Reklama

Reklama

Shadow Puppets

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Neví kde jsou, neví kdo jsou. Skupina lidí se probouzí v polstrovaných celách jakéhosi blíže nespecifikovaného ústavu. Po výpadku proudu se dveře cel odemykají. Personál zmizel. Chodbami se ozývají děsivé zvuky. Netrvá dlouho a touha opustit zdejší prostory se změní v nutnost. (Amonek)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Holky pěkný, to jo. Tony Todd to docela válcoval, to taky jo. Ale jinak to byla pěkná nuda. Natažená až za hranici únosnosti. A největší sranda na tom je, že kdyby tam nebylo to ultratrapné stínové monstrum (a popřemýšlíme-li nad tím trochu, vlastně tam ani vůbec nemuselo být), bylo by to o něco lepší, dokonce o tolik, že bych tomu ještě jednu * přidal. Takhle ta trapnost ale fakt bila do očí. ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Začátek vypadal slibně. Pár lidí se probere v neznámém prostředí, na nic si nepamatují a po chodbách se prohání ono tajmené neznámé. Postupem času šla ale veškerá tajemná atmosféra a vůbec všechno do háje. Kdyby ono neznámé byl jen kouř, který mi hodně připoměnul Lost, tak dejme tomu, ale on má dokonce obličej. Wtf? Prostě se z nadějného filmu stala celkem slušná hovadina. Jestli se děj odehrával v blázinci, tak ke konci to byl vážně blázinec. Tomu vysvětlení onoho kouře a celé zápletky se jen směju. Trapas a to to tak nadějně začalo. Ale holky tam byly pěkný a měly pěkný oblečení. :-) 40% ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Mladá žena se ve spodním prádle (Jolene Blalock) s křikem probouzí v bíle vypolstrované cele. Zoufale křičí o pomoc, ale nikdo na to nereaguje. Posléze se elektronický zámek otevírá a žena začíná bloudit po chodbách, po nichž se nesou divné zvuky, a postupně potká 8 rozdílných lidi, které stihl stejný osud. Nikdo z nich si nepamatuje ani svoje jméno, ani jak se sem dostal. Nikdo neví, zda se ocitli v nemocnici, blázinci nebo ve vězení, protože personál není k zastižení. A na zdech opuštěného areálu se začne objevovat podivný stínový tvor, který neušetří vůbec nikoho. Dokud se nekonečně bloudí nebo běhá po chodbách tajemného komplexu a stínový tvor občas dá o sobě vědět a někoho sejme a vymýšlí se varianty, jak se z prokletého bludiště dostat, tak to má svoji specifickou tajemnou atmosféru a rozhodně bylo zajímavé sledovat, co se z toho vyvrbí. Po objasnění kdo je kdo, kde se osoby nacházejí a jak vznikl onen vražedný stínový tvor, horor dostane nesmyslný rozměr a hutná hororová atmosféra vyprchá. Plusem je však zběsile pojaté akční finále, snesitelné herecké výkony, podobnost Jolene Blalock s Hilary Swank a většinu času to pohledné herečky odehrály jen ve spodním prádle. Jen ta pointa mě nějak moc zajímavá nepřišla a podobně laděných hororů existuje víc. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Osem rozdielnych neznámych ľudí sa prebudí v opustenej budove so stratou pamäte. Snažia sa dostať preč a pritom zistiť kto vlastne sú a čo tam robia. V tieňoch je však skryté niečo čo ich sleduje a usiluje o ich životy... Ničím výnimočný, ale pozerateľný hororový mix Kocky, Saw a House on Haunted Hill, ktorému by však nezaškodila kratšia stopáž; keďže sa tu miestami vyložene nič nedialo a tým zbytočne upadala (ináč celkom podarená) atmosféra. ()

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Vzal mi Tě stííín....tak tenhle song by se k tomuto horůrku hodil jako žádnej jinej. Osm lidí, trpících ztrátou paměti, neznámé místo a digitální bubák. Jako bonus zde hraje Mr. Candy a svým patentovaným hlasem se stará o většinu drsných hlášek. Celkově vzato blbina, ale nenudilo mě to a dokonce i bavilo více, než jsem sám čekal. Hlavní hrdinka je sympaťanda a tak divák určo ocení, že tam běhá v tílku a kalhotkách plus tam má konkurenci, která se nebojí i nahou řiť ukázat. Každopádně na skupinku ve spoďárech číhá ve stínech STÍN. A jak se ocitnete mimo bezpečí světla, máte docela problém, sice krátkej problém, ale trvalej. Stín si Vás vezme a Vaše existence na mrzkém světě končí. Být ten STÍN trochu lépe udělanej a více si pohrát s hudbou, mohla to být solidní atmosférická pecka, takhle příjemná jednohubka. PS - Bacha na svůj stín... ()

Reklama

Reklama