Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 049)

BAFTA Awards - 1: Najlepsi animovany film + 2 nominacie: Adaptovany scenar / Vizualne efekty ________ 90%. Bolo to opät krasne, ako aj prve dve casti, ale asi sa mi najviac pacila ta druha cast. Nieco malinko mi tu k 5* chybalo, ale neviem co. Nepamätam si presne, o com bola dvojka, ale zdala sa mi byt akcnejsia, vtipnejsia alebo dobrodruznejsia, ale na druhej strane bola tato tretia cast v zavere najdojimavejsia, takze kazda cast ma nieco do seba. Od roku 1995 sa da krasne vsimnut, ako uz pocitacove animaky pokrocili a dnesne male deti sa pri premiere tohto filmu zase budu tesit na prve dve casti a kedze ich nepoznaju, alebo ich nemali este moznost vidiet, bol dobry napad rezisera trosku predstavit Andyho, kto to vlastne bol a ako sa dokazal s hrackami hrat, ked bol este maly. Avsak mne osobne sa tento rok asi najviac pacil animak JAK VYCVICIT DRAKA (2010), ktory ma u mna jednoznacne 5*. ________ Tom Hanks - (Woody) +++ Tim Allen - (Buzz Rakeťák) +++ Joan Cusack - (Jessie) +++ Ned Beatty - (Lotso) +++ Michael Keaton - (Ken) +++ Wallace Shawn - (Rex - zelený dinosaurus) +++ John Morris - (Andy) +++ Jodi Benson - (Barbie) +++ Bonnie Hunt - (Dolly) +++ Produkcia: John Lasseter +++ Hudba: Randy Newman +++ (Videl v 3D kine 03.08.2010) +++(4.8.2010)

Dlho som rozmyslal ci tomu dat 3/4* pretoze som v miernych rozpakoch. Som rad ze po tolkych rokoch tomu tvorcovia nedali vela sci-fi prvkov, ale ajtak sa to premna stalo takym next-gen animakom ake poslednu dobu mozme vidiet na kazdom rohu. Pribeh ma prekvapil, scenar bol dobry, postavy to zachranovali kde sa len dalo. Po tolkych rokoch som cakal viac, viac zabavy, akcie, humoru...(5.2.2012)

Většina pokračování už není nic moc, ale tady je to naopak. Líbí se mi stejně jako první dva díly. Ale jak už tady někdo uvedl, nemyslím si, že je to úplně pro nejmenší tak jako třeba jednička. Je v tom trochu hlubší příběh, což amozřejmě není na škodu, jen se trochu posunuje věková hranice diváků.(19.2.2012)

Mnohokrát sa producenti snažia nakrútiť pokračovania úspešných filmov. Druhá časť už býva kópiou prvej, no občas a zase nie výnimočne ešte dokáže zaujať. No akosi som za tie roky nadobudol pocit, že tretia časť býva vzväčša katastrofou. Výnimka potvrdzuje pravidlo a tou výnimkou je pre mňa Toy story, ba práve naopak. Ide o pokračovanie prelomového prvého dielu a sľubnej druhej časti. Mne osobne sa dokonca tretia časť ľúbila viac ako druhá. Myslím, že sa dá povedať, že séria bola aj myšlienkovo uzavretá, preto by som nedráždil fanúšikov ďaľším pokračovaním.(28.2.2012)

Musim naprosto souhlasit s uzivatelem dwyane. Shrek je oproti Pribehu hracek jen velmi slaby odvarek.(30.5.2012)

Šla jsem jako doprovod s dětmi na pohádku bez jakýchkoliv očekávání. Ani jsme nestihli začátek... A ještě že byla v kině tma... brečela jsem jak želva a děti se smály... tak to má být, každý si z toho vezme, co ho osloví... podle mě úžasný film. Předchozí díly jsem neviděla, tak nemůžu srovnávat. Vzhledem k tomu jak silně mě porazila trojka si ty předchozí taky pustím.(4.9.2012)

100%(14.9.2012)

Je sice fakt, že jsem poslední dobou nějakej přecitlivělej :D ale už dlouho se mi nestalo, abych u jednoho filmu slzel smíchy a poté málem řval dojetím. Celá trilogie Toy Story je majstrštyk mezi animáky a třetí díl je jejím velmi povedeným zakončením.(17.9.2012)

• Palisander

Paso doble a Totoro. Inak tuctový akčňák so štandardne sentimentálnym záverom.(10.10.2012)

