S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

Gemini

Tele Tele po slovensky, pro mě osobně jako Čecha lehce vylepšené tím, že mi slovenský spolubydlící objasňoval některé karikatury, narážky vtipy atd., u kterých se smál jenom on (z titulu své státní příslušnosti, ne inteligence). Po řadě dílů musím konstatovat, že se občas vedlo, ale většinou to někde drhlo. Nic co by se dalo srovnávat s kultovním statusem To Je Vražda... jsem nezaznamenal, a je mi celkem fuk jestli bratia Slováci áno (lesní zvěř na čele s neurotickou veverkou si jich pamatuje docela dost). Takže za mě slabší hodnocení než pro český předobraz. 50%. Aj keď taký Chruňo Monster...:) ()

T2

Po Uragáne prišla nová zostava zabávačov fungujúca v štvorici aj keď nedosahovali úrovne spomínaného zábavného programu našli sa v ich parodovaných scénkach komické záležitosti trefne vystihujúce vtedajšie programy ako Superstar či Vyvolený alebo vychytávky z politiky. ()

tron

"Karči, si pravák alebo ľavák?" - "Ja neviem, Lajči." - "Ktorou rukou cikáš?" - "Ja necikám rukou, Lajči." - "Hovado, pravák!" Výborná záležitosť, zmietajúca sa na vlne paródie, politickej satiry, Tele Tele a Monty Pythónov. Pomajbo, Dangl, Polnišová a predovšetkým vynikajúci Peter Sklár (toho odporúčam ale hlavne v jojkárskej "Mafstory") dali dokopy výbornú televíznu šou. Záverečné titulky, plné pokazených záberov, naznačujú, že banda Gu-NaGu sa pri nakrúcaní baví tak dobre, ako aj my, hoci tempo je často nevyrovnané. ()

MM_Ramone

Daniel Dangl, Roman Pomajbo, Peter Sklár, Petra Polnišová. Toto quarteto mi veru nikdy nebolo moc sympatické. Sklár ako tak ušiel. Pomajbo je mongoloidný truľo. Rozkysnutá Polišová mi liezla na nervy a meno Dangl sa pre mňa stalo synonymom slova debil. Dnes týchto trapných trotlov už nemôžem ani len cítiť. No pred štrnástimi rokmi, v roku 2004, keď sa pravideľne objavovali v svojsky zábavnej televíznej relácii "S.O.S." som si ich občas pozrel a sem tam sa aj mierne pobavil na tých ich scénkach a paródiach. ** ()

burina

Niektoré scénky vtipné, iné na hranici trápnosti. A vidieť inšpiráciu u Monty Python. Celkovo dosť nevyrovnané, ale keď to porovnám s "humorom", aký propagujú naše ostatné televízie, tak toto je nadpriemer. ()

JohnnyD

Zo začiatku sa dalo aspoň povedať, že je to nevyrovnané, bohužiaľ čím ďalej tým viac relácia upadala do hlbín trápnosti a úbohosti. Snaha urobiť niečo tak dementné až vtipné bohužiaľ na rozdiel od Frat Packu SOSákom nevychádza. Nečudo, veď komici s výnimkou Dangla sú to mizerní. PS: Musím ale povedať, že špeciálny diel s Monsterovcami bol fakt geniálny :) ... ale to je asi tak všetko ()

Carol Pifková

Tak určite tu boli občas slabé, ale zas aj naopak, podarené vtipy... Ja osobne som sa vždy dobre bavila a keď som sa dozvedela, že už SOS nebude bola som sklamaná... Ale ktovie možno o pár rokov mi to už také vtipné nepríde.... ()

Hedka

Škoda, že úroveň klesá a klesá. Po kolísavom začiatku sa rozbehli a bolo to chvíľami veľmi vydarené. Edita Papeky a Monsterovci nemali chybu. ()

Tomco

aj ked to nie je uplne zle, az tak mi to nereze.. som maximalne presyteny tychto veci z cias nogu, skrucaneho, piska atd.. ale inak, ked je doma nuda pri SOS v pohode vydrzim. ()

