Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 050)

,,ANDY BERE ROHA A MY UDĚLÁME TO SAMÝ!!....“ /// Strůjci svýho osudu v ráji na zemi (aneb hračky v mateřský školce) - kurva (sorry děti) jsem netušil, kolik času se dá zabít jen čuměním na hračky. Skvělá Barbie a místy horor pro nejmenší (panenka Chucky....), což značí dobrou zábavu pro ty starší. ,,ALE NEJLEPŠÍ NA ANDYM JE, ŽE TĚ NIKDY NEOPUSTÍ!“ No já vím, jak malý děcko! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem tvrdil, že Ken je pěkná svině. 2.) Potřebuju udělat hračce lobotomii. 3.) Nechápu, že nos, uši, oči, pusa, ruce, nohy a knír můžou mít osobnost (...já vím šéfe...). /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ *(8.7.2012)

Veľkolepý návrat. Teraz som to dopozeral po pár rokoch aj s dcérkou a stále super. Už sa teším na štvorku.(17.1.2018)

Napotřetí jsem podlehla a měním z původních čtyř na pět hvězd. Teď už definitivně můj neoblíbenější Příběh hraček. Hororová školka mě bavila mnohem víc než třeba hašteření Woodyho a Buzze. Tu atmosféru bych snesla i další půl hodinku navíc. P.S.: Konečně ta správná Barbie! 9/10(2.12.2018)

Zábavný a velmi dobře udělaný poslední díl. Bavila jsem se, ale přece jen, na jedničku ani dvojku to nemá(18.6.2010)

Tak teď nevím, kdo od koho sebral inspiraci - Svěrák od Pixaru, nebo Pixar od Svěráka? Ne, čistě náhodou se nám tu sešly dva tematicky velmi podobné filmy určené především pro děti. V obou je tolik aktuální a "moderní" otázka ekologie, třídění odpadů - ale to je poznámka jen tak na okraj. Toystory si udržuje stejně jako v předešlých dílech svou vtipnost, nechybějí skvělé hlášky, ale oproti dvojce nepřináší ani nic nového - opět se utíká před nebezpečím, klade se důraz na přátelství a "správné hodnoty" (ovšem nikterak školometsky) a opět se všichni chtějí šťastně vrátit k Andymu. Pro mě je to však celkem bez nápadu, a tak ocením především grafické zpracování a sem tam nějakou vtipnou hlášku.(21.6.2010)

To byl nervák, takhle stresovaná jsem u filmu nebyla dlouho. A samozřejmě mi na konci i ta slza ukápla.(27.6.2010)

Trojka se mi líbí nejvíc. Když ke konci filmu tahle parta posedává na zápraží, máte pocit, že nedospěl jen Andy, ale všichni z téhle skupiny s kovbojem v čele. Dětství končí, připravte se na život, ten může být docela težkej, milé děti, vždyt jste viděli, co potkalo nás. Některé scény jsou temné (spalovna, výslech, útěk ze školky, změna Mazla), batole nebo opičáka bych věru nechtěl potkat během podvečerní procházky parkem. Závěr je dojemný a, jak to, říct.. dospělý. Že by měl mit film drsnější konec? Tak snad přece jen je to dětský film, ne..(25.7.2010)

tentokrát jsem se už vážně musel bránit slzám ;) Parádní animovaný film, jak má být a určitě nedělá ostatním dílům ostudu(4.8.2010)

• honajz2

No krása. Toy Story se v pokračováních neuvěřitelně zhoršilo, asi tak jako pokračování Shreka.(7.8.2010)

Ono je to lepší než dvojka a co má navíc, je to, že to hraje na nostalgickou notu. Třikrát jsme se s hrdiny setkali a pocit, že se vidíme naposled je hodně silný. Co se týče děje a dobroudružství tak boduje celý film na výbornou, vymýšlí nové situace a zápletky a člověk si to uživá, nechá se několikrát překvapit (a velice příjemně), od první do poslední minuty se něco děje a úplný závěr ve vás rozdělá oheň nostalgie a smutku, kdy loučení s hračkami z dětství je úplně to samé jako loučení s dětstvím obecně, kdy si každý uvědomí, že ten krasný čas jednou skončí a i když si někdy říkáme, že je nám parádně, tak stejně nám nebylo nikdy lépe než když nám bylo osm...Slza té proklaté nostalgie se úspěšně prodrala na povrch. A já za to z celého srdce tvůrcům děkuju....(29.8.2010)