Už to nie je ten gejzír humorných nápadov ako v prvých dvoch filmoch, ale čo sa týka tvorby animákov v poslednom období, tak tento bol rozhodne jeden z najlepších. Príbeh je opäť zaujímavý, v niektorých chvíľach má človek pociť, že to nebude tak celkom pre deti (tá bábika bola až desivá), ale naozaj mi tu chýba viac humoru. Čo sa týka animačného stvárnenia tak si myslím, že tu Pixar nemá veľa konkurenice.(27.5.2013)

Scéna na skládce patří k těm nejemočnějším, které jsem ve filmech viděl.(4.9.2013)

Scéna, ve které Barbie setře Kena hrozbou zničení jeho šatníku, naprosto vládne - hned po spalovně! Sakra, to byly nervy!(15.12.2014)

Stará známá parta kolem Woodyho, Mr. Potatoeheada a všech ostatních bojuje s nezvratitelným odchodem na půdu.. Za mě fajn dobrodružství, příběh nutný pro zkompletování a završení důležité trilogie. Pochválen budiž Pixar krásných 89%(4.1.2015)

80%(9.12.2015)

Třídilná série, která ve mně zanechala nesmazatelné stopy. Srdeční záležitost.(25.11.2017)

Roztomilé, zábavné a dojemné! Pixar válí!(20.6.2010)

Podle mého nejlepší kousek z této série.(20.6.2010)

Řekla vážně Barbie: ,,Společnost musí být založena na konsensu utlačovaných, nikoliv na hrozbě násilím."? Tenhle film je totální pixarovská pecka. Nejlepší možné zakončení trilogie. Nádherná grafika, scénář, dialogy, gagy, slzy....prostě nářez.(22.6.2010)

Od Pixaru je to krok zpět a minimálně v následujících dvou letech se to nezmění, čekají nás jen pokračování osvědčených značek. Ovšem pokud ta pokračování budou vypadat takhle, nebudu se vůbec zlobit. Třetí Příběh hraček prolomil prokletí třetích dílů, nejen u animáků (Shrek), ale u filmů všeobecně (Piráti, Spiderman). Pixar dokázal, že i napotřetí lze vytvořit kvalitní film. V kině mi bylo zase šest a bylo to jako bych na vhsce sledoval první díl.Kouzelné.(23.6.2010)

Wow. Prostě jsem nadšen. I když jde o třetí díl jediné série z dílny Pixaru, neviděl jsem žádné otřepané klišé ani vysávání z nápadů dílů předešlých. Podle mě 3. díl příběhu hraček přinesl další skvělý nápad, vzhledem k předchozím dílům další naprosto jinou zápletku, skvělou hudbu, emotivní scény ,při kterých i kulkami ošlehaní muži roní slzy, výbornou režii a střih a o perfektí animaci ani nemluvě. Co dodat...viděl jsem krásnou pohádku, u které jsem se opravdu bavil.(26.6.2010)

Má cenu se rozepisovat? Od začátku je jasné, v jakém se tenhle film ponese duchu. Napřed neskutečně švihlý a fantastický herní úvod, který ale rychle přechází do reálu, abychom zjistili, jak málo hraček u Andyho v pokojíčku zbylo. Příběh potom neskýtá nic extra nového, pouze variace na již viděné. Ovšem vše dotažené ještě o kus dál než dříve. A když se mezi vězeňskými kobkami nese tklivá harmonika, či se z Buzze stane švihlý Zorro, nebo když se hračky pustí do velkého útěku (užijte si pana Brambůrka i Kena) či když sledujete propršenou zpověď smutného klauna (ten sakra píše), je jasné, jak zostra má tenhle biják nabito. Jediné,co zamrzí, je absence Pastýřky, kromě ní se veškeré osudy postav jasně uzavírají. A finále ve spalovně je neskutečně emotivní a atmosférické, opravdový vrchol trilogie. Každopádně toto, epilog i celý film na mě tak dobře fungoval, protože jsem měl nedávno nakoukaný předchozí díly. S důrazem na přátelství a rozvernou dětskou fantazii. Takže v závěru mě autoři neskutečně emotivně vypresovali, aby mě pak v epilogu málem rozbrečeli a pak mě zase nechali smíchy hýkat u titulků. Tedy jednoznačně: vojáčci, pane a paní Brambůrkovi, Prasátko, Slinky, Barbie, Ufonci, Rexi, Buzzi a Woody ... máte ve mně přítele...(1.7.2010)