He-Man and the Masters of the Universe (TV seriál)

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 1983, 130x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (16)

Animovaný seriál 80. rokov. Pamätám si, ako sme pobehovali po vonku a hrali sa na He-Mana s mečmi v rukách:) Seriál mojho detstva, ktorý som sledovával na nemeckých staniciach mi zostal hlboko v pamäti, mohol by sa niekde objaviť aj teraz:) Gumovú figúrku zlej kostry z tohto príbehu budem mať doteraz niekde odloženú:)(30.5.2009)

80.roky priniesli množstvo dobrých kreslených rozprávok a táto patrila medzi moje najobľúbenejšie. /70%/(22.11.2009)

Kultovní “gayest show ever”. Kdysi v polovině devadesátých let mě to zasáhlo na jedné VHS-ce v jičínské školní družině - ona nevím která paní učitelka nebyla blbá a pouštěla to pořád dokola. A dost možná mě spolu-zformovala v tady tohle mačomilný hovado. Ať žije SKELETOR. Přiznám se, opakoval jsem si teď ve třicítce první díl a asi bych se za střízliva už dost nudil. Ale pro radost si pusťte příslušnou epizodu tady toho.(29.1.2018)

• kulyk

A na četná přání nespokojených čtenářů přináším další díl seriálu ,,Copak pustit našim nedospělým zmetečkům, abychom je vyslali do života co nejzábavněji postižené, přinejmenším na duchu". Dnešním favoritem je He-man. Zde tedy recenze, a to taková, jak má být! - Dobro a zlo proti sobě. Klasický kontrapunkt, z tohoto hlediska nepřináší dílo nic nového. Kladný hrdina, sympatický odmasený jedinec v kápi, naráží na řadu protivenství. Za naprostou většinou z nich stojí steroidovaný čičmunda He-man. Víc z toho nevím ani bzdík, poněvadž jsem několik dílů hodnoceného hitu viděl v cirka deseti letech svého věku, a to na zat ajns, tedy ještě ke všemu v nacisštině. Resume: hraju v tom, takže to je dobrý. Jsem tam za debila, tudíž to je blbý. Děkuji za pozornost a případná finanční ohodnocení přijímám od pondělí do neděle v baru Krásný potraty, naturální požitky od nezletilých nepannen pak tamtéž, ovšem po zavíračce a v leže.(20.10.2012)

• DanteZ

MWYAAAH(29.8.2012)

To je už jen z nostalgie. Vůbec netuším,zda bych to dnes ještě dal.(7.1.2018)

Jako kluk jsem se na to díval. Dnes je konkurence seriálů tohoto typu obrovská. V dřívější době toho tak moc nebylo, a i toto jsem musel sledovat na "poláku". Takže abych nezapomněl.(30.12.2008)

Starodávny seriál sledovaný spolu so starými Transformermi na nejakej starodávnej detskej stanici.(17.8.2019)

Tuto barevnou estrádu jsem poprvé zahlédl asi na německém kanálu. Jistě to patří ke komiksové klasice, ale nijak zvlášť mě to nebralo - prostě jsem to "konzumoval".(15.11.2013)

Ano, jsem infantilní. Zajímavé skloubení fantasy se scifi. Svět má svou mytologii i logiku. Z animovaných počinů (o věkové hranici ať posoudí každý sám) to lepší. Já se bavil. Je tady i pár opravdu povedených fórků. Kontrolní otázka pánové? - Chtěli byste vypadat jako He-Man?(25.10.2013)

Nezapomenutelný polský dabing.(21.3.2010)

Jako úplně první jsem viděl německé komiksy. Ty jsme ve druhé a třetí třídě děsně žrali, vůbec nevadilo že jsme nerozuměli textům. Pak kamarád přivezl ze Západního Německa první postavičky a rozběhla se mánie - kdo měl tetičku v Německu, MUSEL aspoň jednu postavičku mít. Já měl čtyři - He-Mana, Skeletora, Tri-klopse a Syklona. Pak se objevil na polském satelitu tenhle seriál a pamatuju si, že jsme chodili k jinému spolužákovi na to po večerech čumět. A opět nevadilo že jsme neuměli řeč. No a nakonec přišel slabý film. Dávám tomu z nostalgie za 3, i když jsem nedávno opět viděl pár dílů a dnešním měřítkem bych tomu musel hodně ubrat.(15.7.2009)

Další z těch kreslených seriálů, co jsem viděl na kabelovce, He-Man to je klasika.(17.3.2017)

Filmation klasika, kterou jsem si pořádně vychutnal až po letech s anglickým dabingem. I Have the Power(2.11.2016)

**** ale z pohledu 10 letého kluka který nikdy nic TAKOVÉHO neviděl - znal jenom Křemílka a Vochomůrku :-) ______ Jo tohle byla pecka v 80.letech jsem na to koukal s tátou na Polácích. Nevim co bych na to asi říkal teď?(7.8.2012)

Stará klasika z doby prvních satelitních přijímačů, kdy jsem to hltal ač jsem houby věděl, o čem tam mluví neb němčinu jsem tehdy znal tak maximálně od otce pracujícího v německu a to jsem ještě fňukal, že mu nerozumím :-) Ale nostalgie tam prostě je...(30.11.2015)