Shadow Puppets

všechny plakáty
Trailer

Neví kde jsou, neví kdo jsou. Skupina lidí se probouzí v polstrovaných celách jakéhosi blíže nespecifikovaného ústavu. Po výpadku proudu se dveře cel odemykají. Personál zmizel. Chodbami se ozývají děsivé zvuky. Netrvá dlouho a touha opustit zdejší prostory se změní v nutnost. (Amonek)

Trailer

eraserhead666

Holky pěkný, to jo. Tony Todd to docela válcoval, to taky jo. Ale jinak to byla pěkná nuda. Natažená až za hranici únosnosti. A největší sranda na tom je, že kdyby tam nebylo to ultratrapné stínové monstrum (a popřemýšlíme-li nad tím trochu, vlastně tam ani vůbec nemuselo být), bylo by to o něco lepší, dokonce o tolik, že bych tomu ještě jednu * přidal. Takhle ta trapnost ale fakt bila do očí. ()

Hrabka

Začátek vypadal slibně. Pár lidí se probere v neznámém prostředí, na nic si nepamatují a po chodbách se prohání ono tajmené neznámé. Postupem času šla ale veškerá tajemná atmosféra a vůbec všechno do háje. Kdyby ono neznámé byl jen kouř, který mi hodně připoměnul Lost, tak dejme tomu, ale on má dokonce obličej. Wtf? Prostě se z nadějného filmu stala celkem slušná hovadina. Jestli se děj odehrával v blázinci, tak ke konci to byl vážně blázinec. Tomu vysvětlení onoho kouře a celé zápletky se jen směju. Trapas a to to tak nadějně začalo. Ale holky tam byly pěkný a měly pěkný oblečení. :-) 40% ()

kingik

Mladá žena se ve spodním prádle (Jolene Blalock) s křikem probouzí v bíle vypolstrované cele. Zoufale křičí o pomoc, ale nikdo na to nereaguje. Posléze se elektronický zámek otevírá a žena začíná bloudit po chodbách, po nichž se nesou divné zvuky, a postupně potká 8 rozdílných lidi, které stihl stejný osud. Nikdo z nich si nepamatuje ani svoje jméno, ani jak se sem dostal. Nikdo neví, zda se ocitli v nemocnici, blázinci nebo ve vězení, protože personál není k zastižení. A na zdech opuštěného areálu se začne objevovat podivný stínový tvor, který neušetří vůbec nikoho. Dokud se nekonečně bloudí nebo běhá po chodbách tajemného komplexu a stínový tvor občas dá o sobě vědět a někoho sejme a vymýšlí se varianty, jak se z prokletého bludiště dostat, tak to má svoji specifickou tajemnou atmosféru a rozhodně bylo zajímavé sledovat, co se z toho vyvrbí. Po objasnění kdo je kdo, kde se osoby nacházejí a jak vznikl onen vražedný stínový tvor, horor dostane nesmyslný rozměr a hutná hororová atmosféra vyprchá. Plusem je však zběsile pojaté akční finále, snesitelné herecké výkony, podobnost Jolene Blalock s Hilary Swank a většinu času to pohledné herečky odehrály jen ve spodním prádle. Jen ta pointa mě nějak moc zajímavá nepřišla a podobně laděných hororů existuje víc. ()

George Stobbart

Osem rozdielnych neznámych ľudí sa prebudí v opustenej budove so stratou pamäte. Snažia sa dostať preč a pritom zistiť kto vlastne sú a čo tam robia. V tieňoch je však skryté niečo čo ich sleduje a usiluje o ich životy... Ničím výnimočný, ale pozerateľný hororový mix Kocky, Saw a House on Haunted Hill, ktorému by však nezaškodila kratšia stopáž; keďže sa tu miestami vyložene nič nedialo a tým zbytočne upadala (ináč celkom podarená) atmosféra. ()

AlistairMir

Vzal mi Tě stííín....tak tenhle song by se k tomuto horůrku hodil jako žádnej jinej. Osm lidí, trpících ztrátou paměti, neznámé místo a digitální bubák. Jako bonus zde hraje Mr. Candy a svým patentovaným hlasem se stará o většinu drsných hlášek. Celkově vzato blbina, ale nenudilo mě to a dokonce i bavilo více, než jsem sám čekal. Hlavní hrdinka je sympaťanda a tak divák určo ocení, že tam běhá v tílku a kalhotkách plus tam má konkurenci, která se nebojí i nahou řiť ukázat. Každopádně na skupinku ve spoďárech číhá ve stínech STÍN. A jak se ocitnete mimo bezpečí světla, máte docela problém, sice krátkej problém, ale trvalej. Stín si Vás vezme a Vaše existence na mrzkém světě končí. Být ten STÍN trochu lépe udělanej a více si pohrát s hudbou, mohla to být solidní atmosférická pecka, takhle příjemná jednohubka. PS - Bacha na svůj stín... ()