Trapasy (TV seriál)

Komedie

Česko, 2007 - 2012, 66x20 min

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová, Veronika Freimanová, Karel Roden, Vojtěch Kotek, Jana Krausová, Miroslav Táborský, Marek Taclík, Arnošt Goldflam, Ondřej Havelka, Filip Blažek, Tereza Duchková, Michaela Maurerová, Jiří Strach, Vlastimil Zavřel, Rudolf Hrušínský ml., Michal Zelenka, Kateřina Pospíšilová, Daniel Rous, Dana Batulková, Bořivoj Navrátil, Irena Máchová, Markéta Frösslová, Petr Lněnička, Nela Boudová, Jan Hraběta, Miroslav Vladyka, Roman Štabrňák, Ernesto Čekan, Pavel Vondruška, Agáta Prachařová, David Matásek, Jakub Prachař, Ota Jirák, Luděk Munzar, Vladislav Beneš, Jana Boušková, Nina Divíšková, Martin Kavan, Anna Fixová, Eva Decastelo, Michaela Badinková, Valérie Zawadská, Jiří Pecha, Jan Šťastný, Ladislav Ondřej, Pavel Liška, Sabina Remundová, Ivo Niederle, Martha Issová, Zuzana Stivínová, Petr Vondráček, Miloň Čepelka, Klára Jandová, Lada Jelínková, Tereza Voříšková, Petra Černocká, Martin Písařík, Martin Sobotka, Jakub Grafnetr, Ladislav Gerendáš, Anna Šišková, David Suchařípa, Pavel Rímský, Patricie Solaříková, Jiří Schmiedt, Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Roman Vojtek, Ondřej Kavan, Simona Postlerová, Linda Rybová, Pavel Kříž, Ivo Jahelka, Jiří Mádl, Ivana Andrlová, Naďa Konvalinková, Lucie Benešová, Igor Bareš, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Ester Janečková, Marek Vašut, Josef Polášek, Jan Dolanský, Ivo Šmoldas, Antonie Talacková, Helga Čočková, Mário Kubec, Leoš Semelka, Kateřina Sedláková, Chantal Poullain-Polívková, Zdeněk Hruška, Radana Herrmannová, Daniel Volný, Renáta Kubišová, Hana Šedová, Petra Hřebíčková, Karel Zima, Magdalena Zimová, Lucie Kožinová, Otmar Brancuzský, Martina Popperová, Martin Janouš, Simona Babčáková, Hana Czivišová-Hessová, Otakar Brousek ml., Zdeněk Žák, Tereza Kostková, Jaroslava Obermaierová, Iva Janžurová, Alois Švehlík, Tomáš Matonoha, Jana Paulová, David Prachař, Oldřich Vlach, Václav Knop, Jana Stryková, Zdeněk Srstka, Robert Nebřenský, Matěj Hádek, Klára Oltová, Vladimír Brabec, Ivan Trojan, Alena Štréblová, Radek Holub, Pavel Nový, Zdeněk Velen, Leoš Juráček, Míra Nosek, Kryštof Hádek, Martin Hofmann, Lukáš Jurek, Renata Rychlá, Zdeněk Mahdal, Malvína Pachlová, Jana Kepková, Jiří Wohanka, Jarmil Škvrna, Jiří Lábus, Jana Švandová, Jiří Ployhar ml., Monika Hilmerová, Ladislav Hampl, Pavlína Mourková, Jana Altmannová, Milan Duchek, Hynek Chmelař, Petr Čtvrtníček, Petr Varga, Miluše Bittnerová, Tomáš Turek, Jana Vaňková, Ivo Kubečka, Jana Riháková-Dolanská, Anna Marie Valentová, Eva Horká, Veronika Gajerová, Miroslav Hanuš, Naděžda Prchalová-Vicenová, Ondřej Brousek, Jana Synková, Robert Jašków, Jitka Čvančarová, Zdeněk Podhůrský, Liliana Malkina, Ondřej Rychlý, Berenika Kohoutová, David Vobořil, Petr Vágner, Diana Šoltýsová, Valentina Thielová, Stanislava Jachnická, Marta Richterová, Aneta Krejčíková, Vanda Švarcová, Lucie Černíková, Alexander Hemala, Lukáš Jůza, Jitka Smutná, Mariana Prachařová, Ivan Vodochodský, Vladimír Kulhavý, Barbora Janatková, Jiří Bábek, Petr Meissel, Jitka Sedláčková, Nancy Johannes, Pavel Soukup, Roman Říčař, Miroslav Kaman, Tomáš Havlík, Štěpán Škorpil, Jana Poláchová, Eva Kodešová, Marek Němec, Jan Monczka, Marcela Holubcová, Rita Veselá, Edita Zákravská, Kateřina Steinerová, Petr Halíček, Martin Holec, Martin Donutil, Oldřich Navrátil, Karel Heřmánek, Lenka Zahradnická, Pavel Řezníček, Marian Roden, Jan Skopeček, Jan Vlasák, Jaromír Dulava, Lucie Vondráčková, Michal Dlouhý, Pavla Tomicová, Lešek Semelka, Markéta Tannerová Šebesťáková, Ilona Holešínská, Vanda Hybnerová, Martin Učík, Radomír Švec, Martha Olšrová, Robert Vano, Veronika Zapadlová, Michaela Doubravová, Kateřina Fixová, Alena Konopíková, Vojtěch Havelka, Barbora Mottlová, Jan Vondráček, Zdeněk Mucha
  • C0r0ner

