Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 047)

BAFTA Awards - 1: Najlepsi animovany film + 2 nominacie: Adaptovany scenar / Vizualne efekty ________ 90%. Bolo to opät krasne, ako aj prve dve casti, ale asi sa mi najviac pacila ta druha cast. Nieco malinko mi tu k 5* chybalo, ale neviem co. Nepamätam si presne, o com bola dvojka, ale zdala sa mi byt akcnejsia, vtipnejsia alebo dobrodruznejsia, ale na druhej strane bola tato tretia cast v zavere najdojimavejsia, takze kazda cast ma nieco do seba. Od roku 1995 sa da krasne vsimnut, ako uz pocitacove animaky pokrocili a dnesne male deti sa pri premiere tohto filmu zase budu tesit na prve dve casti a kedze ich nepoznaju, alebo ich nemali este moznost vidiet, bol dobry napad rezisera trosku predstavit Andyho, kto to vlastne bol a ako sa dokazal s hrackami hrat, ked bol este maly. Avsak mne osobne sa tento rok asi najviac pacil animak JAK VYCVICIT DRAKA (2010), ktory ma u mna jednoznacne 5*. ________ Tom Hanks - (Woody) +++ Tim Allen - (Buzz Rakeťák) +++ Joan Cusack - (Jessie) +++ Ned Beatty - (Lotso) +++ Michael Keaton - (Ken) +++ Wallace Shawn - (Rex - zelený dinosaurus) +++ John Morris - (Andy) +++ Jodi Benson - (Barbie) +++ Bonnie Hunt - (Dolly) +++ Produkcia: John Lasseter +++ Hudba: Randy Newman +++ (Videl v 3D kine 03.08.2010) +++(4.8.2010)

Nejnovější díl známého Toy Story a také nejlepší! U této trilogie platí pravidlo - čím novější, tím lepší! Toy Story 3 obsahuje zcela nový děj, grafické zpracování a nové postavy. Příjemně jsem se bavil a můžu si tento film pouštět kdykoliv znovu.(15.3.2015)

Do třetice opět skvělé, Pixar v nejlepší formě.(5.9.2015)

Hmm... tady se mě někdo pokoušel ke konci rozbrečet. Nepovedlo se, ale i tak to byla úžasná podívaná.(28.1.2016)

Raději si budu myslet, že hračky neožijí, když se na ně lidé právě nedívají... Ale k filmu, příjemné překvapení. S malými dětmi opatrně, je to místy docela drsné drama s několika napínavými i (skrytě) krutými scénami. Animace od prvního dílu opravdu povyrostla, ale i kdyby ne, Trojka je plně fungující příběh, žádná dovářka.(21.1.2017)

Dokonalý, po všech stránkách. Miluju to a asi nedokážu říct, jakej díl Toy Story je nejlepší, protože každej je opravdu úžasnej, ale plně dokážu říct, že trojka je příběhově nejsilnější, má skvělého "záporáka" , krásnou nostalgii a závěr, který skoro až bral dech. Důstojné rozloučení, které by mohlo zůstat uzavřené. S Ratatouille pro mě nejlepší Pixarovka.(1.9.2018)

Film, který Vás zaujme, pobaví, dojme, film, který je milý, skvěle dabovaný, chytrý, fantasticky udělaný, film, který je vtipný, nenásilný, odpočinkový, to je přece film, který chceme vidět. To je TOY STORY 3. Zapomněl jsem geniální, krásný, citlivý a nezapomenutelný. Ten film není pro děti a není ani pro dospělé, on je totiž pro všechny. Nádhera BRAVO děkuji, já odcházel z kina nadšený ze skvělého uměleckého zážitku. Ještě jsem zapomněl - přátelství je pro mne stejně důležité jako láska.(17.6.2010)

Pixar naštěstí zmoudřel a vykašlal se na filmy typu Wall - E, Up apod. Nepopírám, že Toy Story je moje srdcovka a že při objektivním hodnocení by tento film neobdržel lepší hodnocení než předchozí dva díly. To ovšem nic nemění na tom, že se zcela jistě jedná o jednu z nejlepších filmových trilogií všech dob.(18.6.2010)

Super film, Toy Story nikdy nezklame!!! Vtipné od začátku do konce (nejvíc mě pobavil vypracovaný Ken :D)...k mému dojmu přispěl i napínavý děj a dojemný konec ;)(19.6.2010)

