Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 048)

BAFTA Awards - 1: Najlepsi animovany film + 2 nominacie: Adaptovany scenar / Vizualne efekty ________ 90%. Bolo to opät krasne, ako aj prve dve casti, ale asi sa mi najviac pacila ta druha cast. Nieco malinko mi tu k 5* chybalo, ale neviem co. Nepamätam si presne, o com bola dvojka, ale zdala sa mi byt akcnejsia, vtipnejsia alebo dobrodruznejsia, ale na druhej strane bola tato tretia cast v zavere najdojimavejsia, takze kazda cast ma nieco do seba. Od roku 1995 sa da krasne vsimnut, ako uz pocitacove animaky pokrocili a dnesne male deti sa pri premiere tohto filmu zase budu tesit na prve dve casti a kedze ich nepoznaju, alebo ich nemali este moznost vidiet, bol dobry napad rezisera trosku predstavit Andyho, kto to vlastne bol a ako sa dokazal s hrackami hrat, ked bol este maly. Avsak mne osobne sa tento rok asi najviac pacil animak JAK VYCVICIT DRAKA (2010), ktory ma u mna jednoznacne 5*. ________ Tom Hanks - (Woody) +++ Tim Allen - (Buzz Rakeťák) +++ Joan Cusack - (Jessie) +++ Ned Beatty - (Lotso) +++ Michael Keaton - (Ken) +++ Wallace Shawn - (Rex - zelený dinosaurus) +++ John Morris - (Andy) +++ Jodi Benson - (Barbie) +++ Bonnie Hunt - (Dolly) +++ Produkcia: John Lasseter +++ Hudba: Randy Newman +++ (Videl v 3D kine 03.08.2010) +++(4.8.2010)

Toy story ani ve třetím pokračování neztrácí dech - klobouk dolů. Možná tomu napomáhá i měnící se sestava autorů, ale nápady to jen jiskří. Příjemný je posun v čase, který počítá s tím, že diváci od prvního dílu o nějaký ten rok dospěli a znají pocity: co se starými hračkami, se kterými sï už nemůžou hrát, ale pořád je mají rádi. Vznikla tak příjemná směs bláznivého humoru a nostalgie.(1.8.2011)

"Trojka" není sice nejlepším díl trilogie, ale i tak si udržuje velmi vysoký standard a baví od nářezového začátku až do lehce sentimentálního konce. Pro mě osobně krásný návrat do dětských let.(25.7.2010)

Řekla bych, že oproti většině animáků si Toy Story udrželo stejně solidní rytmus i ve třetím díle. Rozhodně docela originální zápletka se školko-vězením. Buzz Rakeťák přeprogramovaný do Španělštiny neměl chybu. Ale nejlepší z celýho filmu byla Barbie s Kenem, navíc mě potěšilo, že to tam vlastně celý zachránili :D A konec mě téměř dohnal k slzám. Nikdy v životě nevyhodim žádnou hračku :D 4* a písnička "You´ve got friend in me" má úžasný slova.(29.6.2011)

Dávno som sa tak nepobavila. Pekná animácia.(20.1.2013)

Uříznout růžovýmu Lotsovi čenich a byl by z něj dokonalej Voldemort. Nejen vzezřením, ale i osobností. No fakt, několikrát jsem si během sledování třetího story o hračkách říkal, zda by se v zařazení žánrů nemělo doplnit i "Horor", protože mě docela překvapilo, jak od předchozích dílů razantně potemněla atmosféra. Jinak až na posledních circa patnáct minut bezvýhradní spokojenost, protože... sorry guys, za posledních patnáct minut musím jednu hvězdu srazit dole. Jak už řekl někdo přede mnou: skončit děj u pece na odpadky a byla by to čistá pětihvězda. Tam už mě to prostě smrdělo vatou, připadalo mi to už hrozně výplňovité a samotný konec na poměry Pixaru dost klišovitý. Dávám tedy velmi silné 4* a Lotso zůstává v paměti otišten jako Voldie.(8.8.2011)

Toy Story si stále udržuje vysoké kvality ako sme už zvyknutí z predošlých dielov, ale.. už to nie je ono. Avšak španielský Buzz rozosmeje a záverečná scéna rozmrazí aj tie najtuhšie srdcia, tak prečo nenahodiť aspoň solídne štyri? Máte ich tam.. lúčime sa s vami.(18.12.2010)

Překrásné pokračování plné nostalgie. Co na tom, že je akčnější a vyspělejší než před dvaceti lety. Stále se jedná o typicky dětský film, který je - jak již název vypovídá - určen především dětem a ne náctiletým, jako 90% dnešních animáků.:-)(19.6.2010)

Tohle je prvni dil Toy Story, ktery jsem videla... a musim rict, ze me navnadil k tomu, abych se podivala na vsechny ostatni. Je to krasny pribeh, ktery snad detem ukaze, jak by se k hrackam mely chovat. Ovsem panenka "Chucky" byla trosku moc, desila i me, natoz deti. Naproti tomu konik a spanelsky Buzz nemeli chybu! U pohadkoveho konce jsem si i pobrecela, co vic si muzu prat.(26.9.2010)