I když měla každá epizoda +- 20 minut, tak byla moc dlouhá, natažená a nudná, což byl opravdu šok na tak malém časovém úseku. K tomu celý pořad vypadal, že je štáb celou dobu nalitý, protože po technické stránce to bylo poněkud bídné. Aspoň to ale bylo občas vtipné a člověk si říkal, co všechno jenom život nesemele. 40%(14.10.2016)

• Jara.Cimrman.jr

Trapas je situace, během které se člověk stydí za něco, co udělal. Jenže já jsem vesměs viděl příběhy, ve kterých jsem se styděl za námět, scénář i herce. Trapas se nám tu prostě nenápadně zaměnil za trapnost. Přesto byly některé příběhy celkem koukatelné, ale ten odpadový balast kolem nich mi nedovolí dát vyšší hodnocení.(13.1.2016)

• Faidra

Trapasy? Tohle? Heleďte, vážení aktéři, pokud jste nikdy nezvedli telefon v době, kdy jste čekali, že vám zavolá váš protějšek, a nepronesli do sluchátka: "Zdar borče, doufám, že mě dneska večer rozpálíš doběla... jééé, to seš ty, tati?," nezaparkovali šéfovo auto tak šikovně, že se po pár minutách rozjelo a zastavilo se o padesát metrů dál o starostův bourák, a nebyli nuceni přelézat zeď s lodičkama za výstřihem a netušenou policejní hlídkou za rohem... tak nevíte, co je to trapas, a čekat, že se po takových zkušenostech budu tomuhle vašemu pokusu smát, je daleko za hranicemi veškeré trapnosti!(7.5.2008)

• zdenny

Zdaleka jsem neviděl všechny epizody, k hodnocení mě ale přimělo včerejší roční finále. Úroveň měl jen příběh "Karafa" a to zásluhou hereckých legend z naší staré školy - V. Postráneckého a I. Janžurové. Zbylé příběhy byly opravdu trapné a to hlavně herecky. Proč vůbec vyhrál příběh "Co jste hasiči?", to mě opravdu bude ještě hodně dlouho překvapovat a především, proč pro cenu byla pozvána J. Stryková, jejíž výkon byl jednostranný a tragický.(26.12.2010)

Některé jsou zvláštní, některé bych sama za trapas možná ani nepovažovala, ale celkově jsou prostě skvělé a vtipné. Opravdu moc nechápu tak nízké hodnocení, takové pořady jsou tvořené pro to, aby se lidi zasmáli 'cizímu neštěstí', ne pro to, aby to odsoudili po jedné epizodě ... Já trapasy sleduju ráda a ráda se u nich zasměju, takže za mě určitě plný počet, abych to hodnocení aspoň minimálně zvýšila ...(9.3.2014)

• - V epizodě „Turnaj“ má postava Václava Knopa po zásahu šipkou poraněnou ruku v obvazu, avšak v poslední scéně poté, co vyjde z hospody a raduje se po vítězství, již obvaz nemá. (151kbar151)