Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 060)

,,ANDY BERE ROHA A MY UDĚLÁME TO SAMÝ!!....“ /// Strůjci svýho osudu v ráji na zemi (aneb hračky v mateřský školce) - kurva (sorry děti) jsem netušil, kolik času se dá zabít jen čuměním na hračky. Skvělá Barbie a místy horor pro nejmenší (panenka Chucky....), což značí dobrou zábavu pro ty starší. ,,ALE NEJLEPŠÍ NA ANDYM JE, ŽE TĚ NIKDY NEOPUSTÍ!“ No já vím, jak malý děcko! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem tvrdil, že Ken je pěkná svině. 2.) Potřebuju udělat hračce lobotomii. 3.) Nechápu, že nos, uši, oči, pusa, ruce, nohy a knír můžou mít osobnost (...já vím šéfe...). /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ *(8.7.2012)

Pixarovka jak jen to jde. Originální, hravé a obsahově příjemné. Co víc chtít.(27.11.2018)

Třetí díl Toy Story mi nepřišel jako pohádka pro děti, nýbrž jako animovaný film pro dospělé, kdy Andy již vyrostl a odchází na vysokou. Pro hračky to znamená konec hraní, budou buď zavřeny v krabici ve sklepě anebo rozdány. Pro hračky je to docela těžká záležitost a film proti předchozím dvou dílům kvůli tomu vypadá docela vážně. Proto srandy tu tolik není jako dřív, nýbrž animace šla po letech mnohem kupředu. [28277. hodnocení, 1057. komentář, 82%](3.8.2019)

Při prvním díle mi bylo cca deset let. U třetího mi je 24 a směju se pořád celý film. Nostalgie, sentiment,...(17.6.2010)

Prostě idelaní pro celou rodinu. Nemyslím si že se to nemůže líbit dospělím. Jsem dospělý člověk a ty co na to nechtěj jít se spíše stydí. No a teď k filmu. Musím říct že jsem se neustále bavil. Na pohádku velice vtipné, napětí ale zůstává u pohádek. Ale předvídatelnost máte snad jen tu: že to dobře dopadne, jinak to je celkem nepředvídatelné narozdíl od jiných dílů. :-) Vlastně nemám co vytknout bezvadný animáč.(5.8.2010)

Celkem dobré, akorát začátek byl poněkud rozvleklý a vtahující příběh z toho začal být až tak po 30 minutách.(12.8.2010)

A je to tu.Po 11 letech přišli tvůrci Toy Story s poslední revolučním dílem i v 3D. Nejlepší díl z celé trilogie, u kterého se dalo velmi pobavit a i zasmutnit. Nebudu se tajit tím, že při posledních scénách, mi tekly slzy po tváři a to i přesto, že kolem mě v kině běhali 3-leté děti a smáli se tomu. 10/10 BTW: i moje hračky zůstanou navždy v mém srdci :-)(14.8.2010)

Tieto rodinne komedie nikdy nebudu patrit medzi nieco co by som si vedel vychutnat. Toy Story 3 som pozeral iba preto aby som videl ci sa nejakym sposobom bude lisit od prvych dvoch dielov. A pravdu povediac v tomto pripade kedze som o film nemal ziadny vacsi zaujem a bolo mi jedno ako to dopadne som si pred tym precital par komentarov a pozrel hodnotenie na niekolkych strankach. Prekvapili ma vsetky tie superlativy a skvele hodnotenia a tak som do toho siel trochu v napati zeby sa predsa len zrodil vyborny animak od cias Shreka prveho. No za mna mozem povedat ze sa tak nestalo. Pribeh hraciek 3 sa mi paradoxne zda este hlupejsi a naivnejsi ako jeho dvaja predchodcovia ale moze to byt samozrejme aj tym ze prve dva diely som videl ked som bol v trochu inom veku ako teraz. Naozaj nevidim na tomto filme nic vynimocne koli comu by som ho doporucoval ludom ktori sa vyslovene nevyzivaju v detskej jednoduchosti a naivnosti. Nikoho tym samozrejme nechcem urazit ale Toy Story 3 sa ukazal iba ako dalsia hovadinka ktora u mna osobne zapadne prachom snad za menej ako mesiac pretoze teraz to uz nezachrani ani nostalgia ani nic podobne. Davam 3 hviezdy za 3 dobre sceny a tak ako u predoslych dielov lebo vazne neviem ako inak by som to ohodnotil. Ludia ako ja by sa zrejme na tieto rodinne komedie mali prestat pozerat. Je mi luto ale ako som to pisal uz pri mnohych podobnych filmoch toto skratka nie je nic pre mna.(19.8.2010)

Krasna rozpravka, a myslim, ze nielen pre deti. Do kina som siel s mensimi obavami, ako sa budem citit, ak budu v kine vacsinou len deti s rodicmi, ja som siel s dvoma kamosmi :-) Nuz bolo to tak, ale musim povedat, ze ten pocit opadol hned ako zacal Toy Story. Hned od uvodu ma zaujal. A to, velmi emotivnym pribehom, v ktorom sa aj zabavite a na konci len velmi, velmi tazko zabranite tomu, aby sa Vam nezaleskli v ociach slzy. Skvely pribeh, ktory nie je len pre deti. Myslim si, ze sa jedna o najdospelackejsiu cast zo vsetkych troch dielov. Do kina sa urcite oplati ist. Aj napriek tomu, ze deti nemate. P.S. Ta Buzzova Spanielcina, tak to bol absolutne perfektny napad, usmev na tvari som mal vzdy, ked prehovoril, alebo Ken a Barbie, to je nieco uzasne. Super.(21.8.2010)

