Smrtící temnota

Yasu Tanida

Kostýmy:

Sarah Fleming
  • giovanni3

To byl panečku horor... Zkrácený scénář - vlezeme do jeskyně a bádáme, nastává 1. smrt a hned tu máme paniku křik, řev, zmatenou kameru pak nastává uklidnění a útěk pak zase křik,řev, zametená kamera... pak, aby to nebylo pořád totéž, tak nám začnou docházet baterie a přidáme nějaké to obviňování kdo tam koho nechal atd... K tomu nezajímavý herci. A to ,,velkolepé,, finále? Pokud to byl fakt člověk tak jak posunul na začátku ten obrovský balvan a jak přežil několik dávek kulek? A co jako měla znamenat ta ,,akce,, s těmi holkami? Fakt bída... odpad (zvažoval jsem 1z5, ale nevím co bych vyzdvihl, abych ji mohl dát)(25.11.2011)

• ghatos

Jdou jako úderníci v SSSR - plní plán v překračování hranice debility. Nesympatická skupinka lidí, katastrofální roztřesená zfetovaná kamera, kde divák nic nevidí, nekonečná tma, pár světýlek - opravdu nedoporučuji epileptikům. Je to nekonečné černo kinematografie - opravdový a nefalšovaný běs. Herecké výkony, scénář a dialogy - do prdele! To je vlastně přesná charakteristika snímku. Tam je opravdová černá tma a nejsou tam žádné strašidla!(17.10.2009)

• Terezka_9

Tenhle film mě opravdu přilepil do gauče a nedovolil mi odejít od televize, protože jsem si celou dobu pokoušela namluvit, že taková hovadina přece musí mít nějaký hlubší smysl. Prvních asi 20 minut se povede filmu vyčerpat veškerá klišé B-čkového hororu, ovšem teprv po vstupu "expedice" do jeskyně začíná pravá sranda. Následující změť trhaných záběrů, kde je chvíli tma a chvíli řev + sem tam nějaký prapodivně nasvícený záběr kdy než se stihnete zorientovat co vlastně vidíte tak je zase tma, mě opravdu pobavila. Obzvlášť skvělá scéna byla "vrtání do šutru z pohledu šutru" při tom jsem měla záchvat smíchu a chtěla jsem za to i dát jednu hvězdičku, ale ten opravdu bizardní konec si nic jiného než odpad nezaslouží.(13.6.2011)

• rakovnik

Slušný film, který utápí nedostatek peněz v někdy naprosté temnotě. Sice jsou některé scény dosti nechutné, ale je to horror. Bohužel, naprosto stupidní závěr filmu zabíjí vše, co bylo celkem dobré. Budu-li parafrázovat oficiální text distributora, skutečnost je však ještě hloupější, než byste čekali.(27.11.2011)

• Didon.pipi

Děcka, teď jsem se dodíval a úplně se stydím za to, že jsem se vůbec díval a dodíval. Nikdy jsem nic horšího neviděl. Kamera byla zřejmě připevněná na záda režisérova psa, jenž mu házel piškotky, při čemž si pes i s kamerou občas lehl na záda a chtěl podrbat na bříšku. Při hlášce: "Dýchejte potichu!" jsem si musel nalít a jen doufal. Po chvíli se zdálo, že pes kameru ztratil a tma na obrazovce byla v tu ránu úžasné vylepšení celého filmu a já jen doufal, že se kamera nenajde a film skončí. Nedávno jsem viděl Ducha podzemí a myslel si, že vede v odpadních filmech, ve srovnání s tímhle je to oskarový zážitek. Při takovýchto filmech potřebuji další stupeň hodnocení: Kafilérní!(26.11.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)