Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 050)

,,ANDY BERE ROHA A MY UDĚLÁME TO SAMÝ!!....“ /// Strůjci svýho osudu v ráji na zemi (aneb hračky v mateřský školce) - kurva (sorry děti) jsem netušil, kolik času se dá zabít jen čuměním na hračky. Skvělá Barbie a místy horor pro nejmenší (panenka Chucky....), což značí dobrou zábavu pro ty starší. ,,ALE NEJLEPŠÍ NA ANDYM JE, ŽE TĚ NIKDY NEOPUSTÍ!“ No já vím, jak malý děcko! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem tvrdil, že Ken je pěkná svině. 2.) Potřebuju udělat hračce lobotomii. 3.) Nechápu, že nos, uši, oči, pusa, ruce, nohy a knír můžou mít osobnost (...já vím šéfe...). /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ *(8.7.2012)

Tady není co řešit... Pixar opět nezklamal (mouchy nenalezeny), nelze dát jinak než plný počet...(17.11.2010)

80% Nevím proč, ale Trojka mi přišla taková jiná - pohádková, ale zároveň jsem v tom viděl určitě prvky dospělosti - dramatu? (sám jsem překvapen, za tohle slovo :)). Pokud tohle bylo ukončení Toy Story, tak bylo vkusné, nápadité. PS. Po shlédnutí jsem začal vzpomínat na všechny své hračky z mládí, které jsem kdy vyhodil nebo "daroval" někomu jinému.(21.11.2010)

Hračky s náma byly dlouho a zaslouží si trochu sentimentu. Příběh je navíc docela dobře vystavěný a scénka na smetišti je bezvadná. Jestli je to skutečně konec, tak velmi důstojný.(8.1.2011)

"Vlajková loď" od Pixar-u nesklamala. Toy Story sú ako víno, čím staršie, tým lepšie. Výborný súlad vtipu, paródie, irónie a deja. Poctivo odvedená práca patrične korunovaná zaslúženým úspechom a oceneniami. Osobne ma dostal telefón na kolieskach, ktorý si pamätám z mojich deckých čias :) Donekonečna a ešte ďalej!!! Ale nech ma neberú v Pixar-e doslova...(21.3.2011)

Prostě a jednoduše výborné , krásné a nostalgické. PS: Bazz jako Španěl mě fakt dostal, a o Kenovi ani nemluvě.(16.4.2011)

Za sebe můžu říct toto: Před tímto filmem jsem viděl animovaný film Na vlásku a tento film se mi velice líbil, spíše jsem byl z něj nadšený. A pak přišlo rozdávání cen. A Toy story 3 v něm dominovalo před už zmíněným filmem. Hned jsem si říkal: "Tak to musí být paráda, když to porazilo i tento film". Ale nestalo se tak. Neříkám, že by to byl špatný film (dodíval jsem se v pohodě až do konce), ale po skončení bych kvůli tomu, jak jsem byl rozlícený, dal 40%. Ale po uklidnění můžu vklidu říct průměrný animovaný film na slušných 55%. Ale NIC VÍC.(1.11.2011)

Úroveň ságy stoupá, v jackpotu se to mele, pořád v tom ale nevidím onen orgasmický zážitek, který má představovat špičku žánru. Co třeba taková Auta, ta jsou přece mnohem dál!(6.11.2011)

Tak po letech nádherné pokračování dvou prvních filmů o hračkách, které ožívají bez přítomnosti lidí. Tentokrát to bylo trochu smutnější a dojemnější (ten konec!) a tím pádem i nádherné. Mám ráda, když mě film dojme a mám slyzy na krajíčku. Nevím, jestli jsem taková citlivka, že mě i nějaký animák dokáže takhle dojmout ale u třetího dílu Toy Story jsem byla prostě a jednoduše na měkko. Hold, každé dítko jednou vyroste ale Woody, Buzz a další hračky naštěstí zůstávají, jen absence Woodyho milé - slečky pastířky mě trochu mrzí. Zas mi to ale vynahradila Barbie s Kenem, kteří byli fantastičtí. Málokdy se tak krásně nějaká trilogie povede, u Toy Story ale platí to, že se povedla naprosto bezchybně.(7.9.2012)

U konce jsem plakal.(3.10.2013)

Výborný třetí film. Ale už není úplně pro děti, spíš pro ty, kteří hračky už odložili, nebo se chystají je uklidit. Velký útěk po animácku. Toho sentimentu tam bylo trochu dost. Ale na druhou stranu, co jiného asi tak hračky můžou řešit, hombre...(13.2.2014)

V pořadí 3. celovečerní film a stejně velký úspěch jako u prvních dvou. Tady je recept na to, jak točit pokračování. Verdikt: 5* a 85 %.(22.12.2014)

