Let It Snow

Snow Days

Komedie / Romantický

USA, 1999, 90 min

Milí, vtipný, romantický, přímí, nezávislý, nápaditý, Alice Dylan a love-story.-----------Film natolik jiný, že nenápadně smete minimálně dvě třetiny všech romantických filmů které jsem kdy viděl. Hlavní představitelé tvořili poprvé a takřka hned ze světa filmu vytratili i tak že měli s tímto filmem úspěch. ---------Střih: Joe Clotz (Precious 2009- za střih nominován na Oscara).... Jelikož se ale zrodila takřka bez podpory, stihli si vypálit jen pár DVD (2001), Chvály od kritiku vše o filmu anebo ceny AFI Fest, 1999 , scénář (Kipp Marcus) nejlepší střih (Joe Klotz). ..Deauville Film Festival nominace na Grand Special Prize, 2000. Taky se dostal v roku 2000 na Sundance Film Festival. Když nevadí angličtina, mám originál, není problém nějak to vyřešit. (Je tam anglický a maďarský jazyk). Jinak dodělávám české titulky, potřebuji pomoc s češtinou /jelikož já tak dokonale nevím abych na všechno měl odpověď. Kdo má zájem ať se mi ozve./ 5/5(15.11.2013)