poster

He-Man and the Masters of the Universe (TV seriál)

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 1983, 130x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (16)

 • kulyk
  **

  A na četná přání nespokojených čtenářů přináším další díl seriálu ,,Copak pustit našim nedospělým zmetečkům, abychom je vyslali do života co nejzábavněji postižené, přinejmenším na duchu". Dnešním favoritem je He-man. Zde tedy recenze, a to taková, jak má být! - Dobro a zlo proti sobě. Klasický kontrapunkt, z tohoto hlediska nepřináší dílo nic nového. Kladný hrdina, sympatický odmasený jedinec v kápi, naráží na řadu protivenství. Za naprostou většinou z nich stojí steroidovaný čičmunda He-man. Víc z toho nevím ani bzdík, poněvadž jsem několik dílů hodnoceného hitu viděl v cirka deseti letech svého věku, a to na zat ajns, tedy ještě ke všemu v nacisštině. Resume: hraju v tom, takže to je dobrý. Jsem tam za debila, tudíž to je blbý. Děkuji za pozornost a případná finanční ohodnocení přijímám od pondělí do neděle v baru Krásný potraty, naturální požitky od nezletilých nepannen pak tamtéž, ovšem po zavíračce a v leže.(20.10.2012)

 • T2
  ****

  80.roky priniesli množstvo dobrých kreslených rozprávok a táto patrila medzi moje najobľúbenejšie. /70%/(22.11.2009)

 • Slasher
  ****

  Kultovní “gayest show ever”. Kdysi v polovině devadesátých let mě to zasáhlo na jedné VHS-ce v jičínské školní družině - ona nevím která paní učitelka nebyla blbá a pouštěla to pořád dokola. A dost možná mě spolu-zformovala v tady tohle mačomilný hovado. Ať žije SKELETOR. Přiznám se, opakoval jsem si teď ve třicítce první díl a asi bych se za střízliva už dost nudil. Ale pro radost si pusťte příslušnou epizodu tady toho.(29.1.2018)

 • DanteZ

  MWYAAAH(29.8.2012)

 • PKD
  ***

  To je už jen z nostalgie. Vůbec netuším,zda bych to dnes ještě dal.(7.1.2018)

 • zdenny
  ****

  Jako kluk jsem se na to díval. Dnes je konkurence seriálů tohoto typu obrovská. V dřívější době toho tak moc nebylo, a i toto jsem musel sledovat na "poláku". Takže abych nezapomněl.(30.12.2008)

 • iXtr3m3
  ***

  Starodávny seriál sledovaný spolu so starými Transformermi na nejakej starodávnej detskej stanici.(17.8.2019)

 • Kirman
  ***

  Tuto barevnou estrádu jsem poprvé zahlédl asi na německém kanálu. Jistě to patří ke komiksové klasice, ale nijak zvlášť mě to nebralo - prostě jsem to "konzumoval".(15.11.2013)

 • Hapretor
  ***

  Ano, jsem infantilní. Zajímavé skloubení fantasy se scifi. Svět má svou mytologii i logiku. Z animovaných počinů (o věkové hranici ať posoudí každý sám) to lepší. Já se bavil. Je tady i pár opravdu povedených fórků. Kontrolní otázka pánové? - Chtěli byste vypadat jako He-Man?(25.10.2013)

 • morfas
  ***

  Nezapomenutelný polský dabing.(21.3.2010)

 • Stejšn
  ***

  Jako úplně první jsem viděl německé komiksy. Ty jsme ve druhé a třetí třídě děsně žrali, vůbec nevadilo že jsme nerozuměli textům. Pak kamarád přivezl ze Západního Německa první postavičky a rozběhla se mánie - kdo měl tetičku v Německu, MUSEL aspoň jednu postavičku mít. Já měl čtyři - He-Mana, Skeletora, Tri-klopse a Syklona. Pak se objevil na polském satelitu tenhle seriál a pamatuju si, že jsme chodili k jinému spolužákovi na to po večerech čumět. A opět nevadilo že jsme neuměli řeč. No a nakonec přišel slabý film. Dávám tomu z nostalgie za 3, i když jsem nedávno opět viděl pár dílů a dnešním měřítkem bych tomu musel hodně ubrat.(15.7.2009)

 • backi
  ****

  Animovaný seriál 80. rokov. Pamätám si, ako sme pobehovali po vonku a hrali sa na He-Mana s mečmi v rukách:) Seriál mojho detstva, ktorý som sledovával na nemeckých staniciach mi zostal hlboko v pamäti, mohol by sa niekde objaviť aj teraz:) Gumovú figúrku zlej kostry z tohto príbehu budem mať doteraz niekde odloženú:)(30.5.2009)

 • martins
  ***

  Další z těch kreslených seriálů, co jsem viděl na kabelovce, He-Man to je klasika.(17.3.2017)

 • Optical
  *****

  Filmation klasika, kterou jsem si pořádně vychutnal až po letech s anglickým dabingem. I Have the Power(2.11.2016)

 • Toreador
  ****

  **** ale z pohledu 10 letého kluka který nikdy nic TAKOVÉHO neviděl - znal jenom Křemílka a Vochomůrku :-) ______ Jo tohle byla pecka v 80.letech jsem na to koukal s tátou na Polácích. Nevim co bych na to asi říkal teď?(7.8.2012)

 • ajaxx
  ****

  Stará klasika z doby prvních satelitních přijímačů, kdy jsem to hltal ač jsem houby věděl, o čem tam mluví neb němčinu jsem tehdy znal tak maximálně od otce pracujícího v německu a to jsem ještě fňukal, že mu nerozumím :-) Ale nostalgie tam prostě je...(30.11.2015)