Při scéně na smetišti jsem měl na krajíčku. Nostalgicé a smutné vzpomínání, které ani mě nenechalo chladným. I třetí díl má velikou kvalitu!(15.10.2016)

No, popravdě některé pasáže se mi zdály dost drsné, a jestli na to koukaly děti, tak v některých částech musely být šokovaný. Třeba scéna pošleme hračky do spalovny, nikdo je nezachrání. A dost smutný konec, sice s happyendem, ale i tak. No uvidíme, co vymyslí ve čtyřce.(19.8.2017)

Tvůrcům Toy Story se daří, co málo komu, a to, že každým dílem se zlepšují. Pro mě je trojka nejlepší z dílů a moc rád se k ní vracím. Místy se mi dokonce zdá až hororová. (Pasáž miminka na houpačce je opravdu děsivá.) A mohl bych klady stále pokračovat. Závěrečná scéna na skládce je napínavá k prasknutí a úplný závěr filmu je jeden z nejdojemnějších, co jsem kdy v anime filmu viděl. Prostě skvost.(25.10.2018)

Nádherné, okouzlující a hlavně vtipné! Parádní trilogie Pixarovského Toy Story! Je to můj nejoblíbenějším animovaný film, který bude vždy můj nejoblíbenější a to do nekonečna a ještě dál!(17.6.2010)

Toy story je muj nejoblibenejsi animac dodnes. Videl jsem ho poprve v peti letech na predpremiere v Praze a od te doby je to muj nejcasteji pousteny film. Po "doplnujici" a scenaristicky vratke dvojce jsem se opravdu bal. Vlastne jsem se bal na to jit, nez uvidim prvni recenze a pral jsem si, aby TS3 nezkazilo serii jako Shrek Treti. Nestalo se!!!.......................................... Toy story 3 je pro Pixar stejne jako Star Wars III pro George Lucase...Je kazdopadne nejtemnejsi, nejdospelejsi a nejvaznejsi (zasmal jsem se jen jednou u pana Palacinky:) ze vsech dilu, vzbuzuje nostalgicke vzpominky na "starsi sourozence" a skvele uzavira serii. .............................Vestba se naplnila a hrozba, ktera se resila cely druhy dil se opravdu stala. Andy vyrostl a hracky se jen marne snazi o jeho prizen. Pocit deprese pro me jako pro pametnika nastal hned po titulcich, kdy jsem zjistil, ze Andyho pokoj vypada uplne jinak nez drive a z hracek zustala jen nejhlavnjesi parta (cely zbytek filmu jsem si pral, aby se nekde ukazala jeste Pastyrka...marne)...a v podobnem duchu se tahne cely film gradujici v opravdu napinave az poapokalypticke scene kdy Woody hledi na futuristicke panorama smetiste (pripominajici AI umelou inteligenci) a velice dramatickou scenu v peci (jakou lavova planeta ze SW3)......................... Namet je skvely....kde se originalita a nepredvidatelnost ale ztraci je samotny scenar. O co jde? Hracky se opet omylem dostanou do problemu, role premlouvajicich k navratu k Andymu se asi trikrat prohodi, zase a znova tu mame Buzze kosmonauta, opet je tu zachrana a hracky pobihajici mestem. Po pravde scena, kterou vsichni oslavují, a to spanelsky Buzz, se mi nelibila vubec a spise me rozcilovala. Momenty, jako pad televize na Buzze, který mu nepraskl ani platovou helmu a nerealisticke umyti zahradni hadici bych prehledl, ale NEJVETSI PROBLEM vidim v hlavnim zaporakovi, coz je v tomto pripade narozdil od predchozich epizod pouze hracka...jak jinak nez stary ruzovy medvidek- ze zacatku nejsympatictejsi a na konci predvidatelne uskocny parchant, ktery spolu s holi a vekem je naprosto totozny se Zlatokopem a to vcetne sceny zrady a i jeho konec je temer totozny...VELKA SKODA! Stejne jako v TS2 je tu retro scena z minuosti o zlem chovani deti k hrackam a me osobne tu zcelaa chybi vyraznejsi soundtrack a nejaka ta pisen v deji (v pozadi samozrejme). A co opravdu nechapu, proc na konci musi byt misto hlavni pisne nejaka zasr... spanelska cover verze. HRUZA .....Verdikt proto je takovy, ze brilantni zpracovani totozneho formatu jako mela dvojka, ji uplne zastinil a kdyby byvala vubec nebyla, tak bychom sice prisli o nejpamatnejsi moment opravy hracek, ale razantne by se zvysil muj zazitek! .......................................Proc tedy tak vysoke hodnoceni??? Vynikající námět, zajímavé charaktery hraček, momenty s hravou holcickou, pan Palacinka, scena kde se hracky (hrdinove z meho detstvi) chyti za ruce a jdou vstric smrt a vubec vsechny sceny na smetisti az po dokonaly zaver!!!! Co víc, je to jedna z mála trojek (nebo mozna i jedina?!), které by mohli zustat bez predchozich titulu a temer by se to nedotklo jejich kvality ci chapani deje....A k tomu konci..ano...na konci jsem opravdu plakal, kdyz se Andy vzdaval hracek. Prvni dil jsem videl v peti. Treti ve 20ti a byl to perfektni zazitek. Myslim ze kdybych videl prvni dil nedavno nebo vubec, pripadne kdybych sel rovnou na trojku, tak by to byl jen jeden z rady nadprumernych filmu, ktery by me nijak citove neoslovil. Stejne jako neoslovi dnesni deti, ktere (uprimne) dnes citovy vztah k hrackam vubec nemaji. Proto bych rad tuto pohadku doporucil vsem 18 ti a vice letym lidem, kterym zarucene probudi vzpominku na jejich detska leta. Prvni dil zustal vsak neprekonan. At zije kral!!! ALTERNATIVA: Toy Story, Příšerky s.r.o., Strings(19.6.2010)

Série filmů Toy Story je moje srdeční záležitost, takže jsem si logicky nemohla nechat ujít ani trojku. Trojka Toy Story je o něco méně vtipná než předchozí dva díly a možná až trošku moc sází na sentimentalitu, kterou sdílí všichni fanoušci Toy Story. Ale trojka zaručeně nezklame - opět je v mnoha směrech vtipná (barbie a ken, pan Bramabora, Buzz jako Španěl, atd.), akčnější a ke konci vás doslova citově vydírá. Nové Toy Story dělá čest své sérii a mile pohladí po duši jako předchozí dva díly. 100%(19.6.2010)

70%? Film je skvělej jako vždy, dává pěknej návod jak recyklovat hračky :) (tedy dobrý i špatný způsob) a dobře uzavírá celou sérii. Ale potřetí už se z toho přecejen stává seriál, který moc nového nenabízí. Ale jsem rád, že kromě klaunů, se teď můžu bát i panenek nemluvňat - tahle hororová příměs je opravdu příjemný spestřením. Jinak je skvělý, že v dnešní době si můžu zaplatit a dívat se v kině, jak si někdo hraje za mě (a 3D :) Už vím, co s nadbytečnou tortilou, panenku jdu zavřít do mrazáku, ale zlý doktor Čunče zůstává na svém čestném místě u dveří.(26.6.2010)

Animak roku.Nepřeháním.Už po úvodní akční sekvenci jsem byl nadšený jak malí kluk.Jak plynul děj spokojenostn rostl.Bože ty útěky byli skvělí neměli chybu kombinace akce s humorem ale i přesto musím přiznat,že jich je tu moc.Temnější nota na,kterou tvůrci vsadili je pro mě krok vpřed.Toy Story je podle mě správný příklad jak by měla serie fungovat kde každý díl posouvá film dopředu a né dozadu viz Shrek.Z nových postav vám nejvíce uvízne diktátor v podaní medvěda a Ken,který konečně najde svou vysněnou Barbie.Woody a Buzz jsou tahouny filmu a zvlášt je to vidět,když se rozdělí.A nakonec závěr je úžasný a nechává zadní vrátka k dalšímu dílu kdyby náhodou.Hudba je svěklá taky jí dělal chlapek co vymysle hudbu ke Ztraceným a k novému Star Treku.Pixar je králem animovaného filmu jedinými filmy,kteří se budou moc pokusit vyrovnat je Jak vycvičit draka a Legenda o sovích strážcích. Ps:Výborný předfilm Den a Noc.Tolik hravosti a kouzla na několika minutách se jentak nevidí a ješte k tomu s dobrou pointou a hudbou.(28.6.2010)

Poslední díl této velice vydařené pixarovské trilogie byl obvzláště důstojným rozloučením s Andyho světem hraček. Dovoluji si tvrdit, že třetímu dílu Toy Story se povedlo to, co se jen tak nějakému filmu nepovede. Při jeho sledování jsem střídavě dostával záchvaty smíchu a střídavě potlačoval slzy a stejné reakce jsem pozoroval i u svého okolí a to bez jakého koli věkového rozdílu. Toy Story 3 je dle mého nejpovedenějším kouskem celé trilogie a to i přes podobnou zápletku, která se opakuje ve všech dílech (samozřejmě s menšími změnami). Vždyť tento film u mě vyvolal upřímnou nostalgii a mě samotnému se zastesklo po mých odložených hračkách, které čakají na svůj další osud v zaprášené krabici...A zvláště pak scény "spalovna" a "Andyho loučení s hračkami" překypovaly emocemi, které tyto pocity jen prohlubovaly a tak díky bohu za takové scény jako byla hlídací opice nebo španělština v podání Buzze. Výborný film od výborného Pixaru, který jen a jen potvrzuje, že animáky prostě umí. 5*(21.7.2010)