My Wife's Murder

• Indie माय वाइफ'स मर्डर

Andrea1717

Kladická detektívka, Anila veľmi neo ľubujem, ale ako manžel snažiaci sa utajiť vraždu manželky to zahral celkom obstojne. Film ničím nevytŕča z prieru. ()

Ramanam

Muž pracující jako střihač filmů (Anil Kapoor), má dvě malé děti a jednu velmi otravnou, hádavou a žárlivou ženu, která mu dělá ze života peklo. Den co den mu dělá scény, protože ho zcela neprávem podezřívá, že má románek se svou asistentkou. Ač je hlavní hrdina velmi flegmatický, tak uvnitř je tím velmi rozervaný a zničený. Manželství dále trpí jen kvůli svým dětem. Jednou se však už situace natolik vyhrotí, že dá své ženě, která ho stále provokuje facku, ta mu ji ihned vrátí a on opětuje. Jeho žena padá k zemi a nešťastnou náhodou narazí hlavou na postel, což jí způsobí frakturu lebky a je na místě mrtvá. Manžel volá policii a v tom momentu si uvědomí, co to způsobí jeho dětem, a že by byl jejich společný život rozdělen. Proto se rozhodne tělo své ženy sám odklidit a zbavit se ho. Jelikož to bylo vše řešeno ve spěchu a stresu, bez promyšlenějšího plánu, je tělo za krátký čas nalezeno. Vše se začíná komplikovat, když je navíc vyšetřováním případu pověřen detektiv, kterého hraje Boman Irani. Začíná tedy hra na kočku a myš. Toliko k ději. Byly chvíle, kdy jsem přemýšlel i o čtyřech hvězdách, a to zhruba do půlky filmu. Je to točeno vcelku napínavým způsobem, takže jsem si říkal, že rozhodne další zápletka a zajímavé nápady. Čekal jsem, zda-li Anil přechytračí Bomana, či tomu bude naopak. Čekání bylo však marné a složitější zápletka nenastala, ba naopak šla kvalita příběhu dolů k jasnému průměru, na který zakrátko zapomenu. Škoda, mohlo se z toho vytěžit určitě více. Takto je to jen další průměrný tří hvězdičkový film, který v ničem nevybočuje. ()