Trapasy (TV seriál)

Komedie

Česko, 2007–2012

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová, Veronika Freimanová, Karel Roden, Vojtěch Kotek, Jana Krausová, Miroslav Táborský, Marek Taclík, Arnošt Goldflam, Ondřej Havelka, Filip Blažek, Tereza Duchková, Michaela Maurerová, Jiří Strach, Vlastimil Zavřel, Rudolf Hrušínský ml., Michal Zelenka, Kateřina Pospíšilová, Daniel Rous, Dana Batulková, Bořivoj Navrátil, Irena Máchová, Markéta Děrgelová, Petr Lněnička, Nela Boudová, Jan Hraběta, Miroslav Vladyka, Roman Štabrňák, Ernesto Čekan, Pavel Vondruška, Agáta Prachařová, David Matásek, Jakub Prachař, Ota Jirák, Luděk Munzar, Vladislav Beneš, Jana Boušková, Nina Divíšková, Martin Kavan, Anna Fixová, Eva Decastelo, Michaela Badinková, Valérie Zawadská, Jiří Pecha, Jan Šťastný, Ladislav Ondřej, Pavel Liška, Sabina Remundová, Ivo Niederle, Martha Issová, Zuzana Stivínová, Petr Vondráček, Miloň Čepelka, Klára Jandová, Lada Jelínková, Tereza Ramba, Petra Černocká, Martin Písařík, Martin Sobotka, Jakub Grafnetr, Ladislav Gerendáš, Anna Šišková, David Suchařípa, Pavel Rímský, Patricie Pagáčová, Jiří Schmiedt, Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Roman Vojtek, Ondřej Kavan, Simona Postlerová, Linda Rybová, Pavel Kříž, Ivo Jahelka, Jiří Mádl, Ivana Andrlová, Naďa Konvalinková, Lucie Benešová, Igor Bareš, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Ester Janečková, Marek Vašut, Josef Polášek, Jan Dolanský, Ivo Šmoldas, Antonie Talacková Barešová, Helga Čočková, Mário Kubec, Leoš Semelka, Kateřina Sedláková, Chantal Poullain-Polívková, Zdeněk Hruška, Radana Herrmannová, Daniel Volný, Renáta Kubišová, Hana Šedová, Petra Hřebíčková, Karel Zima, Magdalena Zimová, Lucie Kožinová, Otmar Brancuzský, Martina Popperová, Martin Janouš, Simona Babčáková, Hana Czivišová-Hessová, Otakar Brousek ml., Zdeněk Žák, Tereza Kostková, Jaroslava Obermaierová, Iva Janžurová, Alois Švehlík, Tomáš Matonoha, Jana Paulová, David Prachař, Oldřich Vlach, Václav Knop, Jana Stryková, Zdeněk Srstka, Robert Nebřenský, Matěj Hádek, Klára Oltová, Vladimír Brabec, Ivan Trojan, Alena Štréblová, Radek Holub, Pavel Nový, Zdeněk Velen, Leoš Juráček, Míra Nosek, Kryštof Hádek, Martin Hofmann, Lukáš Jurek, Renata Rychlá, Zdeněk Mahdal, Malvína Pachlová, Jana Kepková, Jiří Wohanka, Jarmil Škvrna, Jiří Lábus, Jana Švandová, Jiří Ployhar ml., Monika Hilmerová, Ladislav Hampl, Pavlína Mourková, Jana Altmannová, Milan Duchek, Hynek Chmelař, Petr Čtvrtníček, Petr Varga, Miluše Bittnerová, Tomáš Turek, Jana Vaňková, Ivo Kubečka, Jana Dolanská, Anna Marie Valentová, Eva Horká, Veronika Gajerová, Miroslav Hanuš, Naděžda Prchalová-Vicenová, Ondřej Brousek, Jana Synková, Robert Jašków, Jitka Čvančarová, Zdeněk Podhůrský, Liliana Malkina, Ondřej Rychlý, Berenika Kohoutová, David Vobořil, Petr Vágner, Diana Šoltýsová, Valentina Thielová, Stanislava Jachnická, Marta Richterová, Aneta Krejčíková, Vanda Švarcová, Lucie Černíková, Alexander Hemala, Lukáš Jůza, Jitka Smutná, Mariana Prachařová, Ivan Vodochodský, Vladimír Kulhavý, Barbora Janatková, Jiří Bábek, Petr Meissel, Jitka Sedláčková, Nancy Johannes, Pavel Soukup, Roman Říčař, Miroslav Kaman, Tomáš Havlík, Štěpán Škorpil, Jana Poláchová, Eva Kodešová, Marek Němec, Jan Monczka, Marcela Holubcová, Rita Veselá, Edita Zákravská, Kateřina Steinerová, Petr Halíček, Martin Holec, Martin Donutil, Oldřich Navrátil, Karel Heřmánek, Lenka Zahradnická, Pavel Řezníček, Marian Roden, Jan Skopeček, Jan Vlasák, Jaromír Dulava, Lucie Vondráčková, Michal Dlouhý, Pavla Tomicová, Lešek Semelka, Markéta Tannerová Šebesťáková, Ilona Holešínská, Vanda Hybnerová, Martin Učík, Radomír Švec, Martha Olšrová, Robert Vano, Veronika Zapadlová, Michaela Tomešová, Kateřina Fixová, Alena Konopíková, Vojtěch Havelka, Barbora Mottlová, Jan Vondráček, Zdeněk Mucha, Miroslav Šnajdr, Zdeněk Dušek, Rostislav Novák st., Eva Jiroušková, Daniela Ernestová, Ingrid Chrastinová
  • Faidra