Mohlo by se zdát, že snímek obsahuje pár prvků a motivů z předchozích "příbuzných", nicméně jej to jako výsledek nikterak nesnižuje, neboť ani tak vůbec nepřináší pocit vykrádání sebe sama...co naplat, oni (vy víte kdo) to zkrátka umějí - animované filmy, které mají to Něco...(21.8.2010)

Můj oblíbený animák nezklamal a servíruje skvělou porci kvalitní zábavy. Příběh hraček tentokrát z prostředí dětské školky, kde to opravdu žije. Jinak Buzz rakeťák ve španělštině nemá chybu. Takže do nekonečna a ještě dál.(25.8.2010)

Dostalo se mi nového dílu, který jsem si tak přál. Je úplné odlišný než ty předchozí dva. Vracejí se zde postavy, které jsme tak strašně dlouho neviděly, je tu temná skvrna v podobě části školky pro mrňouse, kterou jen málokdo čekal, je tu španělský Buzz a úžasné rouzloučení. Jo, tenhle film pořádně roztočil ty emoce ve mě a já jsem za to rád. Protože pak už se nezapomíná... Pár extra bonusů pro mě -> Byli tam hrdinští vojáčci, dvojka Kena a Barbie, strašidelné mimino a děsivá opice, titulkové "miniokno" a závěr, kdy mi kvůli té roztomilé holčičce málem ukápla slza. Paráda, paráda, paráda :-)(28.8.2010)

Neuvěřitelně nabušenej animák. 90%(27.9.2010)

Nejlepší díl trilogie? To se dá těžce určit. Každý díl je jiný. Tenhle se ale liší hodně od zbylích dvou. Možná je to tím, že jsem s hlavním lidským hrdinou dospěl, do téměř stejnýho věku (ale hračky jsem už opustil dávno, až na Transformers), možná je to tím, že to je opravdu drsný vězeňský drama, bůh ví. Každopádně soška za nejlepší animák to má nejspíš jistý.(27.9.2010)

Je to neuveriteľné, ale Pixar opäť prekonal sám seba. Nechápem, ako je možné po toľkých rokoch vstúpiť do tej istej rieky a stále z nej vyloviť také neuveriteľné množstvo originálnych nápadov, zaujímavých postáv, chytrého humoru a emócii. 9+/10(16.10.2010)

Podle jistých indicií jsem usuzoval, že uvidím nejlepší Toy Story ze série. Jenže i tenhle díl nijak zvášť nevybočuje ze zajetých kolejí. Stále je to ta stará dobrá klasika. Malinko nadprůměrnej příběh zachraňuje velmi dobrá poslední půl hodina a do toho počítám i titulkové scény. Závěrečná scéna filmu byla neuvěřitelně dojemná. Já jsme zkrátka měkota. Velmi se mi líbil Buzz ve Spanish Modu a za povšimnutí stojí i plyšový Totoro, asi si o něj i přes svůj věk napíšu Ježíškovi. :-D(20.10.2010)

Lion King sa nekonal. Slzy tentokrat neboli ale Toy Story 3 je umna najlepsia rozpravka za posledne roky... Film ma akcne,smiesne,napinave.. jednoducho strasne rychle tempo po cely cas... nieje tam pasaz dlhsia nez 10 minut pri ktorej by mal divak sancu sa nudit... Je tu proste vidno ze film nebol robeny na silu len kvoli prachom ako vsetci najnovsi Shrekovia etc... ale Pixar si natom dal naozaj zalezat a dokazuje ze robi tie najkvalitnejsie rozpravky za posledne roky... na cele s Toy Story 3 a Wall-E. P.S.: Barbie & Ken boli super :P 9/10(24.10.2010)

I dospělej člověk má po shlídnutí TS3 chuť vyhrabat svoje starý hračky a ještě si s nima naposledy pohrát :) 4,5*(31.10.2010)

Opravdu poctivé pokračování kultovní animačky. Jelikož už mě nejsou hračky už tak blízko jako dřiv, dal bych 4* i přes to že je to propracované do posledního detailu, jak se u Pixaru sluší a patří. Jenže titulková sekvence mě prostě uzemnila a dojem umocnila, já prostě nemůžu jinak než dát za plný počet. Je to fakt pecka ať je Vám kolik chce let.(1.11.2010)

Když jsem Toy Story viděl poprvé, bylo mi 7. Dnes jsem se nostalgicky vrátil zpátky do dětství a připomněl si jeden z nejzajímavějších nápadů vůbec, že hračky jsou živé. Pohled na děti hrající si ve školce byl tak krásný. Okamžik před zpopelněním byl monstrózní a při jeho sledování jsem zapomněl, že se dívám na animovaný film. Spíše jsem se cítil jako u nějakého fenomenálního válečného dramatu. No a Buzz Rakeťák je bezkonkurenční! Navíc ve španělském módu ještě o třídu lepší než kdy dřív. Dojemné předávání hraček na konec a hraní si s nimi nemůže být pro Woodyho, Buzze a jejich partu lepším rozloučením.(6.11.2010)

... to nepsala Barbie !(14.11.2010)