LaciLC

Áno, z počiatku išlo o veľmi nádejnú a mimoriadne zábavnú show, ale s postupom času začala kvalita jednotlivých častí mierne kolísať a v súčastnosti bohužiaľ len klesá a klesá. Hoci sa prirodzene aj teraz nájdu skeče, ktoré dávajú spomenúť na lepšie časy, ale čoraz častejšie sa vyskytujú trápne a kŕčovité pasáže, kedy len krútim hlavou a pozerám mierne do zeme. No, je to veľká škoda, zo začiatku som uvažoval aj o pekných štyroch hviezdičkách... Hlavných protagonistov hodnotím všetkých do jedného len kladne, je vidieť, že sa pri nakrúcaní bavia, ale aj patrične snažia - ech, občas to nevyjde, ale celkovo sa pri SOS nenudím a väčšinou ide o zaujímavé spestrenie večera... ()

Arsenal83

Keď to chodilo, tak sa to stalo asi najsledovanejšou reláciou v danom období a vystrelila hercov ako Dangl, Polnišová, Pomajbo a Sklár do výšin. Aj ja som bol ten, čo sa na to tešil každý týždeň. Monsterovci to bola neprekonateľná fraška, bavili ma aj mafiáni a U Slováka. Niektorém trápne vtipy sú ospravedlniteľné. ()

BoPo

To čo v ČR začalo Tele Tele, tak SOS dotiahlo v rámci svojho žánru takmer k dokonalosti. Celá partička má veľkú výhodu, všetci majú herecký talent. A ten v spojitosti s veľkou dávkou fantázie dávajú dokopy skvelé chvíle pred TV. Za mnohé spomeniem napríklad: U Slováka, Monsterovci, Papeky, ... Moja najobľúbenejšia postava je jednoznačne veverička v podaní Polnišovej. ()

BigDeal

Veľmi kolísavá kvalita skečov v podaní výborných slovenských zabávačov. Niekedy máte možnosť vidieť najlepšie hlášky v podobe Farkašovcov, Pomáhajbo, či Monsterovcov, inokedy sú to zasa len omleté frázy, ktoré bohužiaľ nemôžu byť vtipné na stý krát. ()

zablaga

Boli tam slabé časti ale aj skvelé nápady, preto si zopár skečov pozerám až doteraz a je mi aj trochu ľúto, že to skončilo. Ale aspoň odišli so cťou...Klobúk dole:-) ()

Marek1991

Milujem S.O.S. aj po rokoch! Vrchol zábavy pre mňa v mnohých smeroch! Hudba, vtipy, hlášky, scénky, "Monsterovci", reakcie na súčasné trendy v spoločnosti a médiách, perfektní herci. Pomajbo a jeho nezabudnuteľný sedliak z "Prcavých príležitostí", čašník z "U Slováka", či Karči a Lajči spolu s Danglom, ten bol výborný aj ako moderátor, spevák, rehotal sa svojsky na všetkých hlúpostiach. Polnišová a jej trénerka tela alias Papeky, či iné herecké postavy. Na záver si nechám člena mojej rodiny Petra Sklára alebo inak Petra Perďocha, ktorý hral spolu s Danglom skvele mafiánov, čo bol základ pre neskorší seriál Mafstory, zákazníka "U Slováka", či moderátora spolu s Polnišovou, ktorí "spovedali" politikov. A jeho "Na parádu, na parádu" ako sedliak, ktorý si požičal peniaze a tvrdil, že ide kúpiť chleba a kúpil chľast. :D Tu pre mňa títo herci excelovali, nehovoriac o "Monsterovcoch", za ktorých si veľa urážok vyslúžili Dangl a Polnišová. Polnišová tu bola ešte aj relatívne mladá, takže bola aj dosť pekná podľa mňa. Relácia bola pre mňa krátka a vysielala sa málo dní na môj vkus. Nezabudnuteľné sú pre mňa aj silvestrovské relácie, či 100. relácia alebo posledná relácia a ich krásna pieseň S.O.S., ktorú prespievali parádne! Toto je moja srdcová záležitosť, nehovoriac, že tam exceloval člen mojej rodiny, takže je pre mňa svojím spôsobom osobná! Milujem S.O.S.! ()

Ridick

som necakal, ze aj taku relaciu tu najdem...no sos je tupa, amaterska zabavka, kt. drzia ti skvelo tvariaci sa magori pomajbo a dangl...su tam vsak aj trapnosti hrubeho zrna, nad kt. krutite hlavou...no a este u man jednoznacne vyhrala cast u slovaka... ()