• Belgie

• slovenský

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

Snímek evropské kvality, jehož sterilnost mě jakž takž nechala chladným. Ovšem na papíře to musí působit minimálně pornograficky. 70%(15.8.2008)

Zajímavý, vcelku civilní film s netradičním námětem. Vidět čas od času evropské drama je vlastně vždycky osvěžení. A ústřední postava Maggie mi byla sympatická stejně jako třeba postava Mikiho.(24.4.2016)

Irina Palm vám už vysvetlí, čo to znamená keď sa povie: "Živím sa vlastnými rukami."(10.8.2009)

Povedená hudba a hodně slušný, ale především uvěřitelný příběh ženy, která je ochotna pro své blízké udělat pro někoho nepředstavitalné věci.(20.6.2009)

Britské sociální drama křížené s kontextově skutečně velmi bizarní romancí. Film ve své podstatě příliš depresivní, odkazující k faktu, že lásku lze najít skutečně všude, což je v jeho vyznění snad jediný pozitivní fakt. Irina Palm ovšem především analyzuje otázku, co je to vlastně mateřská oběť a v tomhle záměrně extrémně zvoleném případě lacině nemoralizuje a nechává divákovi prostor k přemýšlení a k zaujímání stanoviska... Bezesporu zajímavý film...(4.11.2009)