S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

SheenaStaley

kým to bolo čerstvé tak to bolo fajn, naneštastie to skončilo asi o hodne neskor ako to skončit malo. postupne tvorcovia začali vykrádať sami seba.... Mám rada jednoduchý, infantilný humor, ale jeho nevýhodou je, že ma dokáže pobavit maximalne raz a konec a na to u mna sos doplatilo... bolo by to na 2 hviezdičky, ale z nostalgie budem stedrá a dám tri :) ()

Avathar

WTF? Mám rád absurdný humor, ale toto sa nedá nazvať inak, ako trápny sračkoidný pokus o niečo. Po pozretí niekoľkých novších častí, musím ešte hodnotenie znížiť. Neskutočný shit. A že politická satira??? To je vtip, však? Inak sa plne podpisujem pod komentár Triple H, ktorý to myslím vystihol najpresnejšie. ()

Mire

Ach, prípad S.O.S... býval to niekedy môj najobľúbenejší program v televízii vôbec. A to som ich pozerával od samého začiatku - a pritom som na nich s mamkou natrafil úplne náhodou pri prepínaní programov telke :)) Ale pozdávalo sami to až na to, že vtedy to išlo hodinu a len raz mesačne ale potenciál tam bol a veľký. Vtedy to ešte ale málokto pozeral a ja spolu s malou hŕstkou ďalších sme sa už vtedy na tom bavili. Milovali sme také Pomáhajbo, prvé časti boli fakt geniálne s mojimi bratrancami sme sa na tom neskutočne rehlili :D Lenže časom sa táto relácia dostala do väčšieho povedomia ľudí a mimoriadnej kreatívnej štvorici dochádzal postupne dych... posledná kvalitná éra bolo parodovanie Vyhulených malých bobrov, čiže do konca roku 2005... od roku 2006 vrátane to bolo čoraz horšie a horšie a nové skeče typu "Ebénci", "Duňa a Fuňa" ma absolútne nezaujímali.... vrcholom boli tie veveričky čo hrala Polnišová, to už hraničilo s úbohosťou. Našťastie to trápenie už ukončili a S.O.S. nechali spať... mimochodom to DVD čo vydali bolo zložené čisto zo scénok z roku 2006!!! Proste z doby keď táto pôvodne skvelá groteska už stála fakt za hovno.... ale za prvé dva excelentné roky dávam bezva päť hviezdičiek. P.S. - nikdy som nechápal čo všetci videli na Edite Papeky - ona patrila vždycky medzi najhoršie skeče v tejto relácii, odjakživa som ju neznášal a neprinúti ma zasmiať sa ani keby som sa poskladal do kocky :)) ()

tron

"Karči, si pravák alebo ľavák?" - "Ja neviem, Lajči." - "Ktorou rukou cikáš?" - "Ja necikám rukou, Lajči." - "Hovado, pravák!" Výborná záležitosť, zmietajúca sa na vlne paródie, politickej satiry, Tele Tele a Monty Pythónov. Pomajbo, Dangl, Polnišová a predovšetkým vynikajúci Peter Sklár (toho odporúčam ale hlavne v jojkárskej "Mafstory") dali dokopy výbornú televíznu šou. Záverečné titulky, plné pokazených záberov, naznačujú, že banda Gu-NaGu sa pri nakrúcaní baví tak dobre, ako aj my, hoci tempo je často nevyrovnané. ()

Lookass odpad!

"Úroveň" , ktorú má tento televízny program zhruba posledný rok nevystihuje slovo ODPAD dostatočne. Je to zmes trápností, nulového humoru, nevypointovanosti a humusu, akú si verejnoprávna televízia rozhodne nezaslúži (vlastne, zaslúži, pretože s ľahkosťou zapadá do jej programovej štruktúry...) A pritom začiatky neboli najhoršie... ()

• V prvých epizódach okrem stabilnej štvorice Dangl, Pomajbo, Sklár, Polnišová účinkovali aj Marián Miezga, Miroslava Michalková, Jana Gašparková alebo Henrieta Mičkovicová. (Crash master)
  • Pôvodne bol program vysielaný raz do mesiaca a trval 45 minút. (Crash master)
  • Pri pozornom sledovaní je možné zistiť, že niekoľko skečov bolo natočených na rovnakom mieste - aj keď nemajú nič spoločné. (Crash master)