Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 047)

BAFTA Awards - 1: Najlepsi animovany film + 2 nominacie: Adaptovany scenar / Vizualne efekty ________ 90%. Bolo to opät krasne, ako aj prve dve casti, ale asi sa mi najviac pacila ta druha cast. Nieco malinko mi tu k 5* chybalo, ale neviem co. Nepamätam si presne, o com bola dvojka, ale zdala sa mi byt akcnejsia, vtipnejsia alebo dobrodruznejsia, ale na druhej strane bola tato tretia cast v zavere najdojimavejsia, takze kazda cast ma nieco do seba. Od roku 1995 sa da krasne vsimnut, ako uz pocitacove animaky pokrocili a dnesne male deti sa pri premiere tohto filmu zase budu tesit na prve dve casti a kedze ich nepoznaju, alebo ich nemali este moznost vidiet, bol dobry napad rezisera trosku predstavit Andyho, kto to vlastne bol a ako sa dokazal s hrackami hrat, ked bol este maly. Avsak mne osobne sa tento rok asi najviac pacil animak JAK VYCVICIT DRAKA (2010), ktory ma u mna jednoznacne 5*. ________ Tom Hanks - (Woody) +++ Tim Allen - (Buzz Rakeťák) +++ Joan Cusack - (Jessie) +++ Ned Beatty - (Lotso) +++ Michael Keaton - (Ken) +++ Wallace Shawn - (Rex - zelený dinosaurus) +++ John Morris - (Andy) +++ Jodi Benson - (Barbie) +++ Bonnie Hunt - (Dolly) +++ Produkcia: John Lasseter +++ Hudba: Randy Newman +++ (Videl v 3D kine 03.08.2010) +++(4.8.2010)

95%(26.5.2018)

Ten konec byl fakt povedený. Hezky jsem si zavzpomínala na svoje dětství, hračky a tak.. Moc nešlo udržet tu slzičku nostalgie.(22.6.2018)

• Unn

Tak to ne. Začínám asi chápat, proč chodí většina amíků k psychologovi. Postavičky měli asi tři čtvrtě filmu vyděšený výraz a já s nimi. Míra vyděšenosti asi předčila i Hledá se Dori. Chápu, že i pohádky mají akční zápletku, ale tohle je na mne moc. Ve výběru pro děti to mít teda nebudu, ikdyž mě to párkrát pobavilo v té beznaději.(27.7.2018)

Najlepší diel.(20.9.2018)

Příběh graduje do finále, hlavní chlapec už není chlapec a před hračkami stojí otázka - půda, výprodej nebo darování někomu jinému? O dramatické momenty není nouze, vše smíchané s nostalgií. Trojka už není pro úplné děti, protože některé scény mohou působit až strašidelně, ale pro ty, kteří si prošli cestu od Toy Story 1 je to přesně ten level, kdy si řeknou, že všechny tři díly byly nádherné.(30.11.2018)

Woody a Buzz se dostanou do školky, kde jsou terorizováni zdejšími dětmi a velkým růžovým medvědem. Stejná kvalita jako první díl.(21.3.2019)

1 14 27 40 50 51 52 53 následující >>