaniny vidím ve scéně pokusu o oběšení obou bratrů, kdy první se zbaví oprátky zatnutím krčních svalů a druhý utržením celé větve na které visí;) ()

Grizzly

Videl jsem to jako dite a pamatuju si, ze to bylo docela v pohode...objektivne musim ale rict, ze dneska bych to asi poslal niz :) ()

hiroshima

Já bych barbary až tak moc neodsuzoval. Fantasy béčko jak má být. V hlavní roli dva pořádně nasteroidovaní řízci a tak má podle mě fantasy hrdina ohanějící se mečem a pěstmi vypadat. Nikde není psáno, že má být inteligent. Film jsem měl rád jako malý a i těd po 15 letech se mě líbil takřka stejně. Navíc mě Kutchek a Gore během filmu několikrát rozesmáli. Film který si "odpad" určitě nezaslouží. 80% ()

MickeyStuma

Od úspěchu snímku 'Barbar Conan’ vzniklo mnoho napodobenin, které dnes všechny do jednoho spadly do světa zapomnění. Týká se to i snímku 'Barbaři’, který je námětem Conanovi hodně podobný. Jsou tu pro změnu dvojčata mající doslova stejný osud jako Conan. A kdo jiný by si je mohl zahrát než skutečná kulturistická dvojčata Peter a David Paulovi. A protože se jedná o ryze nízkorozpočtový videosnímek, celé to podle toho také vypadá. Levné kulisy, levné rekvizity, jednoduchý předvídatelný příběh, dějová zkratkovitost, herecké dovednosti aby divák pohledal. Jasně, psala se stále 80. léta, ale o to víc snímek zestárnul. To se týká i zmíněného Barbara Conana, ale přesto se stále jeví lépe než tento. A tak tu máme Fantasy příběh bez bázně a hany, na který by se mělo dívat oken shovívavým. ()

Marty_v.S.

máme tady 2 hvězdičky za 2 přiblblý dvojčata a jejich hlášky a hlavně jejich neustálý halekání .. asi jako že barbaři ;) ()

KdG

Výborné čistokrevné fantasy ve stylu Barbara Conana. Pochopitelně je film lehce naivní a triky jsou už překonané, ale o to vůbec nejde. A to že bratři Paulovi hrajou dementy je v pořádku, každý kdo čuchnul k fantasy ví že barbaři moc rozumu nepobrali a navíc je to vtipné. ()

vozralec

Úvodní přepadení povedené. Úchylné xichty poskoka s rohem a vedoucího kolotočářů. Namakaní barbaři měli krásné halekavé projevy. Souboje rychle ukončené. Příšery slaboučké. Přiveďte panny. ()

ac1976

Hrozná kokocina. 😀 Ruggero v akcii, alebo už asi tisícprvý pokus priživiť sa na úspechu Barbara Onana. Menší rozpočet, teda aj lacnejší vizuál, dvaja napichaní neherci ako hviezdy, ale je to občas aj zábavné a preto by si to moji obľúbenci mohli pozrieť. Najzaujímavejšie jednoznačne pekné nohy budúcej CSI vyšetrovateľky Evičky.. ()

djbarrel

Dva naprosto dementní nabušenci jdou zachránit královnu a rubín ... film je plný logických chyb, špatných nepřátel a ještě horších efektů, ale celé je to podané velice vtipně a tak se dá říct, že se mi film docela líbil a celkem jsem se i zasmál. 55 % ()

Kennedy_R

Jó, tihle chlapci nejsou žádní dobří herci a jejich výkony působí velmi rušivě. Přesto jsem se u filmu bavil (kdysi u videokazety). Filmy tohoto typu mám rád, tak jsem Deodatovy hrůznosti trochu přehlížel. Film se nesmí brát moc vážně a potom za dvě hvězdy stojí. Viděl jsem z té doby horší snímky. ()

jack_scott

Tak tohle byl KOTEL top extra class GRINDHOUSE jak svině! Tenhle film je tak špatný, až je skvělý! Kdo nemá rád grindhouse, černý humor, a vůbec - nedokáže mít nahdhled pro tvůrce a dobu vzniku snímku, tak nepochopí. Já dávám minimálně 60% - a zbytek je guilty pleasure jak prase :-) ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato