Premena neporiadnej a zbytočnými vecami preplnenej domácnosti za jeden týždeň je inšpiráciou pre všetkých, ktorým sa zdá, že sa už do svojho domu či bytu nezmestia. Vtipná a šarmantná moderátorka Niecy Nashová so svojím „upratovacím“ štábom týždeň čo týždeň hľadá ten najšpinavší a najneporiadnejší dom, aký sa v USA dá nájsť. A ako zistia, takých domácností existuje neúrekom. Je len samozrejmé, že ich majiteľom podajú pomocnú ruku pri riešení ich problémov s neporiadkom, špinou a nahromadenými zbytočnosťami, ktorými sa doslova musia vo svojom dome či byte brodiť. Ukážu majiteľom, že poriadok a čistota sa musia stať súčasťou ich slovníka, a tak sa kvalita ich života raz navždy zmení. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Tak to je poriadna debilina. Neviem koho napadlo natočiť takúto blbú reality show. Televízna show o upratovaní. Banda pojašených somárov vtrhe do domu, kde to vyzerá ako v chlieve a snaží sa ho dať do poriadku. Poupratujú, vyhodia nepotrebné veci, čo to predajú v garážovom výpredaji a je hotovo. Celému tomuto cirkusu velí akási hnusná, silne afektovaná, afro američanka, ktorá sa tvári ako keby zachraňovala celý svet. Stavím sa, že tá čierna fúria sa narodila ako chlap. Iste má medzi nohami zakrslého, scvrknutého vtáka. Škaredá je ako noc. No a tá jej gestikulácia a pohyby ma fakt privádzajú do zúrivosti. Najšpinavší odpad! ()

frashmaker

Možná až příliš vyhrocené, možná dělané trošku pro kameru, ale rozhodně se jedná o ušlechtilý pořad, který pomáhá dětem ze sirotčinců a samozřejmě i lidem, jejichž podmínky pro bydlení se výrazně zlepší. ()

kaposlav odpad!

Relácia pre bordelárov, ktorí sa v nej nájdu. Ideálne pre televíziu WAU, ktorá vysiela pre jednoduchých ľudí po vzore z divokého západu. Áno, aj sem sa dostala ta epidémia ľudskej hlúposti a čoraz viacej ľudí bolo nakazených, preto museli zareagovať a pre túto skupinu ľudí vytvorili TV WAU a na nej dávajú vysokointeligentné relácie tohto tipu. ()

Piri

Zábavný aj poučný seriál ako si skrášliť bývanie. Ak ja mám doma chliev, tak neviem, čo potom mali títo ľudia v tomto seriáli :) Môj bordel dostal nový rozmer, totižto, že žiadny bordel nemám. Mne sa ale veci po zemi nikdy neváľali, to bude asi tým. Držal som sa vždy hesla, že poriadok je pre blbcov, inteligent musí zvládnuť aj chaos... Matt Iseman vyzerá ako živá replika animovaných hrdinov ala Pán Úžasný a Trish Suhr je šik ženská :) ()

Uesbe

je to taká hódne afektovaná hodne šouková charita.........ale je to charta, ktorá poukazuje na vážnu mentálnu chorobu...áno, bordelárstvo je chyba, ale hromadenie je normálna diagnóza! a tým ľuďom treba dať preplesk a potom potrebnú pomoc ()