Ak dokáže niekto zvyšovať kvalitu svojich snímkov s počtom pokračovaní, tak je to určite Pixar. Tretie pokračovanie Toy Story je tak dokrajnosti vypiplaný animák, že ma ani nenapadá čo povedať, aby to neznelo ako nejaká oslavná alegória. Každopádne post najlepšej animácie vôbec si udržal stále, k tomu si môžeme pridať viac než výbornú zápletku, ktorá dokonca rešpektuje plnohodnotnú detskú i odrasteneckú logiku a ja začínam veriť, že Pixar sa snáď nedokáže zmýliť. Možno o to viac bude bolieť prvé sklamanie, ktoré zákonite musí raz prísť, ale už teraz dúfam, že to je od nás ešte pekne ďaleko. Čo sa týka Toy Story 3 je úžasné koľko dokonalých gagov a tekmer nepovšimnuteľných vtípkov sa tvorcom podarilo do príbehu vtesnať. Veľký vnútorný súboj o prvenstvo s tohtoročným konkurentom Ako si vycvičiť draka. Len tak ďalej pixarovci.(15.9.2010)

K tomu neni snad ani co dodavat. Toy Story bylo a bude jeden z nejlepsich animaku! Barbie&Ken rulez!(23.9.2010)

Krása. Prvé Toy Story som ako dieťa neskutočne žral, dvojka až tak moju pozornosť neupriamila, no toto bolo niečo nádherné. Oveľa krajšie zakončenie animovanej série ako napr. taký okukaný Shrek. Nové postavy zapadli, príbeh bol jednoduchý a zároveň príznačný, celé sa to pekne vinulo, až prišla záverečná scéna, pri ktorej sa vo mne nahromadilo toľko emócií, až som to takmer v sebe neudržal. A ešte k tomu tie oblaky za tým. Ak ste v detstve pričuchli k jednotke, trojka vás musí chytiť za srdce.(1.10.2010)

Už jsem se rozepisoval u předchozích dílů. Tento je, troufám si říct, v nejednom předčil. Nejde jen o tradiční skvělou animaci Pixaru, kvalitní dabing hollywoodských hvězd, ale hlavně o geniální myšlenku a neuvěřitelně silný příběh. Nadšení!(12.10.2010)

Ani neviem kde mám vlastne začať. V Toy Story 3 už vidíte ako veda pokročila. Veľmi krásne spracované prostredie, fakt ako z knižky. Hlavne to možte vidieť keď prišli hračky do školky. Jednoducho radosť nato pozerať a to som pozeral 2-D verziu, v 3-D by to bola už iná káva. Dúfajme že PIXAR nespraví tú chybu ako vačšina štúdii, a že nebudú sa snažiť o pokračovanie, pretože to by ma nepotešilo. Skončilo to tak ako to skončiť malo a to sa mi na tom páčilo. No ak by aj ku tomu došlo, verím že to nebude v priebehu 2-3 rokov, tak by túto trilogiu mali nechať tak a začať odznova s novými príbehmi a nápadmi(19.10.2010)

Pixaři sice pořád válí, ale třetí díl Hraček je trošku jinde než předchozí dva, myslím, že je ještě méně pro děti, je více nostalgický, většinou pomalejší a upovídanější, je tu míň akce a humoru. Z počátku mě trošinku nudil, ale když se to později přeci jen rozjelo, zaujal mou pozornost na 100%. Potěšilo zakomponované vězeňské a útěkářské drama, závěrečná naháněčka, a při některých scénách jsem si říkal, že tenhle horor děti neustojí :o) Závěrečná scéna v tavicí peci je hrozně silná, opravdu si zaslouží vypíchnout, to jsem tady nečekal. Celkově slabší než předchozí díly, ale pořád hodně slušné a pár scén opravdu výborných. Grafika jako vždy vynikající.(20.10.2010)

Neuvěřitelně vyvedené pokračování... Bravo...(28.10.2010)

Nikdy bych nevěřil že budu tleskat a fandit hračkám. Jeden z nej filmů roku!(29.10.2010)

To co jsem prožíval po celá léta,tak si pamatuji ve spojení s Příběhem hraček,tak mi ukápla slza,když se hračky loučily.Má pohádková láska skončila a nezapomenu na ni.(2.11.2010)

Pre mňa mierne sklamanie. Oproti prvým dvom dielom je trojka menej dobrodružná a ružový medvedík mal dostať viacej priestoru. Slabšie 4*.(8.11.2010)

Já nevím jak vy, ale já jsem opravdu brečela - snad nejemotivnější díl.(14.11.2010)