Kam se na Mazla hrabe Kuky! Toy Story stále srší fantazií a dokazuje, že i filmový padouch může být k zulíbání. http://chromy.blog.idnes.cz/c/144168/Hracky-co-na-smetiste-nepatri.html(19.6.2010)

Aj keď je to o tom istom ako predtým, aj tak ma to nesmierne bavilo a aj musím sa priznať že aj dojalo. Nechcem to porovnávať s predchádzajúcimi dielmi, lebo si na ne teraz neviem dosť dobre spomenúť. Zatiaľ je to u mňa za 5*(19.6.2010)

Měla jsem tu čest shlédnout to nejdůstojnější zakončení, jaké si Toy Story upřímně zasloužil. Pořád si vzpomínám, když jsem Toy Story viděla poprvé...Byla jsem do toho blázen a ještě teď jsem. Takže plný počet kvězdiček.(20.6.2010)

Lepší návrat legendy ani být nemohl.(26.6.2010)

Skutečně málokdy se mi stává, aby mě nějaká filmová scéna dojala tak, abych stěží potlačoval slzy. Vlastně se mi to poprvé stalo u Vzhůru do oblak a podruhé tady. Tady dokonce dvakrát..(10.7.2010)

Nádherný, vtipný animák, což pro mě byla samozřejmost, už když jsem viděla trailer. Nečekala jsem, že po mém 1. a 2. oblíbeném dílu by to zkazili.(17.7.2010)

Prečo to bolo také pekné,napínavé,dobrodružné,milé,vtipné a aj smutné??? Bolo tam všetko čo tam malo byť:humor,zápletka,pointa,napatie a super aj ked smutné vyvrcholenie. Takto sa to má robiť! NAJVACSIE PREKVAPENIE LETA!!!(11.9.2010)

Klasická podívaná, na jakou jsme u Pixarů zvyklí, jenže právě to, že nic nového vás nečeká, je trochu zklamání. Příběh je roztomilý, dětský, s několika dospěláckými tématy, ale chybělo mi něco, co by mě ohromilo. Všechno je prostě v mezích tradice dobré animované podívané, nic víc, nic méně.(24.9.2010)

Původně jsem myslela, že dam hvězdičky "jen" čtyři, ale za ten nostalgický konec, díky kterému se mi podmočili oči jich dávam 5 :)(28.9.2010)

Řekl bych, že to byl nejlepší díl celé série o těchto hračkách. Snímek, který nadchne především mladší diváky. I když je v tomto filmu použito pár parodických scén z jiných filmů, mladší divák je zřejmě nebude chápat, nicméně pořád je to film jen pro ty nejmenší. Mně osobně dělal problém vůbec film dokoukat. Přiznávám, bylo zde pár věcí, kterým jsem se pousmál, ale spočítal bych je na prstech jedné ruky. Popravdě se jednalo jen o tyto známé scény z filmů, na které jsem si v tu chvíli vzpomněl. Nicméně mně osobně zde chybělo takové to pouto, které bych si k tomuto filmu udělal. Už jsem prostě viděl mnohem lepší animák, který mně rozesmál více a který si mohu pustit znova a znova. To ale neznamená, že tento film je špatný. Právě naopak. Ve filmu je dost scén, které stojí za to jej vidět. A ti nejmenší možná diky tomuto filmu pochopí a uvědomí si, jak se mají k hračkám chovat. :-D aby se z nich nestali zlý medvědi.(1.10.2010)

Pohodový animák. Variace na prison break v podání hraček. Určitě lepší než druhý díl, ale na jedničku holt nemá. Ale je velice zdatným protivníkem.(9.10.2010)

Toy Story 3 je hezky zpracované pokračování dvou předchozích úspěšných dílů od Pixaru. Děj byl úzce spjatý s rolí hraček. Chtěli se dostat zpět ke svému majiteli, od kterého byli neprávem odloženy. Studio Pixar nejenže ke svému úžasnému designu a humoru přidalo i dílo, které bylo pro diváka zajímavé a konec nebyl tak předpovídatelný jako u jiných filmů. Chválím Lee Unkricha a dávám 80% - čtyři hvězdičky.(20.10.2010)