Fenomenální. Nonstop zábavná hra s žánrovými tradicemi a takřka nevyčerpatelnými možnostmi vytvářeného světa, který tvůrci v tomhle případě podojili skutečně vehementně. Obzvlášť po odkrytí záporných aktérů nabere film skvostné tempo a opakovaně mě nechává fascinovaného nad tím, jak dokáže uzpůsobovat měnící se nálady a žánry soudržně vyprávěnému dobrodružství pro děti i dospělé. Highlighty jsou konkrétně hororová panenka a španělsky mluvící Buzz. První dva díly patří k nejlepším animákům své doby, trojka je jedním z vůbec nejlepších filmů tohoto století. Za tím si stojím..(2.12.2018)

Dospělejší a depresivnější Kuky. Samozřejmě že došlo i na prvotřídní vtipy. Buzz "El Tango" Rakeťák je geniální a Barbie s Kenem (kdo by to do toho metrosexuála řekl) rulují, byť jeho mučení je těžce vykradeno z filmu Adéla ještě nevečeřela. Ale jinak Pixaru všechna čest. Vstoupit potřetí do téže řeky a vyždímat z odrostlého diváka emoce (smetiště a pec) - klobouk dolů. Byl jsem dojatý.(22.2.2011)

Velmi solidní animovaný film se silným příběhem, skvělou animací a bez jediné nudné minuty. Jenže já jsem tenhle příběh o hračkách nemusela ani v osmi letech a nemusím ho ani teď. I když dokázal a stále dokáže dojmout a pobavit, tak mi vždycky scházela taková ta ztřeštěnost, které mají jiné animáky na rozdávání. A když jsem dala How to Train Your Dragon 4*, tak Toy Story nemůžu dát stejně, protože první jmenovaný jsem si zkrátka užila mnohem víc.(26.2.2011)

Oproti předešlým dvoum dílům Toy Story, mi ten třetí příjde až zbytečně akční a bez kouzla "pohádky". ___ (Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov)(11.12.2012)

Dejovo tento animáčik zvlášť nevyniká, ale na druhú stranu nebola to ani nuda. Keby som mal hodnotiť za seba, dám silné tri hviezdy, ale deťom sa to páčilo, bavili sa a koniec ich aj trocha dojal a rozplakal. Takže ja som v podstate spokojný. Je to hlavne pre deti a keď sa to páči im, tak sa už ďalej neoplatí nič riešiť, pretože všetko ostatné je nepodstatné. 75/100(2.5.2014)

Stop medvediemu diktátu !(17.8.2015)

Třetí příběh stejných hraček, a přesto naprosto odlišná záležitost - tam, kde ostatní vykrádají sama sebe, Pixar oplývá originálností a novotou! :) Toy story 3 je příběh, který pobaví, pohladí i postraší.. a to v naprosto přesných dávkách.(3.8.2010)

Pamätám si, že na prvé Toy Story som bol v kine ešte ako dieťa... čoš ma patrične chytilo aaa myslím si, že sa mi to aj pomerné páčilo... avšak nikdy má táto saga nechytila nejak obzvlášť za srdce. Sorry guys... 6/10(28.11.2010)

Ti bastardi z Pixaru to prostě zase dokázali. Lepší vyvrcholení "hračkářské" série si lze představit jen těžko - opět nadmíru promakané (po stránce animace, scénáře, zkrátka všeho), nápadité, zábavné, napínavé, vtipné, s nářezově gradující finální akcí a maximálně dojemným (dvoj)závěrem (chycení se za ruce a Andyho zastávka při cestě na vysokou patří mezi nejemocionálnější chvíle, které mi dosud Pixar nabídl). 90 %(29.10.2010)

Nemohu uvěřit, že si příběh hraček neustále zachovává kvalitu na tak vysoké úrovni. Tentokrát se dostanou hračky z klidu pokoje, do diktaturou ovládáné školky. Oceňuji perfektní námět a v druhé polovině se střídá jedna akční scéna za druhou. Výtka? Možná příliš mnoho akce. :-)(11.11.2010)

Zábavné. Což samo o sobě stačí na post nejlepšího dílu Toy Story ze všech, navíc i proto že je ze všech žánrově nejukotvenější. A vcelku příjemná dávka melancholické nostalgie a dětské hravosti k tomu - což sice u Pixaru občas znamená otravné zlo, ale naštěstí ne tak moc v tomto případě. 8/10(25.12.2010)

Do třetice všeho dobrého a hračkám pomalu, ale jistě dosluhuje. Tady už je všeho trochu moc, zběsilý příběh a přehršel postaviček. Nejslabší článek série. 50%(3.9.2012)

1 2 3 4 5 6 7 8 14 27 40 53