Trapasy? Tohle? Heleďte, vážení aktéři, pokud jste nikdy nezvedli telefon v době, kdy jste čekali, že vám zavolá váš protějšek, a nepronesli do sluchátka: "Zdar borče, doufám, že mě dneska večer rozpálíš doběla... jééé, to seš ty, tati?," nezaparkovali šéfovo auto tak šikovně, že se po pár minutách rozjelo a zastavilo se o padesát metrů dál o starostův bourák, a nebyli nuceni přelézat zeď s lodičkama za výstřihem a netušenou policejní hlídkou za rohem... tak nevíte, co je to trapas, a čekat, že se po takových zkušenostech budu tomuhle vašemu pokusu smát, je daleko za hranicemi veškeré trapnosti!(7.5.2008)

• lubospoti

Projekt, který si bral inspiraci v kdysi slavných Bakalářích. Ovšem autoři tak trochu pozapomněli na to, že z námětu musí nejdřív někdo šikovný napsat scénář. A v neposlední řadě ho musí také někdo slušně zahrát. Pár povídek sice dokázalo svou kvalitou úspěšně navázat na staré Bakaláře, ale většina povídek je spíš podprůměrná.(5.1.2014)

• marek86

Viděl jsem asi tři povídky s tím, že jsem čekal, jestli ta následující bude stejně špatná jako ta předchozí. A nezklamal jsem se. Něco, co je možná vtipné na papíře, se absolutně nepovedlo předat na filmové plátno. Pro mě tento pořad postrádá to hlavní, kvůli čemu byl natočen a tím je humor. Moje hodnocení 1/10.(25.12.2010)

• Deimos

TV/// Obsazení 6(10)/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 5/10/// +samozřejmě plejáda českých herců, občas zajímavé vyzpovídání herců ve studiu, Dvořák jako uvaděč a průvodce je mnohem lepší než Novácký Vladyka -aby jste zhlédli všechny herce, musíte pochopitelně vidět všechny příběhy, pravděpodobně zaměřeno jen na trapasy(Novácký pokus měl větší záběr), někdy samotné vyzpovídání herců bylo zdlouhavé a nezajímavé/// Pozn. Prozatím jsem viděl jen 4. sérii. Ale jedno jsem postřehl. A to hned záhy, že se jedná o rukopis Tomáše Krejčího, napovědělo tomu i obsazení herci, kteří hráli především v Redakci a Horákovýh a samožřejmě taky kamera a hudební motivy. A teď jednotlivé povídky 10.Boty-možná zajímavá povídka, ale zde mi byly dost nesympatické herecké výkony a rovněž to hodně kazily pohledy do kamery a hudba podobná té z redakce(4/10) 11.Nápadník-velice dobrý námět, vtipné scény. Navíc je to pěkné a úsměvné, klidně bych si to zopakoval, protože jsem se nasmál(8/10) 12.Hrobníci-pro mě velice utahané, nezajímavé, hodně nesympatičtí herci, včele s Vladykou a slabá hudba(2/10). Prozatím tedy za 2, ale díky hercům bych rád později přihodil 1*/// Celkem 44%///(23.6.2007)

U tohoto pořadu by se nemělo hodnotit podle jednoho příběhu. Některé jsou nudné a trapné, ale některé jsou zase naopak boží. Normálně bych dal 3* za průměrnost, ale přece jen jednu přidám za některé super hlášky! PS: a zase vidim to hodnocení a komentování uživatelů, kteří tomu dali odpad, když viděli jen jeden díl a napíšou jednoslovný komentář typu: "Trapas"... ne tohle je trapas, tohle chovaní!(1.9.2012)

• - V epizodě „Turnaj“ má postava Václava Knopa po zásahu šipkou poraněnou ruku v obvazu, avšak v poslední scéně poté, co vyjde z hospody a raduje se po vítězství, již obvaz nemá. (151kbar151)

• - Soutěžní otázka, kterou lze v čase 7:23 vidět na monitoru počítače, zní: „Jak se jmenuje členka Evropské komise, která má na starosti regionální politiku, a z jaké země pochází?“. Pod otázkou stojí, že odpovědi lze zasílat do konce prosince. Když jsou ale o vteřinu později vidět pravidla této soutěže celá, stojí v nich, že soutěž končí 31. 7. 2006. Dále v pravidlech stojí, že vyhodnocení proběhne až 17. 8. 2008, tedy více než 2 roky po ukončení soutěže. Pravidla obsahují také nesmyslné věty, jako například: „Soutěže o ... se může zúčastnit kterýkoliv z vystavovatelů výstavy.“ nebo „Název Ní výtvarný symbol jsou,“ (věta není dokončena). Dcera Svobodových (Patricie Solaříková) z monitoru čte soutěžní otázku: „Doplňte slogan: Když mám Fru-Fru, je to všechno v...“, v pravidlech se ale žádná taková věta nevyskytuje. (David7)