S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

LaciLC

Áno, z počiatku išlo o veľmi nádejnú a mimoriadne zábavnú show, ale s postupom času začala kvalita jednotlivých častí mierne kolísať a v súčastnosti bohužiaľ len klesá a klesá. Hoci sa prirodzene aj teraz nájdu skeče, ktoré dávajú spomenúť na lepšie časy, ale čoraz častejšie sa vyskytujú trápne a kŕčovité pasáže, kedy len krútim hlavou a pozerám mierne do zeme. No, je to veľká škoda, zo začiatku som uvažoval aj o pekných štyroch hviezdičkách... Hlavných protagonistov hodnotím všetkých do jedného len kladne, je vidieť, že sa pri nakrúcaní bavia, ale aj patrične snažia - ech, občas to nevyjde, ale celkovo sa pri SOS nenudím a väčšinou ide o zaujímavé spestrenie večera... ()

Marek1991

Milujem S.O.S. aj po rokoch! Vrchol zábavy pre mňa v mnohých smeroch! Hudba, vtipy, hlášky, scénky, "Monsterovci", reakcie na súčasné trendy v spoločnosti a médiách, perfektní herci. Pomajbo a jeho nezabudnuteľný sedliak z "Prcavých príležitostí", čašník z "U Slováka", či Karči a Lajči spolu s Danglom, ten bol výborný aj ako moderátor, spevák, rehotal sa svojsky na všetkých hlúpostiach. Polnišová a jej trénerka tela alias Papeky, či iné herecké postavy. Na záver si nechám člena mojej rodiny Petra Sklára alebo inak Petra Perďocha, ktorý hral spolu s Danglom skvele mafiánov, čo bol základ pre neskorší seriál Mafstory, zákazníka "U Slováka", či moderátora spolu s Polnišovou, ktorí "spovedali" politikov. A jeho "Na parádu, na parádu" ako sedliak, ktorý si požičal peniaze a tvrdil, že ide kúpiť chleba a kúpil chľast. :D Tu pre mňa títo herci excelovali, nehovoriac o "Monsterovcoch", za ktorých si veľa urážok vyslúžili Dangl a Polnišová. Polnišová tu bola ešte aj relatívne mladá, takže bola aj dosť pekná podľa mňa. Relácia bola pre mňa krátka a vysielala sa málo dní na môj vkus. Nezabudnuteľné sú pre mňa aj silvestrovské relácie, či 100. relácia alebo posledná relácia a ich krásna pieseň S.O.S., ktorú prespievali parádne! Toto je moja srdcová záležitosť, nehovoriac, že tam exceloval člen mojej rodiny, takže je pre mňa svojím spôsobom osobná! Milujem S.O.S.! ()

flegmos

Vzdycky hovor secko!! Vzdycky hovor secko!!! tak tak dnes uz mozem v klude povedat ze na to co sa na LOVEnsku toci je tento serialik napriek tomu, ze bol pekne za lacika, na kolienku a na rychlovecku zbuchnuty je to celkom dobra vydarena SATIRA. Primitivno-trapna, jednoducha avsak FUNKCNA. Dnes uz sa na to divam ako na legendu. V spravnom case, na spravnom mieste sa stretla spravna kombinacia ludi aby sa im podarilo Totok, lebo Totok je tazky LOVEnsky nadpriemer. 85 % ()

RigorMortis

Spočiatku možno fajn a neotrelé, postupom času to zdegenerovalo na primitívny humor pre masy, aký vidíme na slovenských obrazovkách dodnes. Polnišovú a Dangla som nikdy nemal rád, obaja mi prišli netalentovaní a nasilu vtipní. Pri Danglovi ma navyše iritoval jeho hurónsky smiech na jeho vlastných vtipoch, pri ktorom vždy odhalil svoj kompletný chrup. Pomajbo bol na hrane a na Sklára sa dobre pozeralo v Mafstory. ()

RomanBond007

Ako to už spomenul Gemini, dosť to pripomína Tele Tele , a má pravdu, síce tejto českej relácií som videl asi 3 časti. Ale kedže táto relácia je slovenská, viac som chápal vtipom ako pri Tele Tele (nemusel som rozmýšlať, čo to slovo znamená atď.). Najviac ma pri tejto relácií pobavili bratia Farkašovci (Peter Sklár & Dano Dangl) a Karči & Lajči (Roman Pomajbo & Dano Dangl). Farkašovci - hranie na klavír, pochvala -postrčenie, postrčenie, buchnutie, triesnutie, facka- to bola pecka :D. A ešte aby som nezabudol na Ordináciu v zlatej žile :D. Dokopy fajn na zabitie nudy a ešte sa aj pobaviť.85% ()

• V prvých epizódach okrem stabilnej štvorice Dangl, Pomajbo, Sklár, Polnišová účinkovali aj Marián Miezga, Miroslava Michalková, Jana Gašparková alebo Henrieta Mičkovicová. (Crash master)
  • Meno ústredného moderátora (Daniel Dangl) je niekedy Karol a inokedy zase Ivan. Stále pritom ide o tú istú postavu, čo dokazujú občasné návštevy jeho ženy Julky (Petra Polnišová), ktorá ho v závislosti na konkrétnej epizóde oslovuje oboma menami. (Macejko)
  • Pri pozornom sledovaní je možné zistiť, že niekoľko skečov bolo natočených na rovnakom mieste - aj keď nemajú nič spoločné. (Crash master)