poster

Setkání v New Yorku

 • Švédsko

  New York Waiting

Drama / Romantický

Švédsko, 2006, 89 min

Režie:

Joachim Hedén

Producenti:

Jonas Sörensson
(další profese)
 • Subjektiv
  *

  Při sledování tohoto filmu jsem dospěl ke dvěma poznatkům: 1) Jsem bůh konverzace. 2) Nesnáším (ve mě) nevěřící feny. Je až k nevíře, jak plytce lze poskládat přes hodinu dlouhý dialog o vztazích, lásce a milých. Ale když si uvědomím, že scénárista nejspíš motivačně tři dny křičel na hajzlu: "Chci a chci a chci a chci působit co nejromantičtěji," nevíra se rozplývá.(19.10.2009)

 • Veeria
  *****

  Nádherný film, který mě vždy dojme k slzám.... nutí k přemýšlení a k tomu, aby se divák vžil do jejich příběhu.... láska je v tomto filmu schována - není nám servírována na podnosu, nejsou zde žádné milostné scény, ale o to hezčí tento film je. Je to o lásce schovaná uvnitř... o víře, kterou lidé můžou mít...o osudu, který funguje nepřetržitě...o lidském souznění mezi 2 lidmi. Tento film je mojí srdcovou záležitostí a vřele jej všem doporučuji!(4.2.2013)

 • Lonnan
  ***

  Nechtěla bych černou perlu ani v ten nejvyjímečnější okamžik, je depresivní a jaksi bez naděje, pokud si z ní neuděláte symbol. Ale co mě připadlo na filmu nejsmutnější, tak to byl pohled na obdélník zeleně Central Parku, sevřené mrakodrapy a další volná příroda v nedohlednu. Ale samotný film mě nevadil, ani délkou dialogů, byť mohly být nějak bystřejší a víc odsypávat. Aspoň tak naladil oťukávačku s dávkou romantiky. Ne že zahnou za roh....a udělají to za rohem sokolovny, kde je zábava. Pro romantiku a hezké mladé lidi dávám ***.(21.9.2014)

 • TheRegres
  *****

  Uzasny film.Aj ked romanticke dojaky ja moc nemusim,naozaj sa mi tento film velmi pacil a dojal ma takmer k slzam.Viem,mozno je to preto,ze som sa pred nedavnom rozisiel s priatelkou a tento film mi-ako sa hovori-zatal do ziveho-kazdopadne,bez ohladu na moj subjektivny nazor:Ludia,oplati sa to vidiet!!!DOPORUCUJEM!(16.8.2009)

 • HellFire
  ****

  Nevím, zda-li to bylo úmyslem, ale celé pojetí snímku budí dojem nezávislého filmu, které mám rád. Zároveň jde o téměř neprozkoumané téma "konverzační romantiky", též mé oblíbené :). Filmu se podařilo dát dohromady pár, kterému opravdu věříme vše, co na obrazovce řeknou, za to tleskám. A taky za to, že snímek opravdu nutí k zamyšlení.(26.8.2013)