poster

Jári (TV film)

 • Česko

  Soukromé životy: Jári

Dokumentární

Česko, 2003, 45 min

 • Marthos
  **

  Herec. Pedant. Morous. Ikona. Pozadí Marvanova soukromého života bohužel tvoří galerie nepodstatných drbů a vzpomínek, ilustrujících hercův nemanželský poměr. Z hlediska odborného obstojí snad jen komentář Vladimíra Justa.(24.8.2014)

 • otík
  ****

  Dokument uvedený v rámci cyklu Soukromé životy (zařazené ale do cyklu Příběhy slavných http://www.csfd.cz/film/264200-pribehy-slavnych/) mapuje životní osudy Jaroslav Marvana formou rozhovorů s nejbližšími rodinnými příbuznými či hereckými kolegy. Dokument vcelku poučný, pár věcí člověk o herci tohoto formátu možná nevědě. K tomu ještě pár archivních snímků z televizní produkce a fotky. Hudební režie: Vladimír Chrenovský(23.6.2013)

 • NinadeL
  *

  Dokument, který uvede otázka, zda víme ze soukromí úplně všechno? Takový dokument je špatný. Ale chápu, Marvan je magnet, jež generguje celou knihovničku drbů, kuchařek a lušťovek pod záštitou jména oblíbeného herce, tak nač dělat lépe televizní medailonek, že? Celá informace je utopena v paběrkování, kolegování a samozřejmě v tomto výběru ční Just, protože ten jediný tuší, o čem mluví. Historky o trucovnách, nohých v lavoru a vedle toho teho poučka o Árijském boji. Marnost.(1.8.2017)

 • LiVentura
  *****

  Velký Mistr, socialista, humorem sršící pán.(26.1.2010)

 • Tommassi3
  ****

  "On byl dělník !! V tom nejlepším smyslu slova.."(30.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace