Reklama

Reklama

Trapasy

(seriál)
všechny plakáty
Komedie
Česko, (2007–2012)

Hrají:

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(66)

Obsahy(1)

V tomto pořadu České televize uvidíte v každém díle vždy tři humorné příběhy, natočené podle námětů televizních diváků. (Česká televize)

Recenze (107)

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Hodnoceno po shlédnutí druhé série. Docela na úrovni, i co se týče diváckého studia, jehož průvodcem je Josef Dvořák se vždy docela zajímavým hereckým obsazením, které se poté vždy objeví v jednotlivých divácky vybraných příbězích (Trapasech). Novácká debilní rádoby bakalářská "To nevymyslíš", tomuhle nesahá ani po kotníky. První dvě povídky "Morče" a "Rivalové" mi sice utekly, ale ta poslední pod názvem "Omyl" nebyla vůbec špatná, ovšem šmrnc tomu teprve dala lady Květa Fialová v roli ženy upoutané na lůžku někde v blázinci. "Tomu se prý říká stařecká demence !?" A paní Fialová přitom byla zdravá jako řípa...:-) Prý už jde o třetí pokračování tohoto na Bakalářský způsob udělaného pořadu, ale já to viděl zatím poprvé. Tak honem rychle to napravit, vyloženě špatné to opravdu není, a jako vtipná odpočinková záležitost, když už v telce není co, to nakonec docela ušlo. Za 3* jako celek a to i po dnešku, určitě se jedná o nadprůměrnou tv zábavu, než kterou nám dokážou nabídnout v současnosti ostatní TV stanice. Třeba "Hrobníci" neměli vážně chybu. ()

Hromino 

všechny recenze uživatele

Už samotný seriál je jeden velký trapas. Stokrát omleté příběhy a trapasy ze života, tuctová vykrádačka Bakalářů a odpadový bratr To nevymyslíš; jediným skutečně dobrým přínosem pro film je Josef Dvořák, který opravdu dobře moderuje tento pořad. Trapasy jsou jen samé trapasy, a ty trapasy jsou plné malých rádobytrapásků, které jsou ještě trapněji natočeny. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Trapas je situace, během které se člověk stydí za něco, co udělal. Jenže já jsem vesměs viděl příběhy, ve kterých jsem se styděl za námět, scénář i herce. Trapas se nám tu prostě nenápadně zaměnil za trapnost. Přesto byly některé příběhy celkem koukatelné, ale ten odpadový balast kolem nich mi nedovolí dát vyšší hodnocení. ()

Faidra 

všechny recenze uživatele

Trapasy? Tohle? Heleďte, vážení aktéři, pokud jste nikdy nezvedli telefon v době, kdy jste čekali, že vám zavolá váš protějšek, a nepronesli do sluchátka: "Zdar borče, doufám, že mě dneska večer rozpálíš doběla... jééé, to seš ty, tati?," nezaparkovali šéfovo auto tak šikovně, že se po pár minutách rozjelo a zastavilo se o padesát metrů dál o starostův bourák, a nebyli nuceni přelézat zeď s lodičkama za výstřihem a netušenou policejní hlídkou za rohem... tak nevíte, co je to trapas, a čekat, že se po takových zkušenostech budu tomuhle vašemu pokusu smát, je daleko za hranicemi veškeré trapnosti! ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 6(10)/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 5/10/// +samozřejmě plejáda českých herců, občas zajímavé vyzpovídání herců ve studiu, Dvořák jako uvaděč a průvodce je mnohem lepší než Novácký Vladyka -aby jste zhlédli všechny herce, musíte pochopitelně vidět všechny příběhy, pravděpodobně zaměřeno jen na trapasy(Novácký pokus měl větší záběr), někdy samotné vyzpovídání herců bylo zdlouhavé a nezajímavé/// Pozn. Prozatím jsem viděl jen 4. sérii. Ale jedno jsem postřehl. A to hned záhy, že se jedná o rukopis Tomáše Krejčího, napovědělo tomu i obsazení herci, kteří hráli především v Redakci a Horákovýh a samožřejmě taky kamera a hudební motivy. A teď jednotlivé povídky 10.Boty-možná zajímavá povídka, ale zde mi byly dost nesympatické herecké výkony a rovněž to hodně kazily pohledy do kamery a hudba podobná té z redakce(4/10) 11.Nápadník-velice dobrý námět, vtipné scény. Navíc je to pěkné a úsměvné, klidně bych si to zopakoval, protože jsem se nasmál(8/10) 12.Hrobníci-pro mě velice utahané, nezajímavé, hodně nesympatičtí herci, včele s Vladykou a slabá hudba(2/10). Prozatím tedy za 2, ale díky hercům bych rád později přihodil 1*/// Celkem 44%/// ()

Galerie (284)

Zajímavosti (5)

  • Děj této povídky se odehrává v roce 1994, přičemž Josef (Otakar Brousek ml.) a Karel (Roman Vojtek) s rodinami plánují jet v pátek 13. na zimní dovolenou. V roce 1994 byl však pátek 13. pouze v květnu. (via22)
  • V epizodě „Turnaj“ má postava Václava Knopa po zásahu šipkou poraněnou ruku v obvazu, avšak v poslední scéně poté, co vyjde z hospody a raduje se po vítězství, již obvaz nemá. (stenrik)
  • Postava policisty Smolíka (Miroslav Táborský) se do telefonu představuje hodností nadstrážmistra. Na uniformě má ale celou povídku hodnost nadpraporčíka. (azcr)

Související novinky

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein

10.01.2022

Ve věku 82 let zemřel oblíbený režisér Dušan Klein. Kvůli svému židovskému původu byl jako dítě internován v koncentračním táboře Terezín. V 50. letech se objevil v dětských rolích ve filmech Můj… (více)

Reklama

Reklama